Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+38
Rose ♥
vampirism
♥ DelenaDiaries ♥
hari_95
Dr. John Watson
Crazy Lady (:
White Unicorn
•Katherine•
uckvondy
.CrAzY.B!tCh.
**Miss Salvatore**
LostInWonderland
fearless.
Lilith.
Zla_Sam
Mehurić
Shelly Stoudes
Starlight
Warrior Princess
phoenix00
I.Love.You
Em (:
Little J
pendragons
DEstiny :3
Nika Kći Zevsova ~
snow white
Endzi
Lady Autumn
Mαяi♥
chocolateChanel.
<3 Originals <3
♥_Vampire_in_love_♥
Kiss me or Kill me
daray
Little.Star.On.The.Sky
Twin.flames
Mrs.Somerhalder
42 posters

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down  Message [Page 39 of 40]

951Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 1:33 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo2_500

sećate li se momenta kada je Damon stao ispred Elene da je zaštiti od Elijahe ne mareći za svoj život i bez imalo straha u očima?

952Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 1:46 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

OOOO DA! lilangel
Zato ga i volimo toliko. Damon & Elena ♥ - Page 39 6724

953Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 1:57 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Uh,ko bi to zaboravio....sweet Damon 355

954Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 2:04 pm

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

A dušaa ^^ I tko ga ne bi volio? Damon & Elena ♥ - Page 39 934393

955Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 2:55 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

E to je hrabrost! srce

956Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 8:54 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Kaya wrote:Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo2_500

sećate li se momenta kada je Damon stao ispred Elene da je zaštiti od Elijahe ne mareći za svoj život i bez imalo straha u očima?

aaa. jedna od najboljih scena. IKADA.

957Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 9:53 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

jeste.prosto ne znam da li je bolji taj momenat ili onaj pre toga kada je pokušala da ga udari.

958Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 03 Dec 2011, 10:05 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

awww divni su i ta scena *.*

959Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 04 Dec 2011, 8:38 pm

snowflake.

snowflake.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Kaya wrote:Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo2_500

sećate li se momenta kada je Damon stao ispred Elene da je zaštiti od Elijahe ne mareći za svoj život i bez imalo straha u očima?

Aww, to bilo toliko predivno *_*

Damon & Elena - predivan par! Lepše mi je da ih ovako gledam dok lažu jedan drugog, mislim da bi bilo dosadno kada bi oni bili srećni, pa da budu zajedno, blah, blah. Lepše je kada se to pojavi kada najmanje očekujem. Kao npr. u epizodi The Reckoning, kada je bila Delena scena na kraju, posle celog onog zahuktavanja. Ove prve dve rečenice su više bile u vezi Elene, jer za Damona već svi uveliko znaju. Sad, ja mislim da Elena ne zaslužuje Damona i da bi Damonu priličila neka mnogo bolja, njemu dostojna osoba. Ali, ja ne mogu. Žao mi je da gledam Damona, kako on sve to glumi, a znamo da u duši pati kao niko.

960Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 04 Dec 2011, 8:57 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

snowflake. wrote:
Kaya wrote:Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo1_500

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvksmaQMVB1qd1kvjo2_500

sećate li se momenta kada je Damon stao ispred Elene da je zaštiti od Elijahe ne mareći za svoj život i bez imalo straha u očima?

Aww, to bilo toliko predivno *_*

Damon & Elena - predivan par! Lepše mi je da ih ovako gledam dok lažu jedan drugog, mislim da bi bilo dosadno kada bi oni bili srećni, pa da budu zajedno, blah, blah. Lepše je kada se to pojavi kada najmanje očekujem. Kao npr. u epizodi The Reckoning, kada je bila Delena scena na kraju, posle celog onog zahuktavanja. Ove prve dve rečenice su više bile u vezi Elene, jer za Damona već svi uveliko znaju. Sad, ja mislim da Elena ne zaslužuje Damona i da bi Damonu priličila neka mnogo bolja, njemu dostojna osoba. Ali, ja ne mogu. Žao mi je da gledam Damona, kako on sve to glumi, a znamo da u duši pati kao niko.


Potpuno se slazem s tobom.On je najnesebicniji lik na svijetu,bez obzira sto neki misle da je sebican i sl.
Btw. kad smo kod Damona glasajte na CW za njega:
http://cwtv.com/thecw/att

961Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 3:29 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvq0vcPVV51r5bhv2o1_500

ne znam šta da mislim o ovome O.o sa jedne strane može biti tako, al sa druge verujem da Elena može da voli samo Damona i da se potpuno okane Damona. al opet, nisam baš optimistična da će oni biti endgame.

962Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 4:00 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvq0vcPVV51r5bhv2o1_500

ne znam šta da mislim o ovome O.o sa jedne strane može biti tako, al sa druge verujem da Elena može da voli samo Damona i da se potpuno okane Damona. al opet, nisam baš optimistična da će oni biti endgame.

Ovo jeste tačno.
Al ja gledam to sa one strane 'Elena ima veliko srce'. E, sad. Damonu treba neko ko će ga voleti kako zaslužuje i ko ga neće zameniti kao da je poslednja rupa na svirali (Kat onda). Ni ja nisam optimistična da će biti endgame, ali to je prava EPIC ljubav. Ona nesrećna. Uvek se duže, bolje, jače, pamte ljubavi koje nisu u potpunosti ostvarene. To je jedan od glavnih razloga zašto ja volim Delenu.

963Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 5:21 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Pa nece potome ni Stefan biti poptuno sretan s njom,msm ona ce uvijek imati ono 'nesto' s Damonom.Ali ja svakako mislim da je u interesu scenarista da naprave fanove sretnima,a to ce uciniti budu li DE endgame.Ja to uvijek kazem i zato ima nade za njih,po meni.

964Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 6:14 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja mislim da Elena moze da voli Dejmona i da potpuno zaboravi Stefana.Stefan je njena prva ljubav,mislila je da je dobar,ali je upoznala njegovu losu stranu tj onu pravu i videla da on nije nista posebno,nista sto ne moze da ima drugde...Stefan je neko ko joj uvek popusta,sve je onako kako ona kaze.Po meni,Stefan je sonja.
Dejmon je susta suprotnost,upoznala ga je kad je bio pun zla i pored svega toga nikada je nije iskoristio i hipnotisao,iako je mogao.Priznao joj je da je voli,kada nije imala ogrlicu kod sebe,radi sve,samo da joj sacuva zivot,iako je svestan da ce ga ona mrzeti zbog nekih odluka(iako ga ona posle svega ne mrzi).I ono najvaznije,Dejmon je uvek tu u pravom momentu,Stefan uvek nesto drugo resava.
Ja ne mogu da zamislim da Dejmon i Elena ne budu zajedno....

965Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 7:20 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Uvek se duže, bolje, jače, pamte ljubavi koje nisu u potpunosti ostvarene. To je jedan od glavnih razloga zašto ja volim Delenu.

Istina. Zato Delena i ima mnoooogooo više fanova nego Stelena.
Uostalom, sve ste rekli.
Delena forever. srce

966Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 7:47 pm

snowflake.

snowflake.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Uvek se duže, bolje, jače, pamte ljubavi koje nisu u potpunosti ostvarene. To je jedan od glavnih razloga zašto ja volim Delenu.
Istina.

Mislim da Elena može da zaboravi Stefana, i da voli samo Damona. Ali, čini mi se kao da ona ne želi da zaboravi Stefana, znam da je teško, ali opet. To između Stefana i Elene meni više nije ljubav, prelazi u opsesiju, i to mi se ne sviđa, u stvari nikad mi se nije sviđalo to između njih dvoje. Sve u svemu, navijam da Delena bude endgame! ♥

967Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 05 Dec 2011, 10:49 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o1_250 Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o3_250 Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o4_250
Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o5_250 Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o6_250
Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o7_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 39 Tumblr_lvjldpBJiH1qaqt70o8_250
Delena alphabet: Love.

968Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 6:20 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

discobaby wrote:Ja mislim da Elena moze da voli Dejmona i da potpuno zaboravi Stefana.Stefan je njena prva ljubav,mislila je da je dobar,ali je upoznala njegovu losu stranu tj onu pravu i videla da on nije nista posebno,nista sto ne moze da ima drugde...Stefan je neko ko joj uvek popusta,sve je onako kako ona kaze.Po meni,Stefan je sonja.
Dejmon je susta suprotnost,upoznala ga je kad je bio pun zla i pored svega toga nikada je nije iskoristio i hipnotisao,iako je mogao.Priznao joj je da je voli,kada nije imala ogrlicu kod sebe,radi sve,samo da joj sacuva zivot,iako je svestan da ce ga ona mrzeti zbog nekih odluka(iako ga ona posle svega ne mrzi).I ono najvaznije,Dejmon je uvek tu u pravom momentu,Stefan uvek nesto drugo resava.
Ja ne mogu da zamislim da Dejmon i Elena ne budu zajedno....

A šta to znači 'mislila je da je dobar' 'nije ništa posebno'?
Stefan jeste dobar. I jeste nešto posebno, kao i svako od nas. I nije šonja. Samo nije za nju. O tome se radi.
Ja sam Delena fan, al sam jaaako objektivna. stefan joj popušta, to samo govori da je on takva vrsta muškarca-papučica, a ne o tome da ona 'vlada' u njihovoj vezi ili šta već.
Naravno, savršenija je sa Damonom, ali nemoj da mi kažeš da Damon NIKAD nije popustio Eleni i to samo zato što je voli. Tako da opravdanje za Delenu 'Stefan nije dobar' stvarno me razočara kad čujem od Delena fana. Postoji toliko mnogo BOŽANSKIH razloga zašto Delena treba da bude endgame.
Jeste Damon uvek tu. Cerek Ali, i Stefan je, na svoj način. Zbog čega drugog on radi sve što radi? Da zaštiti Damona i Elenu. Cerek


969Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 10:19 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Wwinner wrote:
discobaby wrote:Ja mislim da Elena moze da voli Dejmona i da potpuno zaboravi Stefana.Stefan je njena prva ljubav,mislila je da je dobar,ali je upoznala njegovu losu stranu tj onu pravu i videla da on nije nista posebno,nista sto ne moze da ima drugde...Stefan je neko ko joj uvek popusta,sve je onako kako ona kaze.Po meni,Stefan je sonja.
Dejmon je susta suprotnost,upoznala ga je kad je bio pun zla i pored svega toga nikada je nije iskoristio i hipnotisao,iako je mogao.Priznao joj je da je voli,kada nije imala ogrlicu kod sebe,radi sve,samo da joj sacuva zivot,iako je svestan da ce ga ona mrzeti zbog nekih odluka(iako ga ona posle svega ne mrzi).I ono najvaznije,Dejmon je uvek tu u pravom momentu,Stefan uvek nesto drugo resava.
Ja ne mogu da zamislim da Dejmon i Elena ne budu zajedno....

A šta to znači 'mislila je da je dobar' 'nije ništa posebno'?
Stefan jeste dobar. I jeste nešto posebno, kao i svako od nas. I nije šonja. Samo nije za nju. O tome se radi.
Ja sam Delena fan, al sam jaaako objektivna. stefan joj popušta, to samo govori da je on takva vrsta muškarca-papučica, a ne o tome da ona 'vlada' u njihovoj vezi ili šta već.
Naravno, savršenija je sa Damonom, ali nemoj da mi kažeš da Damon NIKAD nije popustio Eleni i to samo zato što je voli. Tako da opravdanje za Delenu 'Stefan nije dobar' stvarno me razočara kad čujem od Delena fana. Postoji toliko mnogo BOŽANSKIH razloga zašto Delena treba da bude endgame.
Jeste Damon uvek tu. Cerek Ali, i Stefan je, na svoj način. Zbog čega drugog on radi sve što radi? Da zaštiti Damona i Elenu. Cerek



Znaci da JA mislim da je Stefanova prava priroda,upravo ona koju je pokazao uz Klausa i da zbog toga nije nista posebno,jer krije pravu prirodu.
I ja mislim da Stefan nije dobar i sve sto je uradio za Elenu palo je u vodu kada se POMIRIO sa cinjenicom da ce ona da umre,kada Klaus izvrsi svoj obred.Stefan nije radio nista,samo je sedeo i cekao,cak je pustio da ode sa Klausom.
Ko je tu sonja-Stefan,koji sedi i ceka da izgubi zenu koju voli ili Dejmon,koji prekopava i nebo i zemlju da nadje resenje.I onda se odlucuje za najgore moguce,samo da ona ne bi umrla,pa makar ga i ceo zivot mrzela posle toga.
Ja sam na pocetku serije navijala za Stefana i Elenu,ali kada sam uporedila njih dvojicu i ljubav prema Eleni,Dejmon je nezamenljiv.

970Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 10:20 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Wwinner wrote:

A šta to znači 'mislila je da je dobar' 'nije ništa posebno'?
Stefan jeste dobar. I jeste nešto posebno, kao i svako od nas. I nije šonja. Samo nije za nju. O tome se radi.
Ja sam Delena fan, al sam jaaako objektivna. stefan joj popušta, to samo govori da je on takva vrsta muškarca-papučica, a ne o tome da ona 'vlada' u njihovoj vezi ili šta već.
Naravno, savršenija je sa Damonom, ali nemoj da mi kažeš da Damon NIKAD nije popustio Eleni i to samo zato što je voli. Tako da opravdanje za Delenu 'Stefan nije dobar' stvarno me razočara kad čujem od Delena fana. Postoji toliko mnogo BOŽANSKIH razloga zašto Delena treba da bude endgame.
Jeste Damon uvek tu. Cerek Ali, i Stefan je, na svoj način. Zbog čega drugog on radi sve što radi? Da zaštiti Damona i Elenu. Cerek



Znaci da JA mislim da je Stefanova prava priroda,upravo ona koju je pokazao uz Klausa i da zbog toga nije nista posebno,jer krije ono sto jeste.
I ja mislim da Stefan nije dobar i sve sto je uradio za Elenu palo je u vodu kada se POMIRIO sa cinjenicom da ce ona da umre,kada Klaus izvrsi svoj obred.Stefan nije radio nista,samo je sedeo i cekao,cak je pustio da ode sa Klausom.
Ko je tu sonja-Stefan,koji sedi i ceka da izgubi zenu koju voli ili Dejmon,koji prekopava i nebo i zemlju da nadje resenje.I onda se odlucuje za najgore moguce,samo da ona ne bi umrla,pa makar ga i ceo zivot mrzela posle toga.
Ja sam na pocetku serije navijala za Stefana i Elenu,ali kada sam uporedila njih dvojicu i ljubav prema Eleni,Dejmon je nezamenljiv.
Ne vidim iz kog razloga si ti objektivna,a ja nisam,samo zato sto mislim da Stefan nije dovoljno dobar.To je samo moje misljenje.

971Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 10:55 am

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Uvek se duže, bolje, jače, pamte ljubavi koje nisu u potpunosti ostvarene. To je jedan od glavnih razloga zašto ja volim Delenu.[/font]
Slazem se!
Kad procitam da neko misli da je SE fan okrenem se za 360 stepeni.Msm svi znamo koje su epic ljubavi: Gone with the wind,Casablanca,Titanic,Romeo & Juliet,A walk to remember i sve ostale tragicne ljubavi! Msm SE imaju svaku vrstu ljubavi osim te EPIC ljubavi i cak i ako DE bude endgame oni ce ostati epic,bas kao i Chuck/Blair(koji ce vjerovatno imati happy end).

972Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 12:38 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Uh..ne znam kako sam uspela da posaljem dva ista posta,jedan za drugim!! Shocked Sad ne mogu da obrisem...

Da,stvar je u tome sto nam dele scene "na kasicicu" Razz

973Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 3:03 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

discobaby wrote:
Wwinner wrote:

A šta to znači 'mislila je da je dobar' 'nije ništa posebno'?
Stefan jeste dobar. I jeste nešto posebno, kao i svako od nas. I nije šonja. Samo nije za nju. O tome se radi.
Ja sam Delena fan, al sam jaaako objektivna. stefan joj popušta, to samo govori da je on takva vrsta muškarca-papučica, a ne o tome da ona 'vlada' u njihovoj vezi ili šta već.
Naravno, savršenija je sa Damonom, ali nemoj da mi kažeš da Damon NIKAD nije popustio Eleni i to samo zato što je voli. Tako da opravdanje za Delenu 'Stefan nije dobar' stvarno me razočara kad čujem od Delena fana. Postoji toliko mnogo BOŽANSKIH razloga zašto Delena treba da bude endgame.
Jeste Damon uvek tu. Cerek Ali, i Stefan je, na svoj način. Zbog čega drugog on radi sve što radi? Da zaštiti Damona i Elenu. Cerek



Znaci da JA mislim da je Stefanova prava priroda,upravo ona koju je pokazao uz Klausa i da zbog toga nije nista posebno,jer krije ono sto jeste.
I ja mislim da Stefan nije dobar i sve sto je uradio za Elenu palo je u vodu kada se POMIRIO sa cinjenicom da ce ona da umre,kada Klaus izvrsi svoj obred.Stefan nije radio nista,samo je sedeo i cekao,cak je pustio da ode sa Klausom.
Ko je tu sonja-Stefan,koji sedi i ceka da izgubi zenu koju voli ili Dejmon,koji prekopava i nebo i zemlju da nadje resenje.I onda se odlucuje za najgore moguce,samo da ona ne bi umrla,pa makar ga i ceo zivot mrzela posle toga.
Ja sam na pocetku serije navijala za Stefana i Elenu,ali kada sam uporedila njih dvojicu i ljubav prema Eleni,Dejmon je nezamenljiv.
Ne vidim iz kog razloga si ti objektivna,a ja nisam,samo zato sto mislim da Stefan nije dovoljno dobar.To je samo moje misljenje.

nije Stefanova prava prirod ono što je prikazao u 3.sezoni. to je samo JEDNA od njegovih strana, mi još uvek nismo videli njegovu pravu prirodu, apitanje je dla ćemo je videti do kraja sezone.

Stefan se ni ujednom trenutku nije pomirio sa činjenicom da će Elena umreti, to što nije kao Damon pokušao da od nje načini vampira, to ne znači da on nešto nije pokušao. samo zato što nije bio agresivan ne znači da je besposličario. a šta je trebalo da uradi nego da je pusti da ode sa Klausom? da dopusti da Klaus ubije ceo Mystic Falls? Stefan je pametno postupio.

to što Stefan poštuje Elenine odluke ne znači da je šonja već samo da POŠTUJE NJENE ODLUKE. da, previše joj popušta, ali to ne znači da je on loš zbog toga. bilo bi sebično od njega da je učinio sve da ona ne umre, uključujući i to da ona postane vampir, jer ELENA NE ŽELI DA POSTANE VAMPIR. Stefan s ene bori za Elenu? šta si ti gledala protekle 2 sezone? čak i u 3.sezoni smo mogli da vidimo koliko je jaka njegova ljubav prema njoj - ona poziv u The Birthday-u, scena u njegovom starom stanu i da ne spominjem što je Stefan OTIŠAO iz Mystic Falls-a da bi prestao Eleni da zagorčava život, izmedju ostalog.

slaže, se da Damon više voli Elenu i da je bolji za nju, više se uklapaju i sve to. hemija je bolja, imaju veći potencijal da postanu više epic nego što su sada. al oni to neće postiči zato što je Stefan "loš" il šta već, jer on to nije.

imaš puno pravo da misliš da Stefan nije dovoljno dobar, al nisi iznela prave argumente i zato Sara i ja diskutujemo sa tobom na tu temu. ja smatram da Stefan nije DOVOLJNO dobar za Elenu, al da su loš par-nisu. samo nisu dovoljno dobri za endgame.

974Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 3:06 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Blizimo se kraju trece i pocetku cetvrte teme... Very Happy

975Damon & Elena ♥ - Page 39 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 06 Dec 2011, 3:42 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:
discobaby wrote:
Wwinner wrote:

A šta to znači 'mislila je da je dobar' 'nije ništa posebno'?
Stefan jeste dobar. I jeste nešto posebno, kao i svako od nas. I nije šonja. Samo nije za nju. O tome se radi.
Ja sam Delena fan, al sam jaaako objektivna. stefan joj popušta, to samo govori da je on takva vrsta muškarca-papučica, a ne o tome da ona 'vlada' u njihovoj vezi ili šta već.
Naravno, savršenija je sa Damonom, ali nemoj da mi kažeš da Damon NIKAD nije popustio Eleni i to samo zato što je voli. Tako da opravdanje za Delenu 'Stefan nije dobar' stvarno me razočara kad čujem od Delena fana. Postoji toliko mnogo BOŽANSKIH razloga zašto Delena treba da bude endgame.
Jeste Damon uvek tu. Cerek Ali, i Stefan je, na svoj način. Zbog čega drugog on radi sve što radi? Da zaštiti Damona i Elenu. Cerek



Znaci da JA mislim da je Stefanova prava priroda,upravo ona koju je pokazao uz Klausa i da zbog toga nije nista posebno,jer krije ono sto jeste.
I ja mislim da Stefan nije dobar i sve sto je uradio za Elenu palo je u vodu kada se POMIRIO sa cinjenicom da ce ona da umre,kada Klaus izvrsi svoj obred.Stefan nije radio nista,samo je sedeo i cekao,cak je pustio da ode sa Klausom.
Ko je tu sonja-Stefan,koji sedi i ceka da izgubi zenu koju voli ili Dejmon,koji prekopava i nebo i zemlju da nadje resenje.I onda se odlucuje za najgore moguce,samo da ona ne bi umrla,pa makar ga i ceo zivot mrzela posle toga.
Ja sam na pocetku serije navijala za Stefana i Elenu,ali kada sam uporedila njih dvojicu i ljubav prema Eleni,Dejmon je nezamenljiv.
Ne vidim iz kog razloga si ti objektivna,a ja nisam,samo zato sto mislim da Stefan nije dovoljno dobar.To je samo moje misljenje.

nije Stefanova prava prirod ono što je prikazao u 3.sezoni. to je samo JEDNA od njegovih strana, mi još uvek nismo videli njegovu pravu prirodu, apitanje je dla ćemo je videti do kraja sezone.

Stefan se ni ujednom trenutku nije pomirio sa činjenicom da će Elena umreti, to što nije kao Damon pokušao da od nje načini vampira, to ne znači da on nešto nije pokušao. samo zato što nije bio agresivan ne znači da je besposličario. a šta je trebalo da uradi nego da je pusti da ode sa Klausom? da dopusti da Klaus ubije ceo Mystic Falls? Stefan je pametno postupio.

to što Stefan poštuje Elenine odluke ne znači da je šonja već samo da POŠTUJE NJENE ODLUKE. da, previše joj popušta, ali to ne znači da je on loš zbog toga. bilo bi sebično od njega da je učinio sve da ona ne umre, uključujući i to da ona postane vampir, jer ELENA NE ŽELI DA POSTANE VAMPIR. Stefan s ene bori za Elenu? šta si ti gledala protekle 2 sezone? čak i u 3.sezoni smo mogli da vidimo koliko je jaka njegova ljubav prema njoj - ona poziv u The Birthday-u, scena u njegovom starom stanu i da ne spominjem što je Stefan OTIŠAO iz Mystic Falls-a da bi prestao Eleni da zagorčava život, izmedju ostalog.

slaže, se da Damon više voli Elenu i da je bolji za nju, više se uklapaju i sve to. hemija je bolja, imaju veći potencijal da postanu više epic nego što su sada. al oni to neće postiči zato što je Stefan "loš" il šta već, jer on to nije.

imaš puno pravo da misliš da Stefan nije dovoljno dobar, al nisi iznela prave argumente i zato Sara i ja diskutujemo sa tobom na tu temu. ja smatram da Stefan nije DOVOLJNO dobar za Elenu, al da su loš par-nisu. samo nisu dovoljno dobri za endgame.

Klanja Se
Kaja je sve rekla. Nemam ništa posebno da dodam.
Kratko si na forumu, pa ne znaš koliki smo Kaya i ja Delena shipperi.

Ne vidim iz kog razloga si ti objektivna,a ja nisam,samo zato sto mislim da Stefan nije dovoljno dobar.To je samo moje misljenje.
Tvoje mišljenje-subjektivno.
XD
Svako ima pravo na svoje mišljenje. Kao što ti imaš, imam i ja.
A ako stvarno misliš da se Stefan nije brinuo i žrtvovao za elenu i da je šonja, mi ne gledamo istu seriju. XD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 39 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum