Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

22. Founder's Day

+49
the child of vamire
PFCSteva
¿coka?
uckvondy
LostInWonderland
<3 Originals <3
fearless.
Shelly Stoudes
Lady Autumn
Lusi.♥
Mαяi♥
Blexy Vampire
TheVampOne
Bite_me_Damon
RebelleFleur.
daray
selena salvatore
Damon_Girl
Elena Gilbert
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
hope. <3
Tasha'94
chocolateChanel.
Rock Princess
ILoveVampires
eatmyfeelings
Stefy
Katherine Pierce
Damons'Girl*
Twin.flames
TooLostToBeSaved
<3Ian<3
LoveSucks
MorgenStern
MissJeca92
DEstiny :3
*Ian*
-boogeyman-
.Sunny.
Blooddrunk^^
Zla_Sam
Nathan's girl.
Emilie Freak =]
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
pendragons
Mrs.Somerhalder
Delena ♥
53 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Message [Page 6 of 8]

12622. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sat 15 May 2010, 10:25 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

.Cupcake. wrote:Joj kako je ruzan meni bio tu xD
a na kraju: ://

Jao, Vicki vaskrsni više da ga Jovana ne mrzi ovoliko. xDD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

12722. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sat 15 May 2010, 2:21 pm

.LoVe.rEaLly.SuCkS.

.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

.Cupcake. wrote:Joj kako je ruzan meni bio tu xD
a na kraju: ://
Ma bas je bio sladak ^^ ♥️ Smile

12822. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sat 15 May 2010, 2:24 pm

-boogeyman-

-boogeyman-
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ova epizoda je fantastična. I još na kraju kada se Damon poljubio Sa ketrin, misleći da je Elena. Jbg. Šteta, bilo bi bolje da je to Elena.

Al opet, sam kraj epizode je bio dosta zanimljiv i jedva čekam drugu sezonu. xD

http://www.twilightboys-serbia.com

12922. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sat 15 May 2010, 3:02 pm

*Ian*

*Ian*
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Znaci sokirana sam... Epizoda je fantasticna... al najbolji je kraj 22. Founder's Day - Page 6 Icon_smile 22. Founder's Day - Page 6 Icon_twisted

13022. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sat 15 May 2010, 8:57 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

*Ian* wrote:Znaci sokirana sam... Epizoda je fantasticna... al najbolji je kraj 22. Founder's Day - Page 6 Icon_smile 22. Founder's Day - Page 6 Icon_twisted
Da, scena na kraju je bas mocna! Twisted Evil

I sve do ove epizode nisam shvatila da je gradonacelnik vukodlak (sto je i logicno, s obzirom da je i Tyler). ^^
Shvatila sam tek kad ga je Damon pitao: "What the hell are you?!" ^^

13122. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sat 15 May 2010, 9:26 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Damon's Girl wrote:
*Ian* wrote:Znaci sokirana sam... Epizoda je fantasticna... al najbolji je kraj 22. Founder's Day - Page 6 Icon_smile 22. Founder's Day - Page 6 Icon_twisted
Da, scena na kraju je bas mocna! Twisted Evil

I sve do ove epizode nisam shvatila da je gradonacelnik vukodlak (sto je i logicno, s obzirom da je i Tyler). ^^
Shvatila sam tek kad ga je Damon pitao: "What the hell are you?!" ^^

Ni ja to nisam provalila dok se nije našao dolje
zajedno sa svima njima. Ja čak nisam provalila ni
da se lik srušio od onoga uređaja. Totalno sam propustila tu scenu. Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

13222. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sun 16 May 2010, 10:18 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Nisam ni ja provalila da je vukodlak.

http://twitter.com/MayaError

13322. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Tue 18 May 2010, 5:43 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Stefanu ne prija Damonov novim stavom prema Eleni.

Jedva cekam da vidim taj stav ♥️ Delena forever (:

13422. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Fri 21 May 2010, 7:07 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Odgledala sam i ja epizodu.E pa ovako.Vrhunska je epizoda,al mi se na kraju ne svidja sto ono nije Elena.To sto se Katharine vratila,mislim da ce dosta biti zanimljivo,ali samo da se Damon ne promeni na gore.Mada mislim da nece jer sada voli Elenu.Uglavnoom can't wait season 2 (:

13522. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sun 23 May 2010, 12:58 pm

MissJeca92

MissJeca92
Dear Diary ...
Dear Diary ...

ja sam sinoć napokon odgledala i zadnju epizodu..svidela mi se jako..
bilo mi je lepo kada je damon razgovarao sa eleninim bratom,i sto je stefan spasio damona..
samo sam se malo razocarala jer na kraju bila Katherine,a ne elena :smrcc: ali nema veze ima vremena u drugoj sezoni za delena 355 devilish lilangel

13622. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sun 06 Jun 2010, 2:45 pm

MorgenStern

MorgenStern
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Znaci 3-4 puta celu i ko zna koliko puta u delovima *_________*

13722. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Sun 13 Jun 2010, 5:49 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Epizoda je fenomenalna!^^ Pogotovo ona scena kada Damon razgovara sa Jeremy-jem. Ili kad Stefan spase Damona. I naravno Damon & Elena i Damonov "eye-thing" xDD

="MissJeca92"
samo sam se malo razocarala jer na kraju bila Katherine,a ne elena :smrcc: ali nema veze ima vremena u drugoj sezoni za delena 355 devilish lilangel

agree. ^^

13822. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 21 Jun 2010, 6:29 pm

<3Ian<3

<3Ian<3
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Zla_Sam wrote:Pogledajte kako ga je zgrabila. xDD
Znate šta ? Nema veze što je Katherine ..
Ovo je jedan od najljepših poljubaca koje
sam vidjela na TV-u (u ovom slučaju na kompu. xD)
Nina i Ian su tako savršeni zajedno. (:


22. Founder's Day - Page 6 30418_10

Slazem se ^^ Difniii su <3 <3 <3

355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355 355

LOVE IS IN THE AIR ! <3

13922. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 21 Jun 2010, 8:30 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Zla_Sam wrote:Pogledajte kako ga je zgrabila. xDD

22. Founder's Day - Page 6 30418_10

Cak se i tu vidi da to nije Elena. Ona nikad ne bi tako zgrabila Damona. Razz <3

Obozavam ovu epizodu. Smile Ali su ostavili mnogo cliffhangera. -.-
Jedva cekam... Katherine. Delena. Stefan i Katherine. Tyler. bounce

14022. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Thu 01 Jul 2010, 6:34 pm

TooLostToBeSaved

TooLostToBeSaved
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Najbolja epizoda deff <3
Pomrecu do druge sezone ima da me nema -.-

http://www.hogvorts.tk

14122. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Fri 02 Jul 2010, 12:24 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Pogledajte kako ga je zgrabila. xDD
Znate šta ? Nema veze što je Katherine ..
Ovo je jedan od najljepših poljubaca koje
sam vidjela na TV-u (u ovom slučaju na kompu. xD)
Nina i Ian su tako savršeni zajedno. (:

Potpuno se slazem ^^ Inace ja sam gledala po pet epizoda dnevno, ali ovu poslednju sam ostavila za vikend da odgledam Smile I nisam mogla da docekam da je gledam Smile I kako je pocinjalo ja sam samo molila da sto duze trajee jer sam znala da posle do septembra nema nista Sad Ovo mi je ubedljivo najbolja epizoda u celoj seriji. Toliko Delena momenata, pa kad su odveli Damona, toliiko mi je bilo zao. Sad Ovde mi je Stefan ispao najpozitivniji lik i prvi put me prijatno iznenadio kada je resio da ga spasi. I svideo mi se razgovor izmedju Damona i Jeremmya. Damon je tek tu pokazao koliko je dobar. I da je napokon "ukljucio" ljudske osecaje. Bila sam tuzna tu jer je bilo ocigledno da je i on tuzan xD Onda je sreo Elenu. Ja sam nesto bila odlutala i vratila pogleda na komp i videla da se ljube. Skocila sam da premotam da ukapiram sta se desava, nisam mogla da verujem. I onda mi je palo na pamet da je to Ketrin -.- Elena nikada ne bi onako zgrabila Damona i odgovarala mu je nekako cudno. xD I posle kad je "ubila" Johna, pala sam xD Tu mi je on ispao ok, kada je mislio da je to Elena i objasnjavao joj sve. Jedini put da za njega nisam mislila da je stoka. xD U svakom slucaju epizoda koja je ostavila najveci utisak na mene. Ja prosto ne mogu da docekam septembar. Smile

14222. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Fri 02 Jul 2010, 2:48 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

Definitivno najbolja epizoda!!! prelepo odradjeno... bila sam u shoku jer nema vise... tacnije nema josh dugo :// ( ko ce docekati sept.)... nazalost celu sam je gledala samo 1 ( nisam mogla da skinem :/ ) a delove dosta puta... poljubac srce ... prelep.... ja sam tada maltene skakala sa kreveta divljala veselila se :DD naci svaaasta... a kad sam skontala da je Ketrin... slog me strefio.. zaaaasto ???? :// ah, al bice prilike Smile ... divan su par velika steta bi bila da ne budu zajedno <3

http://twitter.com/TaRaNS95

14322. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 2:28 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ah plakala sam ,smijala se i navijala u ovoj epizodi.
Stvarno mi je zao ujaka Johna,nije zasluzio tako da umre(ako je umro).
Najjace mi je jer niko nije provalio da je Katherin umesto Elena,cak ni ja do kraja jer su identicne.
Jadan John ,iscjedila sam se placuci.
Takoder nisam mogla podnijeti scenu kada je Damon bio u pozaru,glupa Bonnie prevarila ih,ali opet je na kraju ispravila grešku,od zadnje epizode mrzim je.
Mislim da je Kath osjekla Johnu ruku,grrhhhhhhh,stresla sam se.
Malo mi ide na zivce Jeremy,oce da postane vampir ,a djetešce,nezna zbrojati dva i dva,nezrel je previše da bude vampir.
Nadam se da nece ni psotati vampir,onda bi kvario ugled vampirima.

14422. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 2:31 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nema sanse da je umro xD Mislim ja bar ne verujem da je John umro x)

14522. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 2:33 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Valjda,ali osjeka mu je ruku kao što sam videla,onda nema onoga prstena koji ga štiti,jedino da se dogodi cudo i imamo bogalja u TVD koji je Elenini otac.
A da poljubac Damon i Kath,ja sam se tako uzbudila .
Omg je li to Elena poljbila Damona,a nije ga ošaarila,a ono Kath.

Ubit cu se od nervoze do druge sezone.

14622. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 4:56 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

Ja sad o5 gledala ovu epizodu... tako mi zao sto nije Elena poljubila Damona vec Ketrin... :// i ostavili su nam jedno 10 clif-hangers sto ih oni zovu... xD jedva cekam nove epizode Smile ♥️

http://twitter.com/TaRaNS95

14722. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 5:21 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kome nije zao?Jadan Damon taman se otvorio ii bio iskren i sve prizano i sve super kao ono -.-

14822. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 8:10 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

A sto je najgore... ja kontam da on u pocetku nece znati da je to Ketrin ( sto je ocigledno ) ... pa ce jadan misliti da je to sve rekao Eleni ... otvorio joj dusu ...i poljubac ofc je bio savrsen ... a kontam da ce to ova bitch ( Ket ) da zloupotrebi kad-tad... :/ Takodje msm da ce biti dosta zbrke oko Elene i Ketrin ... bar neko vreme ... mozda cak Ketrin nesto uradi Eleni ( zarobi je sta ja znam ) pa glumi da je ona... xDD ko zna ... nagadjam xD

http://twitter.com/TaRaNS95

14922. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 8:28 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

A svi smo zaboravili na jadnu Jennu. Very Happy Msm, ona je vidjela da su se poljubili .. Sigurno će bar nešto da spomene Eleni.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

15022. Founder's Day - Page 6 Empty Re: 22. Founder's Day Mon 05 Jul 2010, 9:45 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ajooj da xD Haha al ce biti fora.Sad tek ne mogu da docekam drugu sezonuuu *.*

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum