Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

19. Miss Mystic Falls

+31
¿coka?
Stefana
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
Rose in the Rain
Little J
Mαяi♥
Anette
Take.Me.I'm.Alive.
Blexy Vampire
TheVampOne
Bite_me_Damon
Aimee Liam
Em (:
RebelleFleur.
Warrior Princess
daray
chocolateChanel.
Damons'Girl*
<3Ian<3
Damon<3Elena
Nathan's girl.
DEstiny :3
Zla_Sam
Mrs.Somerhalder
Yellow Kitty
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
pendragons
Delena ♥
35 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

2619. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Wed 22 Dec 2010, 11:11 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Jooj, ja sam zaplakala na zadnju scenuu Sad
Ples je stvarno bio divan, videla se hemija^^
Al zao mi je Stefana :/ XD
Isto tako sami ljuta sto je ukrao krv, i nadala sam se da ce se kontrolisati bolje :/

2719. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Sat 25 Dec 2010, 2:44 pm

Blexy Vampire

Blexy Vampire
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Zadnja scena - znaci katastrofa Sad Ocekivala sam vise od svega toga,da ce se Stefan nekako izboriti... Al ono kad napadne onu devojku je stvarno bilo uzasno
Od boljih scena,bio je cool Delena ples,moram da kazem da jesu bili slatki <3

2819. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Wed 29 Dec 2010, 4:52 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Da su bar ove novije epizode dobre kao ova. Tuzni DE ples - jedna od najboljih scena u čitavoj seriji!

19. Miss Mystic Falls - Page 2 Tumblr_ldu0tjWVGN1qc45p4o1_500

Can you still see the heart of me?
All my agony fades away .. When you hold me in your embrace.

Don't tear me down.
For all I need.
Make my heart a better place.
Give me something I can believe.
Don't tear me down.
What's left of me.
Make my heart a better place.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2919. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Wed 29 Dec 2010, 5:28 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Obozavam tu epizodu!Moja omiljena iz prve sezone! 355

3019. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Tue 11 Jan 2011, 4:37 pm

Take.Me.I'm.Alive.

Take.Me.I'm.Alive.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Jedna od najboljih epizoda ikad. Damon <3

http://www.alice-cullen-serbia.com

3119. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Tue 18 Jan 2011, 5:07 pm

Anette

Anette
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Predivna mi je epizoda *.*
Ples..pokreti...muzika...
obozavam onu pesmu kao WT Very Happy

http://www.iansbalkan.com

3219. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Sat 05 Feb 2011, 4:42 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Prelepa epizoda sto se tice Delene Smile Kako su se gledali dok su grali....pless..jaooo divni su ! 34556 Skroz pristaju jedno drugom Very Happy
Love it !

3319. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Sun 06 Feb 2011, 1:06 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Mari_95 wrote:Prelepa epizoda sto se tice Delene Smile Kako su se gledali dok su grali....pless..jaooo divni su ! 34556 Skroz pristaju jedno drugom Very Happy
Love it !
Yeap.
I drago mi je sto je Caroline pobedila, jer se bas secam kada je u prvoj epizodi rekla kako Elena sve dobija i kako je uvek prva.
Volim Elenu, naravno, ali mislim da je C vise trebala ova nagrada.^^

http://littlejhunter.blogspot.com/

3419. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Mon 11 Apr 2011, 9:14 am

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Do ove epizode sam gledala...Mocno skroz... Razz

3519. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Tue 16 Aug 2011, 9:07 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Svidjala mi se epizoda i nista ne bih promenila, Elena je ucila pravu stvar, koju je uradila, i to j bilo za Stefanovo dobro.
A da najbolja scena je bila kada Damon, Eleni saopstava za Stefanove aktivnosti.

3619. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Sun 28 Aug 2011, 2:32 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Delena srce
Ne mogu da se setim kad sam tacno pocela da sipujem Delenu, ali bilo je negde oko ove epizode, zbog Stefana.
Inace, ovde me Elena uzasno nervira jer ne odustaje od Stefana. -.-
Caroline srce Bas mi je drago zbog nje.
A da, i Bonnie me nervira. Tad sam pocela da je mrzim.

3719. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Mon 12 Sep 2011, 6:22 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Početak dobar kad vježbaju Elena i Stefan pa se diraju....
NEMA DIRANJA!!! ehheheh to mi je bio extra...

Damon i Elena i onaj ples...vidjela sam im nešto u očima i to mi se neviđa.. Sad
ja umirem za Stefanom

ovdje je totalno poludio...ona scena kad ga Elena vidi kako pije krv one cure...i onaj njegov pogled.... Tako mi ga je bilo žao Sad
najgora epka za sad za mene definitivno

Ovdje ga na kraju zaključavaju činim mi se....Elena izgleda kao da ga izdaje...
al ipak ostaje pred sobom.... Sad

3819. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 08 Dec 2011, 1:57 pm

Stefana

Stefana
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Još uvijek ne mogu stati sa plakanjemn :O
Tako mi je žao Stefana, joooj, jadan Sad :'(

Ok, ok, Dejmon nije toooooliko loš, mislim da ću postati neutralna prema njemu xD Very Happy

Ali Stefaaan Sad(
Samo to mogu reći, uh jbt moram otići obrisati nos....

3919. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 08 Dec 2011, 2:08 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Odlicna epizoda!
Bad Stefan good Damon! flirt
Mnogo mi je dobra scena kada se pojavljuje Damon da doceka Elenu i kada plesu zajedno ++ <3
Poslednja scena kada Elena ostaje kod vrata a Damon sa njom je isto dobra (:
Drago mi je da je Caroline MMF Smile
Anna i Jerr <3

4019. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 08 Dec 2011, 2:45 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pažljiviji gledaoci su i ranije mogli da zaključe da Damon nije "zao" Wink recimo još medju prvim epizodama.

naravno, iako sam scenu plesa gledala jedno 100 puta, opet sam počela da plačem. i ona scena na kraju kad ostaje sa njom i neće da je ostavi samu 355 taj njihov predivni početak.

4119. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 08 Dec 2011, 4:18 pm

PFCSteva


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

uhh ljudi ovo je serija,kakvi zaludjenici postoje,strasno!

4219. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 08 Dec 2011, 4:33 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Kaya wrote:pažljiviji gledaoci su i ranije mogli da zaključe da Damon nije "zao" Wink recimo još medju prvim epizodama.

naravno, iako sam scenu plesa gledala jedno 100 puta, opet sam počela da plačem. i ona scena na kraju kad ostaje sa njom i neće da je ostavi samu 355 taj njihov predivni početak.

lol! lol! I kako je gleda dok silazi niz stepenice!! 4546

4319. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 19 Jul 2012, 12:14 am

Munika

Munika
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Koja je fora sa onim crvčkom što je Perl dala DEjmonu ? I koliko će to Stefan da postane loš kad vam je Dejmon dobar ? Oh, god -.-

4419. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 19 Jul 2012, 1:29 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Munika wrote:Koja je fora sa onim crvčkom što je Perl dala DEjmonu ? I koliko će to Stefan da postane loš kad vam je Dejmon dobar ? Oh, god -.-

Stefan već jeste loš samo što ne možeš to još da primjetiš jer ne znaš čitavu priču, ako doguraš do treće sezone, skontaćeš. Mi sad pravimo rewatch i zgrožavamo se. Stefan je manipulativni, lažljivi, sebični manijak. Damon je pravio sranja, nekad iz dobre namjere, nekad jer jebeno dijete, ali odrasta, razvija se, kaje se i radi sve da se iskupi, i skupo plaća svoje greške za razliku od Stefana koji se nikada u životu nije ni izvinuo.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4519. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Thu 19 Jul 2012, 2:07 pm

Munika

Munika
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Pogledaću, počinjem danas sa drugom sezonom. Ne znam, za sada Stefan je bolji, a Damonu nikad neću da oprostim što je ubio Leksi 345435

4619. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Fri 20 Jul 2012, 11:47 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja ne mogu da vam opišem kolko volim ovu epizodu. 1x11, pa ova, pa 1x21, pa 1x22 su ubedljivo najbolje epizode sezone. A OVA. MOGU LI JA JEDNOM DA ODGLEDAM DE PLES A DA NE ZAPLAČEM.

sad kad ponovo gledam, nekako mi je skroz razumljiva Bonnina odluka da ukloni Elenu iz života. čak mi je i logična. jedino mi se ne svidja Elenin stav.

Caroline je totalno zaslužila da bude Miss Mystic Falls. Elenina priča kako je njena majka želela da ona bude u tome... koga se to bre tiče, nije bilo pitanje đta je tvoja majka želela, već zašto baš ti zaslužuješ da budeš Miss.

SE su bili slatki u toku vežbanja za ples.

i jebote, najbolja drugarica ti kaže da te neće terati da biraš izmedju nje i dečka KOJEG NE POZNAJEŠ NI 6 MESECI i da zbog toga više neće da se družiti i ti ćutiš ko zalivena. nikad to neću shvatiti.

Elena koja ne može da veruje da Stefana kontroliše krv, jer ga ona toliko dobro poznaje. bitch please.

Jeremy i Anna. koliko mrzim Julie i Kevina jer im nisu dali pravu šansu.

JEL ZNATE ŠTA JE JEBENO SAVRŠENO. ČINJENICA DA JE DAMON UMIRAO DA ODIGRA OVAJ PLES SA KATHERINE PRE 150 GODINA A ONA JE IZABRALA STEFANA. DANAS NIJE MU BILO NI NA KRAJ PAMETI DA GA IGRA, A IGRAO GA JE SA ELENOM, LJUBAVLJU SVOG ŽIVOTA. AHFHFNDFJ vwć 3 večeri uzastopno ponavljam scenu plesa, I CAN'T HANDLE IT.

Elena koja opet tvrdi kako ona ZNA da stefan nije takav, da ga krv takvim čini.naravno pa ona zna svaki milimetar Stefana i njegove duže, ipak ga ona poznaje bolje od Damona. Rolling Eyes svaka normalna devojka bi otišla, ako bi dečko pokazivao onakvu agresiju prema njoj, posebno ako bi ga poznavala jedva 4-5 meseci. nije pohvalno što je Elena ostala.

poslednja scena kada Damon ostane sa Elenom Klanja Se






4719. Miss Mystic Falls - Page 2 Empty Re: 19. Miss Mystic Falls Wed 25 Jul 2012, 10:04 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Znaci, Delena ples je jedan od njihovih top momentata. Mnogo mi se svidela! Tu scenu, stalno pratim. Nijesu ni reci progovorili, ali njihovi pogledi sve govore! Tako sam srecna sto je Damon bio taj koji je plesao sa Elenom. Stvarno, covek je to zasluzio. I bilo mi je tako simpaticno kad je Damon kao pravi heroj istupio kao Elenim pratilac, da ona ne bi izvisila. srce
Iako je u pitanju Stefan, bilo mi je simpaticno sto su E&D ostali s njim.

Caroline je Miss Mystic Falls!Hvala bogu! Jednom i ona nesto da dobije! Eto Car, nije uvek sve u vezi Elene, samo cesto. he Salim se. Po meni, Caroline zasluzuje sve najbolje! Ne mogu da verujem koliko mi je prirasla k srcu! srce

Stefan kao ripper. Neka hvala, vise volim kad je dosadan i mrzovoljan.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum