Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

04. Memory Lane

+24
LostInWonderland
Blexy Vampire
TheVampOne
chocolateChanel.
Bite_me_Damon
*Ian*
LoveSucks
snow white
Fire Bomb*93
Stefy
selena salvatore
pendragons
Elena Gilbert
daray
Twin.flames
Love's bite
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Mrs.Somerhalder
Endzi
Zla_Sam
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
Delena ♥
28 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 3 of 5]

5104. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 1:52 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Idem sad da gledam.
Tek sad stigla kuci ^^
Nono necu da citam vase komentare iznad ;D

5204. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 1:54 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Idem sad da gledam.
Tek sad stigla kuci ^^
Nono necu da citam vase komentare iznad ;D

Isto. Very Happy
Tek mi sad skinulo epizodu. ^^
Mada sam ja procitala jednu Milicinu recenicu. :/

5304. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 2:20 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Okej, ostalo mi je fazon 40 min do kraja downloada i UBIĆU SE ŠTA MI RADITE P OVOJ TEMI.

5404. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 2:41 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Cherry_Bomb wrote:
Idem sad da gledam.
Tek sad stigla kuci ^^
Nono necu da citam vase komentare iznad ;D

Isto. Very Happy
Tek mi sad skinulo epizodu. ^^
Mada sam ja procitala jednu Milicinu recenicu. :/

I ja isto
MILICE!Zasto si pisala?I to sam procitala ono najgore -,-Sve je san.FUCK.Joj jos 50% da se skine xD Crci cu.

5504. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 2:49 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Meni je tek stiglo do 12%,pa vi vidite...Razz xD

5604. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 3:05 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Odgledala. ^^

Uglavnom očekivala više od epizode. Nije bilo loše ali je moglo mnogooo bolje. Početak: Sve je saaaaan. -.- A tako je prokleto dobro izgledalo. I onaj poljubac, ahhh. Umrla sam. ^^
Zatim Delena scena. Elena postaje bolja, nije me mnogo izlludjivala u ovoj epizodi.
Kathrine odusevljava. Zla je i sve to, ali opet nekako wow. Very Happy Sama njena pojava je fantastična.
Mason. Awww, sad ga još više volim. Nemam pojma da li je bio iskren kada je rekao Damonu da želi da budu prijatelji i da neće povrediti nikoga, ali delovao je jakooo iskreno i mislim da će oni ipak postati prijatelji. Very Happy
I Alaric i Damon. Obožavaaam ih. xD
Jadan Tyler. Sad kad zna ono... To mi je vrh. Ta kletva. Najbolji deo epizode i najneizvesniji kada mu je rekao. Zamalo padoh. xD Koga li je Mason ubio i zašto? O.o
Onda, Katherine i Stefan. Stvarno ne razumem Kath. Voli ga? Teško poverovati u to. Ne znam, ne mogu prosto da verujem da su sve zalepile za njega. Još kako je jadnog Damona iskorišćavala. -,-
Caroline je okej. Kao što reče Stefan, Kathrine uvek nadje nekoga da obavlja njene prvljave poslove.
Ono poslednje. Muka mi je još. Taman sam se ponadala, a oni samo ke*aju. Mislim ma daj.To me je iznerviralo. Nećemo više Stelene. I izraz na Damonovom licu kada su se posvadjali. Aaaaaaaah. xD



5704. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 3:07 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

88.5% xD
Al necu stici da odgledam sad.Tek veceras,necu biti tu celo popodne.Shit.[

5804. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 4:16 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Rachel Berry ♥️ wrote:
Cherry_Bomb wrote:
Idem sad da gledam.
Tek sad stigla kuci ^^
Nono necu da citam vase komentare iznad ;D

Isto. Very Happy
Tek mi sad skinulo epizodu. ^^
Mada sam ja procitala jednu Milicinu recenicu. :/

I ja isto
MILICE!Zasto si pisala?I to sam procitala ono najgore -,-Sve je san.FUCK.Joj jos 50% da se skine xD Crci cu.

Pa što ulazite u temu ako niste pogledale, pobogu? xD
Znate valjda da ćemo da komentarišemo i da ćete da pročitate šta se desilo. xD
_____________________________________________________

Da dodam još, Mason je tako ODLIČAN lik! <3
Jedva čekam da nam kažu nešto više o njegovoj prošlosti!

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5904. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 5:23 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Necu citati komentare, necu citati komentare... xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

6004. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 7:13 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Zla_Sam wrote:

KAKO SE ELENA & STEFAN PRESERAVAJU ONO JE STRAŠNO! bljuc
A ja se taman ponadala ...

i previse -.-'

http://horizoninblack.tumblr.com

6104. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 7:24 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Odgledala xD

Epizoda mi se jako svidja. Smile
Najbolja mi je do sada,a da je bilo vise Delena bila bi wow *.*

Epizodu pocinju velikim sranjem -,-
Sve je bio samo san Sad
Mislim ocekivano je bilo da nije realno,jer ono - nije realno da se ljubakaju u epizodi nakon svadje,ali ipak deo mene se nadao da je stvarno.Anyway ipak sam se razocarala :/

Stefanu treba sto miliona godina da provali da je Katica.
"You have to admit I am getting better at this".
"We both know I can rip you to shreds and do my nails at the same time."
"3 reasons.You,you and - you."
Klanja Se

Scena u kaficu,pa jedina Delena scena koju smo i imali u epizodi.Nisam odusevljena i zao mi je sto ih nije bilo vise,al ipak vidi se da je epizoda posvecena Katici.I da scena u kuhinji,kako joj je sapnuo onako,jao ^^

Tyler i Mason-Manson se dosta poboljsao.Postaje simpatican,jako simpatican.Tyleer je,rrrr Very Happy I zajedno su mi super.Zanimljive su im scene.
"Yes i turned into a wolf.No it's not gonna happen to you." Very Happy
Jako je mocna scena kad se ovaj vrati od Jenne:
"You still pissed.?"
"You still keeping secrets?"
"Yep".
"Then I am still pissed"
...
"You have to kill somebody.Human blood.You take a person's life away from them,then the curse is yours forever."
Jako jako mocno.Al sad se samo pojavila pitanja na koja nemamo odgovore i moramo da cekamo sledece epizode xD Koga je Manson ubio?Sto je onaj kamen onoliko bitan?I koga ce Tyler ubiti da bi postao vukodlak?

Stefan & Katherine-Njih dvoje su mi fenomenalni srce Am i jako je cudno.Stefan i Katherine tj Nina i Paul IMAJU hemiju kada su S i K,a kada su S i E su ko dva krastavca.Cudno xD Znam,rekla sam da necu da Katherine ima osecanja i da voli bilo koga,al ovako.Da zelim da voli Stefana.PREDIVNI SU MI!
"What do you know about werewolfs?"
"I know not to pet one." haha
Ali ovo me je odusevilo i zamalo da nisam zaplakala:
"Why did you keep this picture.Huh?Why don't burn it?Tear it up?You wanna know why I came back?Well I have better question.Why did you?For Elena.No.You came back to fall in love with me all over again,didn't you?"?
"What is is about you...that makes me still care?"
Znaci kako je ovo rekao,kakva hemija je ovde,kako je divno,zamalo da nisam zaplakala.I onda glupi Stefan naravno uradi zna se sta -,- Al dobro okej,ovo je odglumio ali realno.Zasto drzi njenu sliku?Zasto je nije zapalio,pocepao?Moze on da folira,al dokaz je tu.Drzi tu sliku jos od 1864.Zasto? xD
Ii onda scene u podrumu.Fenomenalno.
Divan je deo kada je Stefan dovodi kuci i kaze joj da je voli.Bas je divno.Al mi je bilo zao Damona.Bas se vidi da ga nije ni malo volela.Bila je jako bezobrazna prema njemu.Ali ona i Stefan su <3 Bas se vidi da joj je stalo do njega.
"Go ahead Stefan.Torture me.Keep me captive.Drain me of blood until my body turns to dust.It'll never change the truth.I never compelled your love.It was real and so was mine." <3
"Love hate.Such a fine line." Oh yeah.

Kako me je iznervirala kad je rekla:
"...then Damon being Damon nearly ruined everything"
Bas ono.Ona ga predstavlja totalno drugacije u odnosu na ono sto mi vidimo.Mi vidimo predinog,sarmantnog,duhovitog,pametnog,lukavog Damona.A ona ga predstavlja kao glupog,nespretnog *levo smetalo* Damona. :/

"Then Damon and I died for nothing.For nothing."
"No Stefan,you died for love."
Najezila sam se kod ovog dela. <3

"If I have to I will snap her neck like a twig.And you know it." Very Happy

Bas je bilo iznenadjenje da na K. ne utice vervain. Very Happy Huhu.Tek postaje zanimljivo.Tek joj sad ne moze niko nista.

Rostilj kod Jenne-Haha ovo je bas bilo WOW.
Ric:Dig up on dirt.
Manson:Oh,I've got dirt.
Hm nesto mi se cini da Manson i Jenna nisu bili samo hm frendovi.Al iako jesu ne cini mi se da ce ostati.Bilo bi lepo da dobijemo jos jedan ljubavni trougao. Very Happy Kako mi je bilo zao Damona kad on udje onako veseo u kuhinju i onako veselo "Hey",a Jenna onim tonom "Damon." Sad
Manson:We haven't met.Mason Loockwood.
Damon:Oh sure.Hey.Damon Salvatore.
Manson:I know.I've heard great things about you.
Damon:Really?That's weird 'cause I am a dick. haha
Onda naravno kad su igrali onu igru.HAHA xD
"Dress.Ballerina.Ballet.(a Caroline najjaca) Puppy,puppy.Puppy with a tutu.Dog.Hound dog.You aint't nothing but a hound dog."
Manson:Dancing with wolves *kako su ga pogledali*
A i Damon je hahh xd Cele veceri sve onako,kroz svaku recenicu provuce rec dog ili nesto slicno.A ovaj ga strucno izbegava.Bas su mi slatke te njihove neprimetne svadje.Damon i Jenna su bas simpaticni.Taj neki hate odnos,bas su cute ^^
Jenna:Isn't this fun.
Damon;Yes.Thank u so much for inviting me.
Jenna:Did I have a choice?
Damon:I know what you must think of me.
Jenna:No u don't.You've never dated you.I've dated many yous. haha
I scena za stolom. xd Damon i Manson.
"I want to apologize.I am an animal."

Jenna:"He had girls lining up."
Damon:"Really?I pegged you for a lone wolf."
Manson:"Oh I am sure I wasn't half the lady killer you were."
haha

Damon:"Hey you know i should probbably head out too.Jenna...you are a wonderful hostess"
Jenna:"And you are a terrible artist."
Damon:"Is that the only thing that makes me terrible?"
Jenna:"Still deciding."
Damon:"Good enough for me.Alaric...let's not catch that game next week."
Haha.Team bad ass se vraca.Imaju malo scenina al su bas simpaticne.Cini mi se da nesto odjendom Alaric mnogo vise gotivi Damona. Very Happy
Damon je postupio glupo,jako glupo kad je pokusao da ubijqe Mansona.Ne znamd dal je Manson bio iskren kada je hteo da budu u okej odnosima,jos ga nismo dovoljno upoznali,al ovaj je trebao da bude pametiniji.Sad je gotov xd

Caroline-A dobro sta drugo moze da uradi.Mora da slusa Katherine inace je gotova.Al sam se iznenadilfa kad je na kraju ispalo da ju je na sve Katica nagovorila Very Happy Nisam razmisljala na taj nacin.Mislila sam da sve ono prica zbog toga sto je raskinula sa Mattom,pa je ono ubedjena da covek+vampir kombinacija ne radi.Ali ipak je i dalje volim.To je Carol <3 Ne mogu nju da ne volim.

Elena i Katherine-Pa dobro je sto su se susrele al mogli su malo da porade na sceni.Nisam zadovoljna.Jako kratko i jako neubedljivo.Elena se nije mnogo uplasila.Svidja mi se kako je rekla ono u fazonu *okej znala sam da smo nas dve iste,al nisam verovala da smo ovoliko iste* xD

Stefan i Elena-oh kill me now -,- Taman sam se ponadala,prva svadja.Prva prepreka preko koje ce morati da prodju da bi dokazali da se ipak vole.I na kraju i to lazno.A nek ide sve u p.m.I Damon se nasmesio.Jadan obradovao se. Sad

Katherine & Damon:
"Bad day?"
"Bad century.I heard you were on the loose."
"What's the matter?Jealous I spent the day with Stefan?"
"I don't do jealous.Not with you.Not anymore."
Nadam se da je ovo iskreno mislio.Ako jeste,huh.

Poslednja scena je FENOMENALNA.Bas mi se svidja *.*
Katherine je predivna.I sa Stefanom.Dakle vratila se zbog kamena i Stefana.Pa dobro rekla je pola istine.I to se racuna. Very Happy

Tak da:
Stefan-Paulu svaka cast za glumu.Klanja Se Stefan je divan.I ja znam da voli Katherine.Mora da voli Katherine. <3

Damon-kao i uvek vrh.Njegovu lepotu necu da hvalim vise,umorih se.Ianovu glumu takodje.Hvala bogu da je prosla jedna epizoda da Damona nisu unistili.

Elena-kao i uvek.uzas.

Katherine-Omiljena <3 Najbolja <3 Obozavam je <3

Manson-Gotivim ga.Jako mi se svidja.Vec pocinjemo da ga upoznajemo.Dosta je bolji nego u prethodnoj epizodi.

Caroline-Sta god uradila,obozavam je <3

Jenna-Mi je jako simpaticna u ovoj epizodi ^^

Rick-Kratko ali slatko ^^ Nije ga bilo puno,al je ipak bio divan Very Happy Nadam se da ce mu biti veca uloga malo.

Nema Bonnie.Vau xD

Stefan & Katherine- I AM TEAM STEFAN I KATHERINE! Znam da sam do juce bila team Staroline al vremena se menjaju.Ne kazem da i dalje nisam na neki nacin,al jasno je da od njih dvoje nista nece biti.A Stefan i Katherine...who knows <3

Manson i Damon-ostaje nam samo da cekamo i da vidimo.Al koliko za sada poznajem Mansona cini mi se da nece prvi napadati.Mislim da ce pre Damon njega napasti iz straha da ovaj njega ne ubije xD A lupam sad,nemam pojma ^^
Nadam se trouglu Manson,Rick i Jenna.
I nadam se da ce vise Delene biti u sledecoj epizodi.Nedostajalo je Sad
Sve u svemu jako mi se svidja epizoda ^^

Btw izvinite na ovako dugackom komentaru xD I ja kad ase raspisem -,-

6204. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 7:40 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Koliko mene Katherine nervira pa to je nenormalno...uopšte joj ne verujem da se vratila samo zbog Stefana, ima tu još nečeg...
Damon me je iznervirao što je hteo da ubije Masona, šta mu je on skrivio?
Caroline - nemam komentar, baš me je razočarala, pravi prijatelji to ne bi radili.
Elenu iz epizode u epizodu sve više volim i baš mi je drago što se ne plaši Katherine.

6304. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Fri 01 Oct 2010, 9:40 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Damon je postupio glupo,jako glupo kad je pokusao da ubijqe Mansona.Ne znamd dal je Manson bio iskren kada je hteo da budu u okej odnosima,jos ga nismo dovoljno upoznali,al ovaj je trebao da bude pametiniji.Sad je gotov xd

Ocekivala sam da ce to da uradi. Ne bi se on zvao Damon da to nije uradio. ^^ srce
Mislim da je Mason bio iskren kad je rekao da hoce primirje.
Ne deluje mi kao neko ko je pokvaren. Skroz pozitivan lik. Smile
E sad sta ce biti...:/

6404. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 2:08 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Napisala sam dakle milion stvari sjajnih komentara dok sam gledala, da bih slučajno obrisala sve. -.- I hate when that happens. Seriously.

Da sumiram bar: Ovo je definitivno najbolja epizoda do sada. Ali ubedljivo, bar meni. Mislim da je bila totalno Stefan/Katherine, ali mi nimalo nije smetalo. Štaviše, oduševljavam se Paulom i njegovom glumom. Bila sam u pravu kada sam rekla da Katherine ima osećanja - nema šta, moj predosećaj je prosto tačan Razz Ja joj verujem da se vratila zbog Stefana (mada je sasvim moguće da postoji još nešto uz to - a sudeći po flashbackovima i Georgom Lockwoodom, ima veze sa vukodlacima.) Takođe sam oduševljena kako su lažirali scenu raskida, jako je originalno nekako i prosto je efektno bilo. I po prvi put, moram da priznam, kada obznanjuju da je sve to šarena laža za Caroline i Damona (koji su čuli to) onaj poljubac koji imaju nije delovao NIMALO mlako. Sviđa mi se Very Happy ♥️

HEMIJA između Nine as Katherine i Paula je neverovatna. Toliko se razlikuje u odnosu na hemiju (koje nema) između Elene i Stefana da to nije normalno. Nina je prosto genijalna, svaka joj čast. Sviđa mi se kako je 'povredila' Stefana govoreći mu da ga nikada nije opčinila, da je njihova ljubav bila prava, i Stefanov bolan izraz lica u tom trenutku. Ne znam, prosto osećam vajb. Osećam emocije tu. A JA kada osetim emocije negde, onda mi je to to. Ono pravo. To osećam svaki put za Delenu ♥️

Zaboravila sam na ključnu stvar s početka! :O Stefanov san! Sjajno odrađen! I poljubac Elene i Damona je bio... pa opušteno, samo sam UMRLA. Koliko su oni... divni. I koliko je ona delovala sva srećna kad ga je poljubila. Toliko je bila ELENA. Very Happy Šteta što je samo san. A fzn, Stefan se budi, i lik ne može da skonta iz prve da je to Katherine xD She's getting better. Njene i Damonove replike po epizodama su... sjajne. Smile

Što se Tylera i Masona tiče... cepala sam se kad Damon podmeće pantomime i srebrni nož da ga navede na to da zna za njega xD A Damon k'o Damon... ono divno primirje je morao da naruši Very Happy Oh well. xD We shall forgive him.

Žao mi je Caroline kako je pala pod Katherinin uticaj. Više ucenu... -.- Jao koliko mrzim Katherine (osim u scenama sa Stefanom, tad mi je dobra Very Happy). Ne, stvarno likušu ne podnosim organski.

I wtf, imuna na vrbenu? Imuna na Bonine moći? A je l' ona SVEMOGUĆA? -.- Okej, kapiram, stara je jako. Jakaa je da ne može biti jača. Ali preteruju sa njenim mogućnostima. Lukava. -.-

Jako je dobra scena poslednja... kad Katherine ljubi Stefana (koja je muzika u tom delu? mnogo je lepa ♥️) i ima još jedna sa dobrom scenom u kojoj pesma rastura, sada ne mogu da se setim -.- Gledaću o5 epizodu pa ću reći. Very Happy

I jeste skontali kako Stefan govori da Katherine nije sposobna da voli ikoga osim sebe, a oni u tom trenutku pokazuju upravo suprotno? Familiar much? Da, baš imaju tendenciju da prave takve scene. Nije da se bunim, meni se to baš sviđa Smile

Dobro je što je Katherine imala samo jednu kratku scenu sa Damonom, ne volim je pored njega.

Sve u svemu, Stefan mi se sve više sviđa, kapiram da ne glumata Damona toliko više... ostaje nekako svoj, ali nešto drugačiji. Da. Razz On mi je sjajan pored Katherine, prosto imaju tu neku prošlost, to nešto... ali počinje da mi bude sjajan i pored Elene, što je najgore. :/ Onaj poljubac me oduševio, poslednji. Jebiga *waits for Delena fans to kill her*

Nemojte me pogrešno shvatiti... ja sam Delena hard core. Samo kažem xD

6504. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 7:41 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

nisi jedini Delena fan, kome se svidjeo kiss izmedu Stefana i Elene
taj je imao 'nesto', fkt su to dobro odradili,
al koliko hemije ima izmedu Katherien i Stefana, i kako su drugaicji kad su zajedno ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

6604. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 9:32 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ispada da se suprotnosti privlace XD
Stefan je bolji sa Kar,a Damon sa Elenom

6704. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 9:48 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

A meni se uopste nije svideo poljubac izmedju Elene i Stefana, stavise bilo mi je muka kao i uvek. Bila sam potpuno slomljena time sto su lazirali celu scenu sa svadjom, da su mi bili odvratini. -.- Mozda nisam ni zapazila kako su se poljubili, ali nikad mi nece imati Delena hemiju. Very Happy
I da zaboravih da napisem da je Nina rasturilaaa kao Kathrine. Znaci ja sam odusevljena. Predoboro glumi. Ocigledno je da je pretalentovana, ali kao Elena ne moze to da pokaze. Jedva cekam neke scene izmedju Elene i Kath. ^^ I slazem se sa svima koji su rekli da Nina i Paul imaju mnooogo vise hemije kao Kath i Stefan. Very Happy

6804. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 11:21 am

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

E ovako..

Super je epizoda. Very Happy
Svaka cast Nini, savrseno glumi Katherine. ^^

Kat & Stefan.. mislim da ga je stvarno volela i da ga voli i sada.
Ona poslednja Katherine/Stefan scena je savrsena. Predobro uradjena. ♥️

Damon k'o Damon.. car ♥️ ok, nije mu trebalo ono sa Masonom, al' ajd'.. ipak je to Damon. srce

Mason je kul.. za sad. ^^ Nadam se da ce i ostati takav.

Elena je bila ok. Nije me toliko zivcirala kao u prosloj epizodi.

Stelena scena ---> sick bljuc bljucbljuc ... Toliko.

E da, falile su Delena scene.. :/

Sve u svemu, dobra je epizoda.. mogla je biti i bolja, ali sta je, tu je.



Em (: wrote:
kad Katherine ljubi Stefana (koja je muzika u tom delu? mnogo je lepa ♥️)

Ja mislim da je Sara Bareilles - Breathe Again, ali nisam sigurna. ^^

6904. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 11:37 am

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Gledam. Komentarisem. :

Jao Boze, kako pocinje EXTRAA <3 Znala sam da je ono san. Smile A onda se probudi i skonta da ono nije Elena!!! I to jos nakon 100 godina. "Get back to sleep". xD Bzvz.
"We both know I can rip you to shreds and do my nails at the same time" - obozavam je Very Happy <3

"What is it about you that makes me still care?" - znaci I HATE Stefan xD
I onda sledeca scena : I LOVE STEFAN AGAIN xD
Ali volim i Katherine, bas je gad Sad
Jadna Katherinee Sad Sta joj radi Sad(

Hahhahahhahahahahahha "I'm a dick" Hahhahahah xD

Jao Stefan i Katherine <3 Nmg verovati da ona ima i maaalo duse... Znaci nmg. Ali izgleda da ima Smile
"I never compeled your love. It was real. So was mine." AAAAAAAAAAAA xD


"Damon and I died for nothing"
"No, Stefan, you died for love!"
True xD

"You tried to kill my brother" - Damon voli Stefana <3 xD

Omg, susret Elene i Katherinee!! "You must be Elena" Hahhaha xD

Onda, "predid" izmedju Elene i Stefana. Nisam ni sig jel to prekid... Jao plakala sam Sad(

I zatim, Damon i Katherine.
"Bad day"
"Bad century" xD

Hahhahah.. "You'll end up dead"
"Been there, done that" xDD

I kako sam plakala na zadnju scenu Sad Tako mi je zao Katherine. Izgleda da nije takva kucka kakvom se predstavlja Sad
Mada mi je drago zbog Stefana i Elene Smile

I eto, cela epizoda. Bila je super Very Happy


http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

7004. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 11:52 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Zanimljivo mi je citati komentare o epizodi iz ugla nekog ko nije Delena fan. Epizoda onda izgleda skroooz drugacije. Very Happy

7104. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 11:59 am

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Stv? xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

7204. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 12:04 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Da ne pisem svoj komentar,sve ste objasnili xD Laughing

Znate sta jos mislim?Stefan i Elena se igraju sa vatrom Shocked ovo foliranje raskida ce ih skupo kostati jer kada Katherine sazna...it`s NOT gonna be pretty Suspect .

http://destinedtobe.tumblr.com/

7304. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 12:22 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ajmo da diskutujemo malo o Damonovom pokušaju ubistva strika Masona. Zanima me vaše mišljenje o tome?

Meni je sasvim logičan Damonov potez. Damon je pokušao da ubije svog prirodnog neprijatelja nakon što mu je ovaj ponudio prijateljstvo. Svi znamo da je Damon naučen da ne vjeruje nikome, zašto bi vjerovao njemu? Osim toga, Damon nije glup (okee, kad se radi o Eleni i Katici jeste. Ah, ljubav. xD) čak je i meni ta ponuda prijateljstva bila baš wtf? I navelo me da mislim da nam striko Mason i nije tako dobar. Imam sad taj osjećaj da i on krije nešto .. U ovoj seriji SVI kriju nešto i SVI imaju drugu stranu, zašto ne bi i on?

Oke, stvarno mi ova ideja da je i Mason loš ne drži vodu. Al' znate da je meni zanimljivije kad su svi loši. xD


Compel.Me.Damon wrote:Da ne pisem svoj komentar,sve ste objasnili xD Laughing

Znate sta jos mislim?Stefan i Elena se igraju sa vatrom Shocked ovo foliranje raskida ce ih skupo kostati jer kada Katherine sazna...it`s NOT gonna be pretty Suspect .

Oh, they are so screwed! xD
Nisu svjesni šta su napravili.


http://willyoudothisforme.tumblr.com/

7404. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 12:25 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stefi i Elena nemaju pojma sta ih ceka, kad se bas Katherine naljuti Evil or Very Mad

Mason msm da ima nesto tajno radi cvega je dosao, ako izuzmem taj kamen (:

Milice upravu si, svi ovdje imaju neke skrivene namjere Razz

http://horizoninblack.tumblr.com

7504. Memory Lane - Page 3 Empty Re: 04. Memory Lane Sat 02 Oct 2010, 12:42 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Stv? xD

Aha. xD

E ja se stvarno nadam da je Mason dobar i da nema skrivene namere i da ce on i Damon postati prijatelji. xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» 02x04: Memory Lane

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum