Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Mi nismo andjeli 1, 2, 3

+14
*MiMa*97
¿coka?
Starlight
Just Freedom
White Unicorn
Zla_Sam
<3 Originals <3
chocolateChanel.
pendragons
Nathan's girl.
миранда переа♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
Delena ♥
18 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 29 May 2010, 5:47 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Mi nismo andjeli 1, 2, 3 17acgi

Mi nismo anđeli 1

Žanr: Komedija
Režija: Srdan Dragojevic
Kratak sadržaj: Dvadesetšestogodišnji apsolvent književnosti Nikola ima dva problema: redovnu jutarnju amneziju pracenu mamurlukom i budenje u krevetima nepoznatih devojaka. Nevolja pocinje kada se u njegov nocni život umešaju trudnoca i ljubav. Naime, maturantkinja Marina, jedna od mnogih Nikolinih "jednokratnih" avantura, zatrudni i pri tom se još i zaljubi u njega. Nažalost, Nikola se baš najbolje ne seca svih okolnosti. Marinina najbolja drugarica odluci da stvar uzme u svoje ruke. Pošto Marina odbija da abortira, ona planira niz suludih strategija po ugledu na svoje omiljene romane sa srecnim završetkom, kako bi se "surovi ljubavnik" Nikola zaljubio u Marinu. Pošto "život nije roman" dve prijateljice prati izuzetno promenljiva "ratna sreca". Posle niza neocekivanih obrta sve se ipak srecno završava.

Mi nismo andjeli 1, 2, 3 30s7cba

Mi nismo anđeli 2

Žanr: komedija
Režija: Srđan Dragojević
Kratak sadržaj: Nikola je i dalje šminker iako su godine učinile svoje. Bezbrižnu rutinu beogradskog švalera dramatično prekida njegova ćerka mezimica Sofija, koja tek što je napunila 15 godina, a "napaljeni" tinejdžeri počinju da navaljuju na njena vrata.
Sve donedavno Sofija je bila klasična muškarača koja sa taticom ide na utakmice i puca u paint-ball areni. Onda, za 15. rođendan, njegova bivša supruga Marina i njena prijateljica Violeta Zubić unajmljuju modne i kozmetičke eksperte koji će od "ružnog pačeta" napraviti "seksi labuda".
Ipak, pravi pakao za Nikolu nastaje tek kad Marina i Violeta odu na nedelju dana u Rim i prepuste nervoznom ćaletu brigu o Sofiji. Pritisnut buljucima udvarača, Nikola počinje da ludi i koristi trikove, nasilje i psihoterapiju kako bi Sofiju spasao od - seksa!

Mi nismo andjeli 1, 2, 3 259k1vn

Mi nismo anđeli 3: Rokenrol uzvraća udarac

Žanr: komedija
Režija: Petar Pašić
Kratak sadržaj: Mi nismo anđeli 3 je treći nastavak filma Mi nismo anđeli i puni naslov glasi Mi nismo anđeli 3: Rock & roll uzvraća udarac. Međutim, ovaj nastavak odstupa od prethodna dva, jer se zasniva na priči Srđana Dragojevića „Dan kad je crk‘o Maršal“, i glumi značajno izmenjena glumačka postava u odnosu na prethodna dva filma.
Režiser ovog nastavka je Petar Pašić. Kao i prethodna dva i ovaj nastavak je tinejdžerska komedija.

https://www.facebook.com/jocovic.marina

2Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 29 May 2010, 11:05 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Treći deo mi se ne sviđa,prvi je super,ali drugi je najbolji (:

3Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 29 May 2010, 11:30 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

JoxY ^^ wrote:Treći deo mi se ne sviđa,prvi je super,ali drugi je najbolji (:
Takođe.
Kao da su u 3. delu izgubili ideje... :S

https://www.facebook.com/jocovic.marina

4Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 29 May 2010, 11:33 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Slažem se.Nikakve veze sa prva dva.Baš sam se razočarala Sad

5Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sun 30 May 2010, 9:13 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Volim samo prvi deo, 2. i 3. su mi bzv...

6Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Tue 15 Jun 2010, 4:17 pm

миранда переа♥

миранда переа♥
Compelled
Compelled

Naaj mi je 2 dio.

7Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Wed 16 Jun 2010, 8:30 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Gledala sam i prvi i drugi. Drugi je zakon Very Happy
A treci nisam gledala...

http://thevampdiaries.niceboard.net

8Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Wed 16 Jun 2010, 9:04 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Prvi deo je najboljiiii 355
drugi je ok...a treci sam gledala,hmm do pola i prestala ...

http://destinedtobe.tumblr.com/

9Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Wed 28 Jul 2010, 10:00 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Prvi deo je naj...druga 2 sranje Razz

10Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Tue 14 Dec 2010, 8:14 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Prvi deo je ubedljivo najbolji i nikad ali nikad mi nece dosaditi drugi je ok a treci necu ni da komentarisem......msm nznm ni zasto se treci deo uopste zove "Mi nismo andjeli" :s

11Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Wed 16 Feb 2011, 12:05 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Najbolji domaći filmovi, ubjedljivo!! Klanja Se

Prvi je odličan i najbolji. Cerek
Drugi je super. Very Happy Al' treći je loš.
Mada .. zanemarićemo taj treći. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

12Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 25 Jun 2011, 6:02 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Prvi i drugi su odlicni. Treci me je razocarao.

13Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Thu 30 Jun 2011, 4:34 pm

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Fin, fin. Prvi najbolji. Smile

14Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 02 Jul 2011, 11:35 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni su sva 3 dobra, mada naravno prvi je najbolji.

15Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Mon 21 Nov 2011, 8:37 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Prvi deo je mnogo dobar i jedan od najboljih nasih filmova a 2 i 3 su mi nekako bespotrebni i kao da su unistili taj 1 time sto su se nadovezali.

16Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Thu 01 Dec 2011, 4:29 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

gledala sam:)
najbolji mi je 2 deo,a 3 je po meni totalni promasaj...

17Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Wed 21 Dec 2011, 9:02 pm

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

ma 3 je glupost
drugi i prvi su zakon

18Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Wed 15 Feb 2012, 3:58 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

gledala

19Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 18 Feb 2012, 12:04 am

Klaroline_♥

Klaroline_♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

gledala,prvi i drugi su mi prejaki Very Happy

20Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Empty Re: Mi nismo andjeli 1, 2, 3 Sat 25 Aug 2012, 6:33 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

gledala sam sva 3 dijela..prvi mi je naj a treći..pa i nije nešto

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum