Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Elena & Caroline

+28
Ket ♥
Rose ♥
phoenix00
Filip
Spirit Crusher
¿coka?
Starlight
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
FirstLove-LastLove
♥_Vampire_in_love_♥
<3 Originals <3
Little J
Mαяi♥
chocolateChanel.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Bite_me_Damon
AnaSalvatore
Warrior Princess
Katherine Pierce
DEstiny :3
pendragons
eatmyfeelings
Nika Kći Zevsova ~
Em (:
daray
Zla_Sam
32 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Elena & Caroline - Page 3 Empty Re: Elena & Caroline Sat 04 Feb 2012, 12:04 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja jesma poželela da Matt ode kod Caroline, ali ja opšte ne mislim da je Elena ispala sebična. ona je "ubila" jedinu verziju roditelja koja joj je preostala, Damon joj je odbio poziv, bio je mrak, nije znala da li će se Alaric probuditi, koliko je svega ona preživela, i još je Jeremy otišao, i koliko njih je samo pomrlo na njene oči. zar je mnogo što traži da takav momenat ne proživi sama? ispala bi sebična da nije rekla Mattu šta se desila sa Caroline ili da je zahtevala od njega da ostane. a ona ga je samo molećivo pitala da joj sad bude podrška i ne bi se naljutila na njega da ju je odbio. a da ne pričamo što Caroline nije bila sama, već je uz nju bila majka, njena najveća podrška i niko sa njom ne može da se meri.

što se tiče scene na tremu izmedju Elene i Caroline, predivna je. njihovo prijateljstvo je toliko jako i verujem da će se održati do kraja.

52Elena & Caroline - Page 3 Empty Re: Elena & Caroline Sat 04 Feb 2012, 12:14 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

reci cu po 8234732874539284 put ZELIM VISE prijateljskih scena!!!!

53Elena & Caroline - Page 3 Empty Re: Elena & Caroline Sat 04 Feb 2012, 12:18 am

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

isto, isto ! i želim scenu sa Elenom, Kerolajn i Meredit !!!

https://twitter.com/#!/

54Elena & Caroline - Page 3 Empty Re: Elena & Caroline Sat 04 Feb 2012, 8:39 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Elena/Kerolajn - ponovo su pokazale zašto ih oduvek volim i zašto obožavam njihov odnos. Od "Lesbian friend necklace? 'Cause we're freaky like that?" do tog najdubljeg prijateljstva, gde su uvek bile tu jedna za drugu. ^^

55Elena & Caroline - Page 3 Empty Re: Elena & Caroline Wed 05 Dec 2012, 1:10 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Elena & Caroline - Page 3 Tumblr_mefgahXKPE1r9xerro1_250 Elena & Caroline - Page 3 Tumblr_mefgahXKPE1r9xerro2_250
Elena & Caroline - Page 3 Tumblr_mefgahXKPE1r9xerro3_250 Elena & Caroline - Page 3 Tumblr_mefgahXKPE1r9xerro4_250

3x03 // 4x07

Fina paralela. Ali o njihovom odnosu trenutno ne mislim ništa pozitivno. Carolineino ponašanje mi je apsolutno odvratno. Sve to spletkarenje iza leđa. Mislim u fazonu, podrži svoju drugaricu aman, nemoj da je pljuješ sa njenim bivšim. Šta je ovo, season 1? Baš da vidimo kakva će biti kad bude "girls night", JOK I NEĆE SVE ISPRIČATI STEFANU.

56Elena & Caroline - Page 3 Empty Re: Elena & Caroline Wed 05 Dec 2012, 1:17 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

osećam se ko da me je Caroline izdala, lol. tolko sam branila i favorizovala njeno i Elenino prijateljstvo, i ona na kraju ispadne djubre.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum