Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Bonnie

+47
Ket ♥
Spirit Crusher
Filip
¿coka?
the child of vamire
discobaby
Rose ♥
little red bird.
White Unicorn
♥ DelenaDiaries ♥
snowflake.
•Katherine•
uckvondy
LostInWonderland
fearless.
Little.Star.On.The.Sky
Mehurić
Starlight
♥_Vampire_in_love_♥
Mαяi♥
AnaSalvatore
Bite_me_Damon
<3 Originals <3
Angel From Hell
Dr. John Watson
eatmyfeelings
Warrior Princess
Elena Gilbert
daray
Emma Cobain ♥
Nathan's girl.
LoveSucks
.Samantha.Jones.
Fire Bomb*93
Endzi
Em (:
snow white
chocolateChanel.
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
Love's bite
Zla_Sam
Damons'Girl*
Twin.flames
Nika Kći Zevsova ~
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
pendragons
51 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 6 of 7]

126Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Wed 02 Nov 2011, 8:27 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Ali ja UOPŠTE ne kontam odakle ovaj ship u seriji. Nisu imali JEDNU scenu koja se može nazvati SCENOM. XD

Mašta može svašta.Kako ljudi shipuju slash,to nije ništa.Što se mene tiče,ja mogu shippovati likove koji nisu imali niti jednu zajedničku scenu.(Dany/Jon-GoT) Smile

127Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Wed 02 Nov 2011, 8:59 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Problem je što većina ljudi koji ih šipuju u seriji istovremeno MRZI Damona a ipak ga žele s Bonnie .. to mi nikako nije jasno. Mrze sve u vezi njega, ali ipak ga žele s njihovom najdražom Bonnie. Rolling Eyes

Ljudi ih šipuju u seriji radi knjiga. Sviđa im se ideja o tome. Ali ne shvataju da stvarno nema osnova za njih. Julie i Kevin su nekoliko puta izjavili da ih nemaju namjeru spajati i to je jedino što su rekli a da im vjerujem.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

128Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Wed 02 Nov 2011, 9:44 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

...povratiću koliko su odvratni zajedno.

129Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Wed 02 Nov 2011, 10:14 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Zla_Sam wrote:Problem je što većina ljudi koji ih šipuju u seriji istovremeno MRZI Damona a ipak ga žele s Bonnie .. to mi nikako nije jasno. Mrze sve u vezi njega, ali ipak ga žele s njihovom najdražom Bonnie. Rolling Eyes

Ljudi ih šipuju u seriji radi knjiga. Sviđa im se ideja o tome. Ali ne shvataju da stvarno nema osnova za njih. Julie i Kevin su nekoliko puta izjavili da ih nemaju namjeru spajati i to je jedino što su rekli a da im vjerujem.

A brate. Ako počnu da spajaju sve sa svima. [što je u većini serija koje gledam počelo da se dešava], prva ću da prestanem da gladam seriju.

130Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Sat 12 Nov 2011, 10:31 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah one slike ... jooj boze ... okej ne verujem kako njih neko moze da sipuje kao par ...

131Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 06 Dec 2011, 7:16 pm

snowflake.

snowflake.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Meni nije jasno kako su dospeli na ideju da njih spoje. Skroz mi je nezamislivo. Moguće da su došli na ideju zbog knjiga, ali u seriji je sve potpuno drugačije.

Moje mišljenje je da su više počeli da spajaju neke nebulozne parova, eto, zaista. Nepotrebno im je Rolling Eyes

132Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 06 Dec 2011, 8:02 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Meni oni uopste ne idu zajedno!Uopste nemaju hemiju -.-

133Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 06 Dec 2011, 8:11 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Spajaju ih samo SE fanovi isto kao sto DE fanoci spajaju Steroline. Msm po meni su oba para potpuno jadna i ne realna,ali eto ipak Stef & Caroline su bar imali tu nekakvu scenu,ali i ona je bila prijateljska tako da nzm...glupo je shipvati Stefana & Caroline jer volis Damona & Elenu,a isto je tako glupo shipovati Damona & Bonnie jer volis Stefana & Elenu,a budimo realni to je najveci razlog da se ovo shipuje.

134Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 06 Dec 2011, 9:41 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

•TitanicLover• wrote:Spajaju ih samo SE fanovi isto kao sto DE fanoci spajaju Steroline. Msm po meni su oba para potpuno jadna i ne realna,ali eto ipak Stef & Caroline su bar imali tu nekakvu scenu,ali i ona je bila prijateljska tako da nzm...glupo je shipvati Stefana & Caroline jer volis Damona & Elenu,a isto je tako glupo shipovati Damona & Bonnie jer volis Stefana & Elenu,a budimo realni to je najveci razlog da se ovo shipuje.

Ne bih se slozila stobom, ja shipujem SE, ali ne shipujem Bonnie i Damona i stvarno ne razumem ljude koji ih shipuju. Ma da, to je verovatno zbog knjige, ali knjiga i serija su nebo i zemlja, kao sto sam vec nekoliko puta rekla.

135Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 06 Dec 2011, 9:42 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

•TitanicLover• wrote:Spajaju ih samo SE fanovi isto kao sto DE fanoci spajaju Steroline. Msm po meni su oba para potpuno jadna i ne realna,ali eto ipak Stef & Caroline su bar imali tu nekakvu scenu,ali i ona je bila prijateljska tako da nzm...glupo je shipvati Stefana & Caroline jer volis Damona & Elenu,a isto je tako glupo shipovati Damona & Bonnie jer volis Stefana & Elenu,a budimo realni to je najveci razlog da se ovo shipuje.

e ovo si sjajno rekla. doduše ja ne shipujem ni jedne ni druge jer ne vidim ni osnove za to ni hemiju, al verujem da je jedini razlog za shipovanje samo ovaj koji si upravo navela.

136Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Wed 07 Dec 2011, 9:34 am

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Spajaju ih samo SE fanovi isto kao sto DE fanoci spajaju Steroline. Msm po meni su oba para potpuno jadna i ne realna,ali eto ipak Stef & Caroline su bar imali tu nekakvu scenu,ali i ona je bila prijateljska tako da nzm...glupo je shipvati Stefana & Caroline jer volis Damona & Elenu,a isto je tako glupo shipovati Damona & Bonnie jer volis Stefana & Elenu,a budimo realni to je najveci razlog da se ovo shipuje.

Moram reći da je ovo potpuno netačno,ali potpuno.Znaš ko to radi?Možda djeca od 10 godina koja ne znaju još ni razmišljati i gledaju španske serije pa žele da "udalje" Damona od Stelena pa ga shipuju sa Bonnie.Mislim da je reći ovako nešto uvreda za bilo koga ko ih shippuje.I da žele da "udalje" Damona,mogli su ga shippovati i sa Caroline ili bilo kim drugim.
Ne znam da li imaš tumblr,ili uopšte koliko znaš o Bamon shipperima,koji su kako ih malo ima odlični.Njihov ship se ne bazira na čišćenu puta drugim parovima.Sve ostalo možeš reći, ali to ne.
Oni koji shippuju Bamon sigurno imaju odlične razloge za to i ako neko nešto voli njemu to nije "jadno".Može biti nerealno,ali ako znaš šta je non-canon ship onda razumiješ.Isto tako možda su oni rekli da ih neće spajati,vjerovatno i neće, ali još uvjek niko nije zabranio taj ship svako ovo vidi iz svog ugla.
Dotaću se Steroline ovde: znam dosta ljudi koji shippuju SAMO steroline u TVD.Ni jedan drugi ship,ili hejtuju Delenu i Stelenu.I kad smo kod toga,Steroline su imali sasvim pristojne šanse da postanu canon.To što vi ne volite non-canon shippove pa hejtujete Bamon ili Steroline to je druga stvar.

Na kraju krajeva ne znate ništa o Stelena shipperima od kojih većina ne shippuje Bamon i govorite "budimo realni".Grow up.

137Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Sun 11 Dec 2011, 5:10 pm

little red bird.

little red bird.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Dve strane novčića. Zemlja i nebo. More i obala.Drugačiji. Isti. Mir i rat. Raj i pakao. Vatra i led . Suprotnosti.
A opet savršeni zajedno.
Veštica i vampir.
Moj život.

138Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Sun 11 Dec 2011, 5:45 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Imaju vezu, ali svakako NE ljubavnu. xD
Bez obzira na sve, znam da Bonnie veruje Dejmonu kad je u pitanju Elena.
I znam da ga nikad neće voleti, ali verovaće mu.

Pričati o njima kao ljubavnom paru je besmisleno, jer nije ni bila nijedna scena gde bi bilo kakve ljubavne varnice mogle da se naziru. :-)

U svakom slučaju, potreni su jedno drugom u određenim situacijama, ali samo kako bi spasili živote.

139Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Sun 11 Dec 2011, 11:18 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Pričati o njima kao ljubavnom paru je besmisleno, jer nije ni bila nijedna scena gde bi bilo kakve ljubavne varnice mogle da se naziru. :-)

Non-canon ship.Stvar koju ljudi očigledno na razumiju ili ne žele.Nije besmisleno,za sve ima nade.Vodeći se tom logikom bilo je besmisleno shipovati mnoge shipove koji su na kraju bili endgame.
Ja ne shipujem Bamon,ali meni oni imaju hemije.

U svakom slučaju, potreni su jedno drugom u određenim situacijama, ali samo kako bi spasili živote.

I ako spasiš nekome život vjerovatno znaći da ga mrziš?Ne postoji nikakva želja da mu pomogneš?Jednostvano ga stalno,iznova spašavaš?U ovo slučaju Bonnie Damona all the time.

Stvarno moram odbraniti Bamon,jer hejtujete bezveze.

140Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Sun 11 Dec 2011, 11:44 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Deluju mi kao "nuzno zlo" jedno drugom.Potrebni su jedno drugom u odredjenim situacijama i to je to.Ne sukobljavaju se samo zbog Elene.Mislim da bi je Dejmon opusteno ubio.

141Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Mon 12 Dec 2011, 2:20 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Stephan Halliwell wrote:
Pričati o njima kao ljubavnom paru je besmisleno, jer nije ni bila nijedna scena gde bi bilo kakve ljubavne varnice mogle da se naziru. :-)

Non-canon ship.Stvar koju ljudi očigledno na razumiju ili ne žele.Nije besmisleno,za sve ima nade.Vodeći se tom logikom bilo je besmisleno shipovati mnoge shipove koji su na kraju bili endgame.
Ja ne shipujem Bamon,ali meni oni imaju hemije.

U svakom slučaju, potreni su jedno drugom u određenim situacijama, ali samo kako bi spasili živote.

I ako spasiš nekome život vjerovatno znaći da ga mrziš?Ne postoji nikakva želja da mu pomogneš?Jednostvano ga stalno,iznova spašavaš?U ovo slučaju Bonnie Damona all the time.

Stvarno moram odbraniti Bamon,jer hejtujete bezveze.


Kao što rekoh, potrebni su jedno drugom, NE mrze se (ne znam gde sam pomenula da se mrze), ali, po meni svakako nisu potencijalni ljubavni par.

142Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 10:11 am

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Mislim da bi je Dejmon opusteno ubio.

Molim? O.o This is so not true.

143Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 10:28 am

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Deluju mi kao "nuzno zlo" jedno drugom.Potrebni su jedno drugom u odredjenim situacijama i to je to.Ne sukobljavaju se samo zbog Elene.Mislim da bi je Dejmon opusteno ubio.

Kontam da ne gledamo istu seriju?Ili nisi sve pogledala?
Ne bi je ubio sigurno,ne nakon svega što su prošli zajedno.Enough said.I koliko treba ljudima da shvate da Damon nije loša osoba?-.-

Kao što rekoh, potrebni su jedno drugom, NE mrze se (ne znam gde sam pomenula da se mrze), ali, po meni svakako nisu potencijalni ljubavni par.

Nebitno jesi ti rekla govorim uopšteno.
"Po tebi"-ali ja govorim OBJEKTIVNO.Kad bi bilo po meni,i ja bih rekao da ih neće spojiti u seriji.Iznosimo ovde činjenice valjda.

144Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 10:40 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stephan Halliwell wrote:
Deluju mi kao "nuzno zlo" jedno drugom.Potrebni su jedno drugom u odredjenim situacijama i to je to.Ne sukobljavaju se samo zbog Elene.Mislim da bi je Dejmon opusteno ubio.

Kontam da ne gledamo istu seriju?Ili nisi sve pogledala?
Ne bi je ubio sigurno,ne nakon svega što su prošli zajedno.Enough said.I koliko treba ljudima da shvate da Damon nije loša osoba?-.-

Kao što rekoh, potrebni su jedno drugom, NE mrze se (ne znam gde sam pomenula da se mrze), ali, po meni svakako nisu potencijalni ljubavni par.

Nebitno jesi ti rekla govorim uopšteno.
"Po tebi"-ali ja govorim OBJEKTIVNO.Kad bi bilo po meni,i ja bih rekao da ih neće spojiti u seriji.Iznosimo ovde činjenice valjda.

Ok,da ti ja kazem jednu stvar!Ne znam u cemu je tvoj problem,ali ti sve shvatas drugacije od onog sto ljudi kazu.Tj,namerno okreces tudje recenice,da bi ispalo da si ti u pravu,a da drugi nisu!

Ja ni jednog momenta nisam rekla da je Dejmon losa osoba!Shvati to.Dejmon je vampir.Vampiri saradjuju sa vesticama,ali su isto tako vestice njihovi neprijatelji.

I to sto ti nesto mislis,ne znaci da je to objektivno!Samo zato sto si ti rekao.

Svako od nas vidi drugacije neke stvari i druge stvari su mu bitne,prema tome,realno gledano,svacije misljenje je objektivno!

U principu ti ides od posta do posta i "ispravljas" tudja misljenja.Pazi da ti ne uspe Laughing

Cinjenica je da ne mislimo svi isto,nauci da postujes sta drugi ljudi misle.Ja tebi ni jednom momenta nisam rekla da ti nisi u pravu.To sto ne mislimo isto,to je druga stvar.

145Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 10:55 am

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

I to sto ti nesto mislis,ne znaci da je to objektivno!Samo zato sto si ti rekao.

Svako od nas vidi drugacije neke stvari i druge stvari su mu bitne,prema tome,realno gledano,svacije misljenje je objektivno!

Izguglaj šta znači objektivno molim te.Ok,nećemo se dalje raspravljati.Ovde ima svega 3-4 ljudi koji pričaju šta se realno desilo.
Akcenat na mom odgovoru gore nije bio na Damonu pobogu to je bilo samo propratna činjenica.
I ja ne "idem od posta do posta i ispravljam tudja mišljenja otkud ti to?Dobro sad to i nije tema ne znam otkud ti pravo da tako nešto kažeš.
Ako već hoćeš da me ubjediš u suprotno,onda iskoristi dostojne argumente,a nemoj govoriti tako nešto.Bezveze je shvataš.
I ja poštujem tudja mišljenja.UVJEK.Ne znaš me pa zato tako kažeš.

Da ne promašim temu:

Damon & Bonnie - Page 6 Nnnqdh

146Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 11:04 am

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Ne da mi se da quotam sve postove.

Nina, stvarno nisi u pravu. I sama govoriš kako TI misliš da je tako, a onda govoriš da je to objektivno ili da je svačije mišljenje objektivo. Kako je to moguće? Da li uopšte znaš šta znači pojam "objektivnost"?
Ja ne shipujem Bonnie i Damona, ali ipak mu je ona pomogla milion puta do sad...Cela serija se vrti oko nje, da nije bilo nje do sad bi svi bili mrtvi. Damon je ne bi ubio..Nikad. Ne samo zbog toga što mu je pomogla ili zbog Elene, već nema razloga da je ubije.

147Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 11:08 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stephan Halliwell wrote:
I to sto ti nesto mislis,ne znaci da je to objektivno!Samo zato sto si ti rekao.

Svako od nas vidi drugacije neke stvari i druge stvari su mu bitne,prema tome,realno gledano,svacije misljenje je objektivno!

Izguglaj šta znači objektivno molim te.Ok,nećemo se dalje raspravljati.Ovde ima svega 3-4 ljudi koji pričaju šta se realno desilo.
Akcenat na mom odgovoru gore nije bio na Damonu pobogu to je bilo samo propratna činjenica.
I ja ne "idem od posta do posta i ispravljam tudja mišljenja otkud ti to?Dobro sad to i nije tema ne znam otkud ti pravo da tako nešto kažeš.
Ako već hoćeš da me ubjediš u suprotno,onda iskoristi dostojne argumente,a nemoj govoriti tako nešto.Bezveze je shvataš.
I ja poštujem tudja mišljenja.UVJEK.Ne znaš me pa zato tako kažeš.

Stefane,ja tebe nemam u sta da ubedjujem,nemam potrebu za tim.Nismo mi bliski,pa da meni bude bitno da ti nesto dokazem.Ovo je forum,samo smo iznosili SVOJA(LICNA) misljenja o odredjenoj temi.

Miss_Independent wrote:Ne da mi se da quotam sve postove.

Nina, stvarno nisi u pravu. I sama govoriš kako TI misliš da je tako, a onda govoriš da je to objektivno ili da je svačije mišljenje objektivo. Kako je to moguće? Da li uopšte znaš šta znači pojam "objektivnost"?
Ja ne shipujem Bonnie i Damona, ali ipak mu je ona pomogla milion puta do sad...Cela serija se vrti oko nje, da nije bilo nje do sad bi svi bili mrtvi.

Ajde,molim te,procitaj jos jednom sta sam rekla.Da mislim da je svacije misljenje objektivno,iz prostog razloga sto svi neku situaciju vidimo iz razlicitih uglova(nekome je bitno jedno,nekome drugo.

148Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 11:14 am

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Hoćeš da kažeš da ako ja kažem da je plava boja ustvari crvena, to je je moje mišljenje i ono je objektivno?
Kakogod. Neću više da spamujem.

149Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 11:19 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Miss_Independent wrote:Hoćeš da kažeš da ako ja kažem da je plava boja ustvari crvena, to je je moje mišljenje i ono je objektivno?
Kakogod. Neću više da spamujem.
Pa,ako si daltonista-DA! Very Happy
Razumes ti jako dobro na sta mislim,ali da preskocimo ironiju i evo da objasnim.
Naravno da ne mislim na svaku situaciju,ovde se konkretno prica o jednoj temi.

Nekome se Boni i Dejmon svidjaju kao par,on ce videti situaciju iz jednog ugla,videce cak i da se privlace...Neko ih vidi kao najcrnje neprijatelje i vidi samo mrznju medju njima...Neko ih gleda kao ljude prinudjene da budu u blizini jedno drugog i nista vise.

Vidite i sami koliko postova ima i koliko ljudi sve to gledaju drugacije.I zaista ne vidim zasto neko gresi ako vidi privlacnost medju njima ili drugi koji vidi mrznju...

150Damon & Bonnie - Page 6 Empty Re: Damon & Bonnie Tue 13 Dec 2011, 11:21 am

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Da..Da.. Okej. Ali to nije objektivnost.
Amin.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum