Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vampirska Grobnica

+3
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nika Kći Zevsova ~
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vampirska Grobnica Empty Vampirska Grobnica Sun 15 Aug 2010, 5:30 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Vampirska Grobnica Tombc

Vampirska Grobnica:
Vampirska grobnica je grobnica ispod Crkve. Na tom mestu 1864. godine zatvoreno je 26 vampira. Osnivači i gradjani Mystic Fallsa su zapalili Crkvu, ali Emily bacila čini na kristal da bi sačuvala sve vampire. Vampiri koji su bili zarobljeni unutra su se mumificirali i nisu mogli da se pokrenu jer nisu pili krv. Stoga, njihova tela bila su bleda i u oslabljenom stanju.

Katherine je pobegla pre požara jer je čuvar bio pod njenom kompulzijom (ne znam kako drugačije primereno da prevedem -.-). Ona ga je preobratila i on ju je pustio, i ostali vampiri su bili zarobljeni u grobnici u periodu od 1864. do 2010. Anna je htela da spasi svoju majku Pearl. Damon je hteo da izbavi Katherine, ne znajući da ona nije u grobnici. Otvorio je grobnicu 2010. uz pomoć Bonnie i Grams. Bonnie i Grams su prvo samo otvorile ulaz grobnice i rekle Stefanu da vampiri koji su kročili unutra (Damon, Anna, i kasnije Stefan) ne mogu da izadju.Bonnie je insistirala da uklone madjiju i ona i Grams su uspele u tome. Kasnije je Grams umrla jer je to iscrpelo njenu snagu. Kada je Damon saznao da Katherine nije u grobnici, bacio je kesu krvi na zid. Par sati kasnije 25 vampira popilo je tu krv i izašlo iz grobnice.

U finalu sezone, vampiri su planirali osvetnički napad na porodice osnivača zbog onoga što se desilo 1864. Anna je uspela da upozori Damona neposredno pred napad, ali bilo je prekasno da spreče Johna Gilberta i gradonačelnika Lockwooda, kojima su pomogli pomoćnoci šerifice Forbes, da smisle plan koristeći misterioznu napravu Johnathana Gilberta u nameri da ih zaustave.

Vampirska Grobnica Vlcsnap-2010-05-14-03h53m58s218-300x169

Vodjeni neidentifikovanim vampirom, pokušali su da napadnu uoči vatrometa, ali su utamničeni pošto je John aktivirao uredjaj. Zaključavši ih u podrum bratovljeve zgrade, zapalio ih je isto kao što su porodice osnivača to uradile 1864. U nameri da spasi Damona, koji je bio u podrumu, Bonnie je naterala plamenje da se spusti, dozvolivši Stefanu da izvuče brata. Vođa vampira je poušao da pobegne ali plamenovi su ga zahvatili pre nego što je u tome uspeo.

Spisak Vampira iz Grobnice:
Katherine Pierce (na kratko, pre nego što je crkva spaljena)
Pearl (mrtva)
Harper (mrtav)
Frederick (mrtav)
Bethanne (mrtva)
Henry (mrtav)
Billy (mrtav)
Jacob (mrtav)
Ostatak je neimenovan (ali su isto spaljeni na Dan Osnivača)


© The Vampire Diaries Serbia
Zabranjeno kopiranje texta!

Source

2Vampirska Grobnica Empty Re: Vampirska Grobnica Sun 15 Aug 2010, 9:02 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Uopste nisam ocekivala da Katherine nije u grobnici. o.O Nije tako u knjigama.
I bas mi je bilo zao Damona, kad je saznao. Sad ♥️

3Vampirska Grobnica Empty Re: Vampirska Grobnica Sun 15 Aug 2010, 11:04 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Pa mislim svi smo znali da je Katherine pametna al kad smo videli da nije u grobnici to je bilo bas kao WOW xD
I Damona mi je bilo jako zao kada kaze ono : She is not here!
I iznervira se :S

4Vampirska Grobnica Empty Re: Vampirska Grobnica Tue 24 Aug 2010, 4:21 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:Uopste nisam ocekivala da Katherine nije u grobnici. o.O Nije tako u knjigama.
I bas mi je bilo zao Damona, kad je saznao. Sad ♥️

Ni ja nisam očekivala :O
A na neki način je bilo za očekivati ..
Uopšte mi nije palo na pamet da ona možda nije zarobljena dolje.

Anyway, nadam se da ćemo u drugoj sezoni da vidimo kako je Katherine tačno pobjegla iz grobnice. ^^

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5Vampirska Grobnica Empty Re: Vampirska Grobnica Wed 17 Aug 2011, 6:29 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Svidela mi se cela prica oko grobnice. Bas su dobro smislili.

6Vampirska Grobnica Empty Re: Vampirska Grobnica Wed 17 Aug 2011, 11:53 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I meni se svidela prica oko grobnice.
Ja sam znala da ce nesto biti sa Katherine i grobnicom, ili da je mrtva ili da je nam, znala sam.
I volela bih ednom da udjem u nju. xD (Po danu)

7Vampirska Grobnica Empty Re: Vampirska Grobnica Mon 09 Jan 2012, 12:46 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Sviđaja mi se grobnicaa. Smile
nisam mislilla da će iko od vampira biti..
al drago mi je sto su Stefan i Katherine bili zajedno Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum