Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Interview With The Vampire.

+6
миранда переа♥
Vamp girl
MissJeca92
pendragons
DEstiny :3
Zla_Sam
10 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Interview With The Vampire. Empty Interview With The Vampire. Sat 29 May 2010, 4:54 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Interview With The Vampire. Interview_With_The_Vampire_poster

Intervju sa vampirom (engl. Interview with the Vampire) je horor film iz 1994. godine koji je baziran na istoimenom romanu iz 1976. godine. Film je režirao Nil Džordan, a u glavnim ulogama su Tom Kruz, Bred Pit, Kristijan Slejter i Kersten Danst.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Sat 29 May 2010, 11:04 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nisam gledala film xD Ustvari,mislim da je to jedini film koji nisam gledala sa Tomom C. ♥️

3Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Sun 30 May 2010, 10:06 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

JoxY ^^ wrote:Nisam gledala film xD Ustvari,mislim da je to jedini film koji nisam gledala sa Tomom C. ♥️

Ako voliš Toma ovo je film koji bi definitivno trebala da pogledaš jer fantastično odglumio !
( a ovo ti kažem ja koja ga na oči ne mogu vidjet ! xD )

Anyway, danas sam opet gledala ovaj film da se prisjetim malo ...
Obožavam ga .. Obožavam svakog lika iz filma.
Lestat mi je genijalan. Claudia mi je odličan lik. I Louis mi je dobar.
Obožavam činjenicu da vampiri iz ovog filma gore na suncu.
Obožavam scenu kad Claudia umre i Louis nađe nju i onu ženu i pipne ih a one se raspadnu jer su pepeo.
Fantastična mi je ta scena. ^^

Volim i kako glume Tom i Brad. Inače ih ne volim.
Ni malo ! Ali baš su mi dobri u ovom filmu.
Ali Kirsten Dunst mi je fenomanalna. Ne znam koliko godina je imala kad je ovaj film snimljen ali je fenomenalna !

srce

Btw, film nije toliko dobar kao što ga ja predstavljam ali ja ga, blago rečeno, obožavam !
(film koji je probudio moju ljubav prema vampirima. Very Happy )

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Sun 30 May 2010, 11:10 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

aww obozavam ovaj film 355
ovo je prvi vampirski film koji mi se dopao xD
i samo jednom sam ga gledala tako da sam poprilicno zaboravila radnju ali stvarno mi se dopada flirt
ko god ga nije gledao,neka to uradi Very Happy

http://destinedtobe.tumblr.com/

5Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Sun 30 May 2010, 11:14 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Taychi wrote:aww obozavam ovaj film 355
ovo je prvi vampirski film koji mi se dopao xD
i samo jednom sam ga gledala tako da sam poprilicno zaboravila radnju ali stvarno mi se dopada flirt
ko god ga nije gledao,neka to uradi Very Happy

To, Taychi, To !! xDD

Ljudi, gledajte ovo a NE Twilight !

(btw, ovi vampiri gore na suncu ! aham .. xD)

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

6Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 5:15 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:aww obozavam ovaj film 355
ovo je prvi vampirski film koji mi se dopao xD
i samo jednom sam ga gledala tako da sam poprilicno zaboravila radnju ali stvarno mi se dopada flirt
ko god ga nije gledao,neka to uradi Very Happy

To, Taychi, To !! xDD

Ljudi, gledajte ovo a NE Twilight !

(btw, ovi vampiri gore na suncu ! aham .. xD)

xD i oni zive u stvarnom svetu gde vampiri gore na suncu

mnogo je strava film!inace bas sam planirala da ga skinem posto ga nemam na laptopu,gledala sam ga na tv-u davno.
Sto se tice glumaca:Bred mi je ovde standardno dobar(eh,kako sam ga volela u ovoj fazi xD),Tom odlican!Najvise me je odusevila mala Kirsten!<3 A Antonia nisam ni prepoznala u pocetku kad sam gledala xD ...

http://destinedtobe.tumblr.com/

7Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 6:38 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

* Weird_One * wrote:
JoxY ^^ wrote:Nisam gledala film xD Ustvari,mislim da je to jedini film koji nisam gledala sa Tomom C. ♥️

Ako voliš Toma ovo je film koji bi definitivno trebala da pogledaš jer fantastično odglumio !
( a ovo ti kažem ja koja ga na oči ne mogu vidjet ! xD )

Anyway, danas sam opet gledala ovaj film da se prisjetim malo ...
Obožavam ga .. Obožavam svakog lika iz filma.
Lestat mi je genijalan. Claudia mi je odličan lik. I Louis mi je dobar.
Obožavam činjenicu da vampiri iz ovog filma gore na suncu.
Obožavam scenu kad Claudia umre i Louis nađe nju i onu ženu i pipne ih a one se raspadnu jer su pepeo.
Fantastična mi je ta scena. ^^

Volim i kako glume Tom i Brad. Inače ih ne volim.
Ni malo ! Ali baš su mi dobri u ovom filmu.
Ali Kirsten Dunst mi je fenomanalna. Ne znam koliko godina je imala kad je ovaj film snimljen ali je fenomenalna !

srce

Btw, film nije toliko dobar kao što ga ja predstavljam ali ja ga, blago rečeno, obožavam !
(film koji je probudio moju ljubav prema vampirima. Very Happy )

Haha,obozavam ga stv.Pogledacu film xD Inace mrzim Brad Pitta xD Mislila sam da sam jedina osoba na svetu al et izgleda si mi se i ti pridruzila xD

8Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 1:59 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Taychi wrote:
* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:aww obozavam ovaj film 355
ovo je prvi vampirski film koji mi se dopao xD
i samo jednom sam ga gledala tako da sam poprilicno zaboravila radnju ali stvarno mi se dopada flirt
ko god ga nije gledao,neka to uradi Very Happy

To, Taychi, To !! xDD

Ljudi, gledajte ovo a NE Twilight !

(btw, ovi vampiri gore na suncu ! aham .. xD)

xD i oni zive u stvarnom svetu gde vampiri gore na suncu

mnogo je strava film!inace bas sam planirala da ga skinem posto ga nemam na laptopu,gledala sam ga na tv-u davno.
Sto se tice glumaca:Bred mi je ovde standardno dobar(eh,kako sam ga volela u ovoj fazi xD),Tom odlican!Najvise me je odusevila mala Kirsten!<3 A Antonia nisam ni prepoznala u pocetku kad sam gledala xD ...

Kirsten je fantastična bila. ^^
A Antonio mi je iritantan s naglaskom kao u svakom filmu. xD
A nije on kriv kukavac. xD
I da .. Tom je odličan ! Pogotovov na kraju. xD
Meni je ona scena na kraju (ako se sjećaš) bila malo komična. xD


JoxY ^^ wrote:
* Weird_One * wrote:
JoxY ^^ wrote:Nisam gledala film xD Ustvari,mislim da je to jedini film koji nisam gledala sa Tomom C. ♥️

Ako voliš Toma ovo je film koji bi definitivno trebala da pogledaš jer fantastično odglumio !
( a ovo ti kažem ja koja ga na oči ne mogu vidjet ! xD )

Anyway, danas sam opet gledala ovaj film da se prisjetim malo ...
Obožavam ga .. Obožavam svakog lika iz filma.
Lestat mi je genijalan. Claudia mi je odličan lik. I Louis mi je dobar.
Obožavam činjenicu da vampiri iz ovog filma gore na suncu.
Obožavam scenu kad Claudia umre i Louis nađe nju i onu ženu i pipne ih a one se raspadnu jer su pepeo.
Fantastična mi je ta scena. ^^

Volim i kako glume Tom i Brad. Inače ih ne volim.
Ni malo ! Ali baš su mi dobri u ovom filmu.
Ali Kirsten Dunst mi je fenomanalna. Ne znam koliko godina je imala kad je ovaj film snimljen ali je fenomenalna !

srce

Btw, film nije toliko dobar kao što ga ja predstavljam ali ja ga, blago rečeno, obožavam !
(film koji je probudio moju ljubav prema vampirima. Very Happy )

Haha,obozavam ga stv.Pogledacu film xD Inace mrzim Brad Pitta xD Mislila sam da sam jedina osoba na svetu al et izgleda si mi se i ti pridruzila xD

Msm, ne mrzim ga ja .. Al' ono .. Rolling Eyes Koliko boljih glumaca ima .. Msm, stvarno. xD
Anyway, gledaj .. Tom je odličan. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

9Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 4:46 pm

MissJeca92

MissJeca92
Dear Diary ...
Dear Diary ...

o cemu se radi film? Interview With The Vampire. Suspect

10Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 5:30 pm

Vamp girl

Vamp girl
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Super glumci,nema sta,moguce je da sam gledala,ali se ne secam.

11Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 5:51 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

JoxY ^^ wrote:
* Weird_One * wrote:
JoxY ^^ wrote:Nisam gledala film xD Ustvari,mislim da je to jedini film koji nisam gledala sa Tomom C. ♥️

Ako voliš Toma ovo je film koji bi definitivno trebala da pogledaš jer fantastično odglumio !
( a ovo ti kažem ja koja ga na oči ne mogu vidjet ! xD )

Anyway, danas sam opet gledala ovaj film da se prisjetim malo ...
Obožavam ga .. Obožavam svakog lika iz filma.
Lestat mi je genijalan. Claudia mi je odličan lik. I Louis mi je dobar.
Obožavam činjenicu da vampiri iz ovog filma gore na suncu.
Obožavam scenu kad Claudia umre i Louis nađe nju i onu ženu i pipne ih a one se raspadnu jer su pepeo.
Fantastična mi je ta scena. ^^

Volim i kako glume Tom i Brad. Inače ih ne volim.
Ni malo ! Ali baš su mi dobri u ovom filmu.
Ali Kirsten Dunst mi je fenomanalna. Ne znam koliko godina je imala kad je ovaj film snimljen ali je fenomenalna !

srce

Btw, film nije toliko dobar kao što ga ja predstavljam ali ja ga, blago rečeno, obožavam !
(film koji je probudio moju ljubav prema vampirima. Very Happy )

Haha,obozavam ga stv.Pogledacu film xD Inace mrzim Brad Pitta xD Mislila sam da sam jedina osoba na svetu al et izgleda si mi se i ti pridruzila xD

Msm, ne mrzim ga ja .. Al' ono .. Rolling Eyes Koliko boljih glumaca ima .. Msm, stvarno. xD
Anyway, gledaj .. Tom je odličan. xD
[/quote]

Slazem se.Ima mnogo i boljih i lepsih glumaca a oni samo Bred Pitt najlepsi,najbolji -.- Ja sam zamrzela njega bas zato sto ga toliko favorizuju.

Evo stavila sam da se download film pa cu ostaviti komentar (:

12Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 6:16 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

JoxY ^^ wrote: Slazem se.Ima mnogo i boljih i lepsih glumaca a oni samo Bred Pitt najlepsi,najbolji -.- Ja sam zamrzela njega bas zato sto ga toliko favorizuju.

Evo stavila sam da se download film pa cu ostaviti komentar (:

xD
Oke. Mada mislim da ti se neće svidjeti film.
Malo je .. hm .. ne vjerujem da je po tvom ukusu. (:

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

13Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 31 May 2010, 7:51 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Haha,videcuu (: Verovatno nece jer je horor al sta ces xD Ipak je to Tom xD Al da ne spaam vise,javljam kad pogledam.

14Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Thu 03 Jun 2010, 8:11 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

* Weird_One * wrote:
JoxY ^^ wrote: Slazem se.Ima mnogo i boljih i lepsih glumaca a oni samo Bred Pitt najlepsi,najbolji -.- Ja sam zamrzela njega bas zato sto ga toliko favorizuju.

Evo stavila sam da se download film pa cu ostaviti komentar (:

xD
Oke. Mada mislim da ti se neće svidjeti film.
Malo je .. hm .. ne vjerujem da je po tvom ukusu. (:

sorry zbog spama xD

ne svidja mi se xD gledala saam xD misliim nije losee,al ne znam ni ja.onako xD glumci su vrh.svi osim Louisa xD

15Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Thu 03 Jun 2010, 8:57 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

JoxY ^^ wrote:ne svidja mi se xD gledala saam xD misliim nije losee,al ne znam ni ja.onako xD glumci su vrh.svi osim Louisa xD

Nije Twilight .. I know. xD
Zato ga ja volim ovako. xD
Tom je najbolji, Brada ne primjećuješ pored njega. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

16Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Thu 03 Jun 2010, 9:18 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

* Weird_One * wrote:
JoxY ^^ wrote:ne svidja mi se xD gledala saam xD misliim nije losee,al ne znam ni ja.onako xD glumci su vrh.svi osim Louisa xD

Nije Twilight .. I know. xD
Zato ga ja volim ovako. xD
Tom je najbolji, Brada ne primjećuješ pored njega. xD

haha nije twilight xD a sta ces kad volim sumrak i takve stvari xD

naravno da ostaje neprimecen xD tomova uloga je bolja i bolje je odglumio i sve je bolje xD

17Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Tue 15 Jun 2010, 4:17 pm

миранда переа♥

миранда переа♥
Compelled
Compelled

Drugarica mi stalno prica o njemu nakanicu se da pogledm

18Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Wed 16 Jun 2010, 3:31 pm

MorgenStern

MorgenStern
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Gledala sam ga, nije los.

19Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Wed 16 Jun 2010, 6:11 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Nisam gledala... Tomov lik deluje zanimljivo. devilish

20Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 21 Nov 2011, 8:46 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jaooo gledala sam... Very Happy
Mada se ne secam svega, ali dobar je film. Very Happy

21Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 23 Jan 2012, 12:00 am

Rosie Sambora

Rosie Sambora
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Moj prvi vampirski film. srce
Đasvi mi se iz više razloga:
1. Prilično su verni knjizi.
2. Konačno da Bred igra nekog sa osećanjima, a ne samo lepi objekat.
3. Jedini film gde mogu da podnesem Kruza.
4. Iako su im stavili previše pudera, vampiri su mi jako, jako ubedljivi.
5. Jedini film koji mi je izmamio noćne more kad sam bila mala (scena u pozorištu, kad u predstavi ubijaju devojku).
6. Nemam reči za Kirsten, odlična je.

Mogu da ga gledam 100 puta.

22Interview With The Vampire. Empty Re: Interview With The Vampire. Mon 13 Feb 2012, 8:02 am

Guest


Guest

Ja sam ovaj film obozavala nekad, sad mi je ok.. Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum