Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+33
snow white
Somerhalder's bitch
delenaMoment♥
europe11
Klaroline_♥
fearless.
Twin.flames
Mehurić
♥_Vampire_in_love_♥
Amsterdam
VampireFreak
DEstiny :3
Rosie Sambora
discobaby
AnGel_Perroni
vampirekaca
Don't Worry, Be Happy ♥
White Unicorn
**Miss Salvatore**
phoenix00
Crazy Lady (:
Starlight
chocolateChanel.
daray
Em (:
Ket ♥
Warrior Princess
♥ DelenaDiaries ♥
Delena ❥
Zla_Sam
Rose ♥
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
37 posters

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Go down  Message [Page 21 of 23]

501Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 04 Nov 2012, 3:45 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcyz1w4J8y1rhc7fuo1_500
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcyz1w4J8y1rhc7fuo2_500

Prva scena jebena. I poslednja.

502Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 04 Nov 2012, 11:29 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

KOLIKO IH SAMO VOLIM. ♥
Tako nekad poželim da prestanem da ih šipujem, želim da se Dejmon zaljubi u neku novu, da bude konačno istinski srećan, da Elena odleti negde sa Stefanom, da se nikada više ne vide i da potpuno zaborave jedno na drugo, ali ne mogu. TOLIKO SU PREDIVNI I SAVRŠENI I ZAUVEK ĆU IH VOLETI.

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mczggjfDI41r0uw3oo1_500
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mczggjfDI41r0uw3oo2_500
nedostaje mi ovo :')

503Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Nov 2012, 2:33 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcxcarnlpl1qacuhyo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcxcarnlpl1qacuhyo2_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcxcarnlpl1qacuhyo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcxcarnlpl1qacuhyo4_250

Regardless of my point with this photoset... secam se ove scene kad je bila i kako sam se osecala dok sam je gledala, nedostaje mi to.

504Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 08 Nov 2012, 3:39 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Spoiler:

Smile

https://twitter.com/#!/

505Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 08 Nov 2012, 6:18 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

506Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 09 Nov 2012, 6:59 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon & Elena ♥ - Page 21 394063_385840708157512_1016406044_n
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_md8182lo0d1rxmardo1_500

507Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 10 Nov 2012, 1:16 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Damon & Elena ♥ - Page 21 A7SM4lICMAEKNgR

508Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Nov 2012, 10:21 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Dugo, duugoo ni jedan TV par nisam voljela kao njih <3

509Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 1:45 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdkz69IPOM1qbprivo1_500

I MEAN .. Cerek

I kako je spontano to uradila. I koliko mu je bila zahvalna. I nije se kajala .. shvatila je da ga je uhvatila za ruku i kada su oboje pogledali na dole i podigli pogled nakon kao da je rekla "Ovo nije bilo slucajno. Zelim da te drzim za ruku. This is what i want.", posto obicno sve sto uradi sa Damonom prati kajanje, ali sada toga nije bilo. Koacno je prihvatila svoja osecanja. Konacno je shvatila sta sve radi za nju. He saved her. I sto je najbolje .. on ju je spasio i niko drugi to nije mogao. Cak je i Stefan to shvatio. Sam je rekao da niko ne moze da dopre do Elene lately kao Damon, da njemu najvise veruje, a to nije samo zato sto je vampir. Damon je ODUVEK znao da dopre do Elene. Oduvek je znao. Od prvog trenutka kad su se sreli, znao je. Rekao joj je sve sto zeli u zivotu. Damon je taj koji RAZUME Elenu, a nema neku stvorenu sliku o Eleni koju voli kao KHM neki. I verovala mu je uvek. Remember "Bloodlines"? To je dovoljno reci.

Kraj epizode je kljucan za DE, definitivno. Naravno da oni nece biti odmah zajedno, naravno da ovaj Stelena raskid nije zauvek .. ali priznala je. Dok je bila covek, iako su osecanja bila jaka prema Damonu, imala je snage da ih potisne i da osecanja prema Stefanu izbiju na povrsinu .. ali sada. Sva je u haosu. Sva osecanja su pojacana i ne moze da se sredi nikako. Tek sada shvata koliko joj Damon znaci. I konacno .. KONACNO je priznala to sebi, a i Stefanu. A i realno, ovaj raskid je najpametnije nesto i za Elenu i za Stefana i za sve. Jer STEFAN NJU NE MOZE DA PRIHVATI KAO VAMPIRA. ON TO NE MOZE. Ona ne bi mogla da bude ono sto jeste sa njim. Ne trci ona kod Damona tek tako sad jer Damon moze bolje nju nesto da nauci i slicno. Nego jer je Damon razume. Jer je Damon prihvata. Jer je prihvata onakvu kakva jeste i samim tim uci je da i ona prihvati sebe. On shvata da je ona vampir, shvata da nije ona Elena ali he's fine with her either way. Stefan to ne moze. On pokusava da izvuce ljudskost iz nje, zeli da se pretvara kao da je i dalje covek .. Elena to ne moze. Nije dovoljno jaka. Tek je postala vampir. Za to treba mnogo vremena. Mislim, daj brate, Stefan je bio ripper nakon sto je postao vampir i trebalo mu je mnogo vremena da se vrati u normalu. Mislim ono .. mora da je razume, a on to ne moze. Samo je tera da mrzi sebe. Prvi put kada je Elena prihvatila vampirsku stranu, kada je bila srecna i nije se osecala krivom bilo je kada je igrala sa Damonom. Ali sada je prihvatila sve i ne stidi se da prizna da voli Damona. Da su njena osecanja prema njemu jaka. I nekako kada je to govorila i kada su raskinuli .. nije bila tuzna. Nije plakala, kao prethodnih puta. Smireno je to prihvatila. Pomirila se sa tim. Mislim da je konacno shvatila da Damon moze da bude bolji za nju nego Stefan. Oduvek je trcala kod Stefana i smatrala da je on njena "sigurna luka" ali mislim da je u ovoj epizodi shvatila da mozda je neke stvari previdela. Njena faca kad je rekla "You saved me. If it wasn't for you .." Kao da je rekla "Kako da do sada nisam shvatala da si me i ti spasavao, pored Stefana. Da si bio tu." Ne kazem da je ona sada zaboravila Stefana i da ga ne voli i sve to, ali mislim da je konacno nekako otvorila oci i videla sta se u stvari desava. Jednom recju : He's her saviour.

"I don't know what I would do if you weren't here."
"You saved me. If it wasn't for you .."

"You wanna love that consumes you."
"When I'm with him it just .. consumes me."

"You should love the person that makes you glad that you're alive."
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mcucc1yUMv1qg0ysvo1_500

Ako ovo nije uzivanje u zivotu .. ja ne znam sta je.

OVO JE LJUBAV.


Okej .. moja osecnja su malo .. magnified (kako nas voljeni Stefan objasnava svaku pojavu na ovom svetu) ali stvarno mislim sve ovo i stvarno se nadam da je ovo pocetak Delene.

BUDU LI SPOJOLI SE U SLEDECOJ EPIZODI I PRAVILI SE KAKO SE SVE OVO NIJE DESILO, UBICU NEKOGA.

Spoiler:

510Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 4:53 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

I'M NOT CRYING I JUST HAVE DELENA IN MY EYES :')


Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl82pNmDh1qcts8jo1_500
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl82pNmDh1qcts8jo2_500
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl82pNmDh1qcts8jo3_500
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl82pNmDh1qcts8jo4_500

Twin Flames: is a mirror to your soul, one that carries the beloved frequencies.There is only one Twin Flame for you, whereas there are many types of soulmates.


Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdlaq8U5Zv1rnlpmjo1_250Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdlaq8U5Zv1rnlpmjo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdlaq8U5Zv1rnlpmjo3_250Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdlaq8U5Zv1rnlpmjo4_250
ALL I NEED.

Spoiler:

511Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 7:21 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja sam prosto ostala bez reči. ja, ja ne mogu. da, realno čekaćemo barem do finala sezone da konačno imamo DE vezu, ali ćemo zato imati 17 epizoda putovanja do tog trenutka. ovo jedna od najboljih DE epizoda u seriji do sada, a bilo je epizoda koje su sadržale mnogo bitnije DE momente. Elena je konačno priznala svoja osećanja, i to najbitnijoj osobi. SEBI. sa prihvatanjem sebe, sledi i prihvatanje osećanja prema Damonu. 3 sezone nije mogla da prihvati sebe. tek kada je postala vampir, to se dešava. kako ga hvata za ruku, njen pogled, poverenje i ljubav koji isijavaju iz očiju, Damon kojem je sve jasno, a opet kao da zaista ne kapira, kao da ne sme da se nada, odmah je navodi na Stefana, jer zna da svaki put kada Elena spusti gard, usledi kajanje i griža vesti. sada Elena nije ni trepnula, a bila je sa njim bliža nego obično. ZAISTA bliska. ono držanje za ruku, atmosfera u vazduhu. to je nešto novo. drugačije. sve njihove scene u epizodi su drugačije nego ikada do sada. zrače. ta nova intimnost u vazduhu, lagodnost. i čini mi se da se ne radi više o tome da Elena ne može da krije svoja osećanja prema njemu, već da NE ŽELI. više nema razloga na to zašto je to pogrešno. tražila ih je 3 sezone i nalazila ih je, sada sve to više nije bitno. od tolike silne i epske ljubavi prema Stefanu, jača su osećanja prema Damonu, kojima još uvek ni sama ne ume da da pravo ime. svakome treba neko ko ga zaista prihvata, takvog kakav jeste, bez pokušaja da ga predstavi ikako drugačije. on nju prihvata i VOLI JE i u dobru i u zlu takvu kakva jeste. ništa mu više od toga ne treba. još samo da i ona njega prihvata u istoj meri, na isti način. imamo 17 epizoda da se zaista uzdignu, samo da ih ne upropaste. ako ih ranije spoje, sve će upropastiti, i samo će ubrzati novi povratak SE.

512Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 8:47 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja sam jebeno zaljuljena u taj par. Jednostavno dok ih gledam kako se sami vole srce mi se slama. Znam da me pola i nece razumjet al ja ih volim, uvijek kad poslusam 'Never let me go' sjetim se na onaj njihov poljubac. Tako su spojeni jedno za drugo i idu si. Pogledala sam jedno pedeset puta ovaj proo za sljedecu epiz i kad ona kaze Damonu da trebaju razgovarat samo mi je u mislima kako ce mu reci sve sve sto osjeca, i da ce zavrsit lijepo. I pjesma 'Dirty and clean' u promu me taaaako dirnila, toliko pjesma me posjeca na njih i tako ih volim. Znam da su ono samo likovi i sve to ali kad vidim ih stvarno mi daju nekakvu inspiraciju i znam da pricam gluposti, ali zbog njih gledam tvd i samo zbog njih. Kad pogledaju jedno u drugo to me stvarno dirne, i kadkad se i rasplakam i sve. Jednostavno ih obozavam i nema nikoga koji su im slicni. I'm #ProudDelenaFan

513Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 9:00 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ja ću samo da kažem PARALELE.

Dejmon je ubio Džerimija,to je uradila i Elena.
Padanja u vodu se već dogodilo.
Vraćanje ogrlice i prstena.


I JUST CAN'T.

514Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 10:18 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Jbt, pa sad i prsten postaje a Delena thing :')
I have Delena in my eyes, again. ♥

515Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Nov 2012, 10:53 pm

zlo20

zlo20
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

i ovdje moram ponovit Very Happy nezasluzuje elena damona hah toliko da ga vrti i zaj***** nije uredu od nje...damon zasluzuje nekoga tko ce ga cijeniti a to bi bila rebekah Very Happy

516Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 17 Nov 2012, 10:20 am

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Rebekah? Kud si nju izvukao, ona Damona necijeni ni 5%, samo pljuje po njemu. Njemu treba Elena, Elena će ga napokon cijeniti. Shvatila je tko joj treba. Shvatila je da joj je potreban samo Damon, i priznala je. A ono kad se je sve to oko Damona i Rebekah dogodilo, kad je završila epiz meni se samo povračalo.
I mislim da bi konačno trebalo biti vrijeme na Damona, man, Elena je ko Damon zašto neshvate. Sad se SE fanovi protive a imali su 3 proklete sezone,a mi smo imali samo momente. I kad mu je Stefan rekao kako da se nepretvaraju da Damonu nije to najdraži dan kad su prekinuli ja nebi rekla 'Ooo' nego 'FINALLY!' na Damonovom mjestu. Stefana je izabrala Kath, Elena, svi izapraju Stefana. A Damon? Ništa a? Pa Elena zaslužuje Damona i točka.

517Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 17 Nov 2012, 3:07 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdm4kfHF6Y1rp4im3o1_r3_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdm4kfHF6Y1rp4im3o4_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdm4kfHF6Y1rp4im3o3_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdm4kfHF6Y1rp4im3o2_r1_250

-------------------------------------------------------

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl1xhnM471rxmardo1_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl1xhnM471rxmardo2_r1_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl1xhnM471rxmardo3_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdl1xhnM471rxmardo4_r1_250

518Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 18 Nov 2012, 6:52 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Plačem. Bon Jovi "Thank you for loving me" i DE.♥ Ne postoji ništa lepše na ovom svetu, okej :') SAVRŠNSTVO!

519Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 19 Nov 2012, 12:19 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o5_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o7_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o1_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o2_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o8_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o6_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o3_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o4_250

520Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 21 Nov 2012, 11:02 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ova zadnja epizoda je bila *O*
Napokon je shvatila, i ne znam, okej bilo joj je normalno teško prekinuti sa Stefanom, ali naprimjer kad se sjetim prekida u 2. sezoni i kad se sjetim sve onog u 3. ovo je bilo, pa blago rečeno, kao da je napokon uvidjela neke stvari.

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdtg2refCD1rzhqico1_500

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdtbkivD3Y1r6c6oqo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdsuo4YBsP1rk3b8qo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdqoym8pTZ1rlxvvno1_250Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdqoym8pTZ1rlxvvno2_250
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdqoym8pTZ1rlxvvno3_250Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdqoym8pTZ1rlxvvno4_250

http://horizoninblack.tumblr.com

521Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 21 Nov 2012, 5:44 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Em (: wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o5_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o7_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o1_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o2_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o8_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o6_250

Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o3_250 Damon & Elena ♥ - Page 21 Tumblr_mdpm8hjTjB1r02hd1o4_250

:O Respect!

522Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 26 Nov 2012, 12:06 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Third Time's a Charm

Three: Women Damon has loved- his mother, Katherine, and Elena
Three: Guys Elena loved- Matt, Stefan and now Damon
Three: Times Damon returned Elena's necklace- 2x08, 3x01, 3x05 and after the third time, she never wore it again.
Three: Damon and Elena's first real mutual kiss happened in season 3
Three: Times Damon has carried Elena- 1x11, 2x21, 3x05
Three: Times Elena hugged Damon- 1x14, 2x12, 4x04 and on the third time, Damon hugged her back
Three: Times Stelena broke up- 1x06, 2x06, 4x06
Three: Times Elena went off Wickery Bridge- first when she lost her parents, second when Stefan didn't save her and the third time when Damon did save her
Three: Times Delena has messed in each other's underwear drawer- 1x18, 3x03, 4x03
Three: Times Damon personally fed Elena his blood- 1x14, 2x20 and 4x02 when she accepted it willingly
Three: Times Damon and Elena first met- the night her parents died, the crow in the graveyard ("Hi, bird.") and then officially in the Salvatore Boarding house when he kissed her and "that's where it all began" according to Kevin Williamson.
Three: Times Damon will have attended the Miss Mystic Falls pageant- in 1864, 1x19 and 4x07 where Elena will apparently be confessing her feelings for him
Three: Times Damon tried compulsion on Elena- the night her parents died, 1x03 when he tried to get her to kiss him and then again in 2x08 when he told her he loved her with that memory being very important to Elena according to Julie Plec

523Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 27 Nov 2012, 6:38 pm

DamonElena

DamonElena
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ne mogu da izdrzim do naredne epizode,jedva cekam... Delena srce

524Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 28 Nov 2012, 11:50 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jos samo malo, jedva cekam.

525Damon & Elena ♥ - Page 21 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 29 Nov 2012, 11:00 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Izgleda da će u večerašnjoj epizodi biti DE seksa.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 21 of 23]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum