Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Filmovi » Black Swan

Black Swan

+14
mrs. saltzman
Bite_me_Damon
Mαяi♥
<3 Originals <3
*bloody_princess*
Nika Kći Zevsova ~
chocolateChanel.
Zla_Sam
I.Love.You
eatmyfeelings
Warrior Princess
DEstiny :3
Endzi
pendragons
18 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Black Swan Empty Black Swan Sat 25 Dec 2010, 12:10 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Black Swan Black-swan-movie-poster


Film Crni labud je psihološki triler, smešten u svet Njujorškog baleta, koji prikazuje uzbudljiv i na trenutke zastrašujući put kroz psihu mlade balerine u ulozi dvolične kraljice labudova u kojoj je ona, ispostaviće se, zastrašujuće perfektna.

Nina (Portman) je balerina u Njujorškoj baletskoj kompaniji čiji je život, kao i svih onih u njenoj profesiji, u potpunosti prožet plesom. Ona živi sa svojom opsesivnom majkom Erikom (Hershey), bivšom balerinom, koja vrši kontrolu nad njom. Kada umetnički direktor Thomas Leroy (Cassel) odluči da za otvaranje nove sezone zameni primabalerinu Beth MacIntyre (Winona Ryder) u novoj produkciji Labudovog jezera, Nina je njegov prvi izbor. Ali, Nina dobija konkurenciju. Nova balerina Lili (Kunis) takođe impresionira Leroy-a. Labudovo jezero zahteva igračicu koja sa nevinošću i gracioznošću može igrati ulogu Belog labuda, ali i ulogu Crnog labuda, koji predstavlja prevaru i požudu. Nina se savršeno uklapa u ulogu Belog labuda, dok je Lili personifikacija Crnog labuda. Dok rivalitet dve mlade igračice presrasta u uvrnuto prijateljstvo, Nina počinje sve više da stupa u kontakt sa svojom tamnom stranom, koja preti da je uništi.

Scenario: Mark Heyman, Andres Heinz
Režija: Darren Aronofsky
Glavne uloge: Natalie Portman, Mila Kunis, Vincent Cassel, Winona Ryder, Sebastian Stan, Janet Montgomery, Barbara Hershey, Toby Hemingway, Christopher Gartin, Kristina Anapau, Ksenia Solo, Adriene Couvillion, Marty Krzywonos , Shaun O'Hagan



Paaa,jel neko gledao?
Znaci film je genijalan.U isto vreme cudan,odlican,zastrasujuc. srce

http://destinedtobe.tumblr.com/

2Black Swan Empty Re: Black Swan Sat 25 Dec 2010, 12:55 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Deluje bas zanimljivo Smile)) ja volim psiholoske trilere

3Black Swan Empty Re: Black Swan Sat 25 Dec 2010, 1:00 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Deluje fenomenalno. Moram gledati. ^^

4Black Swan Empty Re: Black Swan Sat 25 Dec 2010, 1:46 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Znaci film je *__*
moram vas upozoriti:ima lezbo scena(zapravo jedna) xD just so you know...inace neki ljudi su samo zbog toga gledali :/ smesno xD barem meni!
Ceo film je poprilicno cudan,do kraja kada sve postaje jasno...
Za sve one koji vole psiholoske trilere,kao sto Endzi rece! Cool
posto sam trenutno pod utiskom-to se odrazilo na moj nick,avatar,potpis Laughing

http://destinedtobe.tumblr.com/

5Black Swan Empty Re: Black Swan Sat 25 Dec 2010, 1:49 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Pa meni se bas svidjaju tvoji avatar,nick i potpis Smile)) Mora da je film mnogo dobar cim se odrazio na tvoj avatar i nick i sl.
volim da gledam filmove o plesanju.

6Black Swan Empty Re: Black Swan Sat 25 Dec 2010, 4:07 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jako zanimljivo...Cim budem dokona pogledacu. Smile

7Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 2:31 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Um pogledala sam film. *.*
Pa film je jako .. cudan ii uvrnut al opet divan. ♥️ Onako to je jedan od onih filmova koji prosto ostave OGROMAN utisak na tebe bilo da je dobar ili los.Meni se svidja. ^^ Ima nekih khm par scena al sve ostalo je super.
Kraj je neocekivan.Nisam uopste ocekivala da je ona ta koja samu sebe unistava. xDD
Natalie je prelepa i odlicno glumi. ♥️
Sve u svemu,preporucujem film. Very Happy

8Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 3:02 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

.Severus Snape. <3 wrote:Um pogledala sam film. *.*
Pa film je jako .. cudan ii uvrnut al opet divan. ♥️ Onako to je jedan od onih filmova koji prosto ostave OGROMAN utisak na tebe bilo da je dobar ili los.Meni se svidja. ^^ Ima nekih khm par scena al sve ostalo je super.
Kraj je neocekivan.Nisam uopste ocekivala da je ona ta koja samu sebe unistava. xDD
Natalie je prelepa i odlicno glumi. ♥️
Sve u svemu,preporucujem film. Very Happy

e upravo to!kad sam zavrsila sa gledanjem bilo mi je potrebno dosta vremena da mi se sloze utisci! Shocked ali je stvarno divann,volim sto je totalno drugaciji,cudan,pomalo jeziv srce

moram da postavim par slika sa tumblra,divne suuu ♥️

Spoiler:

ps.i jedna slika od Natalie Cerek

Spoiler:

http://destinedtobe.tumblr.com/

9Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 3:38 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kakooo su dobre slike. *.*
Ajoj.
A moram jos jednom da kazem : NATALIE JE PRELEPA. xD
I da, bas sam razmisljala .. Keira Knightley bi bila odlicna za ovu ulogu takodje. Very Happy

Slazem se .. mocan je mnogo film.Ostavlja mnogo jak utisak. ^^

10Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 10:20 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Predivna je <3 nisam je ranije nesto gotivila tj bila mi je skroz ok glumica i sve to...ali sad Cerek
Da,Keira bi takodje bila super za ovu ulogu he

Inace "najgora" (ako tako mogu da se izrazim) scena u filmu mi je kad stoji pred ogledalom i vidi da joj prst krvari(ispod nokta) i povuce kozu pale jbt koliko sam se najezila tad :/

http://destinedtobe.tumblr.com/

11Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 10:25 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Predivna je Natalie.Tako i meni.Do ovog filma mi je bila okej .. a sad .. ♥

Joooj da.Ta scena mi je odvratna.ODVRATNA ! Ja sam samo premotala za par sekundi. xD

Al nego nesto sad razmisljam i ne kapiram .. jesu njoj pocele da se prividjaju stvari od onih tableti sto joj je ona dala ili je prosto poludela od svog tog pritiska i svega toga sto joj se desavalo? xD

12Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 10:49 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mislim da je ovo drugo,da je taj poremecaj (podeljenu licnost) imala bas zbog tog pritiska + keva joj je onako prilicno opsesivna zena,stalno je drzala pod kontrolom,zelela je da joj cerka bude sve ono sto ona nije uspela.Sigurno je zbog toga imala napade kad joj se sve pomraci Sad ...mada i te tablete su mi sumnjive dosta O.o

http://destinedtobe.tumblr.com/

13Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 11:09 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Pa da i ja mislim da je to.Mislim da su ove tablete bile samo tu da nas zavaraju, da bi mislili da je ona devojka los lik a da ne bude da Nina unistava sama sebe.
Pa da .. da bi bila crni labud morala je da dodje u kontakt sa svojom losom stranom,sto ti kazes podeljena licnost + majka njena i onaj Thomas .. unistilo je. xD

Btw predivaaa ti je potpis.Stvarno. *.*
Kad ga god pogledam film mi postaje sve bolji. xDD
Ozbiljno. xDD
Nekako bas si ga onako divno napravila.To ti je najbolji rad do sada .. po meni. xD Bas istice ono najbolje iz filma. xDD (Okej vec je kasno i meni se spava,a kad je tako ja pocnem da trabunjam gluposti .. anyway divan je postpis. xD)

Evo nekih slika(ogromne su slike xD):

Spoiler:

14Black Swan Empty Re: Black Swan Sun 26 Dec 2010, 11:43 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Svi znaju koliko sam bila opsednuta filmom nakon sto sam videla trejler i tek sam danas nasla vremena da pogledam i film!
HOLY SHIT! *OBSESSED*

I btw, Natalie jeste prelepa ali meni je Mila savrsena ♥️ Very Happy

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

15Black Swan Empty Re: Black Swan Mon 27 Dec 2010, 12:58 am

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Pogledala sam fiilm! Odusevljena sam! Ne znam da li sam gledala bolji film u skorije vreme! Smile
Natalie bila divna! Ali Nina kao lik mi se i nije nesto svidela, Lily mi je bila bolja! ;D A Thomas onako. Nikakvo posebno misljenje nemam o njemu.
A te sve povrede su me bas, bas zbunile, i sto kaze Taychi, tek na kraju sve bude jasno!

Natalie prelepa, a i Mila mi divna takodje. Pod utiskom sam jos uvek Smile

16Black Swan Empty Re: Black Swan Mon 27 Dec 2010, 8:59 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

.Severus Snape. <3 wrote:Pa da i ja mislim da je to.Mislim da su ove tablete bile samo tu da nas zavaraju, da bi mislili da je ona devojka los lik a da ne bude da Nina unistava sama sebe.
Pa da .. da bi bila crni labud morala je da dodje u kontakt sa svojom losom stranom,sto ti kazes podeljena licnost + majka njena i onaj Thomas .. unistilo je. xD

Btw predivaaa ti je potpis.Stvarno. *.*
Kad ga god pogledam film mi postaje sve bolji. xDD
Ozbiljno. xDD
Nekako bas si ga onako divno napravila.To ti je najbolji rad do sada .. po meni. xD Bas istice ono najbolje iz filma. xDD (Okej vec je kasno i meni se spava,a kad je tako ja pocnem da trabunjam gluposti .. anyway divan je postpis. xD)

Evo nekih slika(ogromne su slike xD):

Spoiler:

Pa to,mislim da je ona toliko ZELELA da bude savrsena da je svoju drugu stranu pokusala da izbaci iz sebe,ali ocigledno nije uspela...
A,da i onaj momenat kad ubija Lili,odradi deo sa Crnim Labudom i vrati se u svoju sobu i vidi da je sebe povredila pale

aaawwww Embarassed hvala,potrudila sam se...mada sam slike morala da skinem sa tumblra jer nisam mogla bas najbolje screencaps da nadjem ali ovo je dobro ispalo xD
divneee slikeee ♥️.

Svi znaju koliko sam bila opsednuta filmom nakon sto sam videla trejler i tek sam danas nasla vremena da pogledam i film!
HOLY SHIT! *OBSESSED*

I btw, Natalie jeste prelepa ali meni je Mila savrsena ♥️

now you`re obsessing with us too Cerek
aaaaaaaa tvoja fan zona ♥️♥️♥️

meni su obe prelepe stvarno,samo sto sam naravno vise odusevljena Ninom Soyers,mada je i Lili odlicna ♥️.

http://destinedtobe.tumblr.com/

17Black Swan Empty Re: Black Swan Mon 27 Dec 2010, 9:28 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Meni su pocetak i kraj filma onako bas .. FENOMENALNI !
Na kraju onako pada i kaze da se osetila savrsenom. Very Happy
Divno. *.*
I meni je Nina bolja kao lik,ali je i Lili divna. Very Happy

Btw Tamara,idem sad da gledam Inception. xDD

18Black Swan Empty Re: Black Swan Mon 27 Dec 2010, 7:45 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Danas sam odgledala film.Svidja mi se iako je bilo nekoliko neugodnih scena... Embarassed Pomalo me je zbunio kraj.Inace ne bi volela da se meni tako pojavljuju halucinacije.Izludela bi!
Sve u svemu,film je bio vredan gledanja. Smile

19Black Swan Empty Re: Black Swan Tue 28 Dec 2010, 11:23 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

.Severus Snape. <3 wrote:Meni su pocetak i kraj filma onako bas .. FENOMENALNI !
Na kraju onako pada i kaze da se osetila savrsenom. Very Happy
Divno. *.*
I meni je Nina bolja kao lik,ali je i Lili divna. Very Happy

Btw Tamara,idem sad da gledam Inception. xDD

ahh kraj divan <3 mada mi je u jednu ruku laknulo kad sam videla da je Lili ziva a u drugoj sam se rastuzila sto je samu sebe povredila Crying or Very sad Crying or Very sad

ovaj momenat *__*

Black Swan Tumblr_le3uaubn2u1qdwgfko1_500

How about I dance the Black Swan for you?



Inception???Jeeej <33 srce utisci please u temi za film!xD

http://destinedtobe.tumblr.com/

20Black Swan Empty Re: Black Swan Thu 30 Dec 2010, 8:23 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Sjajno. Prelijepo. Fenomenalno.

Znala sam da će mi se dopasti, ipak je Darren Aronofsky redatelj (njegovi fimovi, 'Requiem For a Dream' i 'Pi' - REMEK DJELA.), ali nisam mogla ni da pretpostavim da će mi se OVOLIKO dopasti.

Odgledala sam ga danas (prije svega sat vremena) s drugaricom, već smo uspjele da razvijemo ludačke teorije (još luđe od ovog filma, vjeruj te mi), al' o tome ću nešto kasnije.

Nakon impresivnog otvaranja sa predivno režiranom plesnom scenom već sam bila očarana. Film je vizualno brilijantan, i to ne samo u plesnim scenama. Aronofsky je koristio puno ogledala na sceni kako bi istakao psihološku podjeljenost protagonistice (kako se razbacujem s ovim izrazima. ah.), što izgleda lijepo i efektno. Takođe sam očarana i s Natalie Portman. Jovana je rekla da bi Keira Knightley isto bila dobra za ovu ulogu - moja prva pomisao je bila da bi Keira bila BOLJA. Ali Natalie je stravično dobra i nadam se da će za ovu izvedbu BAREM da je nominuju za Oskara. To je najmanje što zaslužuje. Takođe sam oduševljena s muzikom Clinta Mansella. Zbog njegove muzičke pratnje i najobičniji razgovor izgleda poput baleta.

Da parafraziram: It was perfect ...

Black Swan Tumblr_le6hhul1zQ1qa6375o1_500

Tako mi je žao što nisam sačekala da ovaj film dođe kod mene u kino, pa da ga pogledam kako treba. Mada, možda je i bolje što sam ga pogledala odmah, već bih se nakupila spoilera i samo bih pokvarila gledanje dok bi to do mene došlo.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

21Black Swan Empty Re: Black Swan Thu 30 Dec 2010, 8:46 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

jao.pogledala sam trailer pre mesec dana, a niikako da pogledam fiilm. moram da ga skiiinem s neeta. MORAAAM! srce

22Black Swan Empty Re: Black Swan Fri 31 Dec 2010, 9:19 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

No sta no moras!Film je pravo umetnicko delo! Smile

23Black Swan Empty Re: Black Swan Fri 31 Dec 2010, 10:15 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Princess Of Darkness wrote:No sta no moras!Film je pravo umetnicko delo! Smile


Danas cu obaveznoo da odgledaaam ^^

24Black Swan Empty Re: Black Swan Fri 31 Dec 2010, 10:16 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Obavezno. ^^ Jedva čekam tvoj komentar. Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

25Black Swan Empty Re: Black Swan Fri 31 Dec 2010, 1:48 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Imam svašta da napišem. Very Happy

Film je ostavio ogroman utisak na mene. Bio mi je baš težak, al sam morala da odgledam do kraja.

Lik nine mi je zadivljujuć, posebno način na koji je natalie odglumila. Što je priča išla dalje, ona je bila sve bolja. A Darren Aronofsky je uradio mnogo dobar posao.

Krenuću od samog početka:
-prvo me je očarala scena kada ona odlazi kod Tomasa. I taj čuveni poljubac. Prosto je izazvao ono ''najgore'' u njoj. Mislim da je to bilo presudno za dobijanje uloge.
-ondaa trenutak zavodjenja u salii. videla se ta hemija izmedju njih dvoje, tj pokazalo se da su pravi glumcii. 100% bez cenzure Wink
-onda scena u restoranu sa lily. i posle prvi dokaz njenog (nininog) ludila. mislim da trebaju da budu nominovane za naj gej scenu Very Happy hahah ne, stvarno, majstorski odradjeno. prosto sam izgubila dah gledajući.
-tu je i scena 'sexa' izmedju tomasa ii lily. kako je natalie odglumila taj očaj. apsolutno savršeno. Smile
-ii da čuvena scena kada sama sebe ubode staklom. vrhunac ludila. ta težnja ka savršenstvu je dovela do toga. prosto nije bila dovoljno snažna. ipak, dostigla je svoje savršenstvo. ali, platila je svojim životom.
njena priča se poklopila sa likom koga glumi. potpuno fenomenalno: i scenario i režija srce

Još samo da dodam na sve ovo ''The only person standing in your way is you.''- potpuno se slažem. Imala bih da pišem tri dana svoje utiske, al neću mnogo da vas smaram. Prosto sam oduševljena Wink



Last edited by Wwinner on Fri 31 Dec 2010, 2:30 pm; edited 1 time in total

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

 » SPAM » Zabava » Filmovi » Black Swan

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum