Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » THE VAMPIRE DIARIES » Serija » Pojmovi » Krv

Krv

+3
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nika Kći Zevsova ~
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Krv Empty Krv Sun 15 Aug 2010, 7:39 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Krv Bloodac

Krv:
Vampiri moraju da piju krv da bi preživeli. Ako prestanu da piju krv, na neko vreme će postati "živa mumija" i neće biti u stanju da se kreću. Takodje, krv im daje snagu, i postaju moćniji. Većina vampira pije ljudsku krv, ali postoje i oni koji piju životinjsku. Takođe, u trećoj sezoni saznajemo da postoji vampir koji pije samo krv drugih vampira. Da li postoji više njih koji se hrane drugim vampirima još uvek je nepoznato.

Ljudska Krv:
Većina vampira konzumira ljudsku krv. Pored ljudi, veštice takodje poseduju ljudsku krv, i vampiri mogu i njima da se hrane. Neki od njih jednostavnu kradu krv iz banaka krvi. Drugi ili ubijaju ljude da bi se nahranili njima, ili ih ostavljaju žive, ali koristeći kontrolu misli nad njima. Kada vampir omiriše krv, njihovo lice počinje da pokazuje vene oko njihovih očiju i izdužuju im se očnjaci.

Pijenje ljudske krvi čini vampire daleko jačim od onih koji piju životinjsku krv, i njihove sposobnosti su na najboljem nivou. Kada su se Stefan i Damon vratili u Mystic Falls, iako su približno istih godina, Damon ga je lako savladao, jer je uzimao ljudsku krv od trenutka preobražavanja.

Životinjska Krv:
Neki vampiri piju životinjsku krv. Oni su "vegetarijanci". Najpoznatiji vampir koji pije životinjsku krv je Stefan. Vampiri koji uzimaju životinjsku krv imaju oslabljenu snagu i neke od njihovih sposobnosti ne funkcionišu baš najbolje, kao kako bi u slučaju da piju ljudsku krv. Primer je da kontrola misli ne radi skroz, ili ne radi uopšte. Da bi nabavio životinjsku krv, vampir mora da ode u šume i lovi životinje, ili može da kupi krv u klanici ili nekom drugom mestu snabdevenom krvlju.

Vampirska Krv:
Vampirska krv je potrebna u preobražavanju čoveka u vampira. Teže je za vampira da krvari, u poredjenju sa ljudskim bićem, zbog njihove povećane snage i neranjivosti. Vampir može da krvari poput ljudskog bića, ali zahteva veću silu koja će im nauditi, pored korišćenja neke od njihovih slabosti. Ako ne bivaju napadnuti kroz njihove slabosti, veoma brzo će zaceliti, ako ne u trenutku.
Da bi se ljudsko biće preobrazilo, potrebno je da ima vampirsku krv u svom sistemu, zatim mora umreti, i nakon što se vrati u život, treba da pije ljudsku krv.

Vukodlaška Krv:
Pre nego što se preobraze, krvare normalno, poput ljudskog bića. Najverovatnije im je teže nanuditi kad se preobraze.

Hibridska krv:
Poznato je samo da njihova krv pomaže u isceljivanju vampira kada ih ugrize vukodlak.

© The Vampire Diaries Serbia
Zabranjeno kopiranje texta!

Izvor

2Krv Empty Re: Krv Sun 15 Aug 2010, 8:43 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Slika me je podsetila na TB. I Lidijin potpis. ^^

Kada su se Stefan i Damon vratili u Mystic Falls, iako su približno istih godina, Damon ga je lako savladao, jer je uzimao ljudsku krv od trenutka preobražavanja.
Cool

"Have you been eating bunnies?" ^^

3Krv Empty Re: Krv Sun 15 Aug 2010, 10:59 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Svidja mi se sto postoji razlika u jacini i moci izmedju oonoga ko se harni ljudskom krvlju i onoga koji se hrani zivotinjskom. Smile
Mislim:ponasas se kao pravi vampir hranis se ljudima,kul onda si mocan.
Hoces da budes dobar da ne ubijas ljude,fine,onda si slab ^^

4Krv Empty Re: Krv Tue 24 Aug 2010, 4:06 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

JoxY ^^ wrote:Svidja mi se sto postoji razlika u jacini i moci izmedju oonoga ko se harni ljudskom krvlju i onoga koji se hrani zivotinjskom. Smile
Mislim:ponasas se kao pravi vampir hranis se ljudima,kul onda si mocan.
Hoces da budes dobar da ne ubijas ljude,fine,onda si slab ^^

I meni se sviđa. ^^
A pogotovo mi se sviđa to što bježanje od svoje prirode ima i svojih posljedica. Slabije moći i to.


njihovo lice počinje da pokazuje vene oko njihovih očiju i izdužuju im se očnjaci.

Zubo. xD

Da bi se ljudsko biće preobrazilo, potrebno je da ima vampirsku krv u svom sistemu, zatim mora umreti, i napokon nakon što se vrati u život, treba da pije ljudsku krv.

Takođe mi se sviđa i proces preobražaja. ^^

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5Krv Empty Re: Krv Wed 17 Aug 2011, 5:34 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Sve su super smislili.
Damon: Yeah, what is it? Is it skunk? Saint bernard? Bambi? Laughing

6Krv Empty Re: Krv Wed 17 Aug 2011, 11:36 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja da sam vampir pila bih ljudsku krv. xD

7Krv Empty Re: Krv Sat 07 Jan 2012, 2:53 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja bih da probaaam.Very Happy hahah xP
Joke

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » THE VAMPIRE DIARIES » Serija » Pojmovi » Krv

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum