Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Salvatore Boarding House

+13
Little.Star.On.The.Sky
fearless.
<3 Originals <3
Mαяi♥
Zla_Sam
DEstiny :3
Love's bite
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
chocolateChanel.
Endzi
pendragons
Nika Kći Zevsova ~
Delena ♥
17 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Salvatore Boarding House Empty Salvatore Boarding House Mon 02 Aug 2010, 2:03 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Salvatore Boarding House Osbh1

Salvatore Boarding House
Salvatore Boarding House je velika kuća okružena gustom šumom u Mystic Falls, Virginia. To je bilo prvobitno prebivalište Salvatore braće, mlađeg Stefana i starijeg Damona.

Istorija
Stefan govori Eleni da je pasion izgrađena nakon 1914.
Pre događaja u Pilotu, dom se vodio kao pasion porodice Salvatore, iako je imovina zaista pripadala Damonu i Stefanu. Damon je ubio Josepha Salvatorea 1953 i Josephovog unuka, Zach Salvatore, u 2009, u blizini kuće.

Lokacija snimanja
Scene Salvatore Boarding House snimane su upravo severno od Atlante u imućnom pregrađu Sandy Springs, Georgia u Glenridge Hall, 14000-metara-kvadratnih Tudor stil privatne rezidencije, izgrađeno 1929. i okružen 47-hektara privatne šume.
Dok su enterijer scene snimane u Glen Ridge Hall, scene u Stefanovoj spavaćoj sobi i biblioteka snimljene su na zvučnoj pozornici.
Enterijor snimci Salvatore kuće iz 1864, snimljeni su unutar glavne kuće na Gaither Plantationu.

© The Vampire Diaries Serbia
Zabranjeno kopiranje texta!

Source

https://www.facebook.com/jocovic.marina

2Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 02 Aug 2010, 11:20 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

U podrumu se nalaze zatvorske ćelije u slučaju povratka vampira, za njihovo utamničenje. Takodje su korišćene da bi se Damon utamničio, kada je Stefan planirao da ga drži izolovanog narednih 50 godina.
Kasnije je Stefan bio zatvoren ovde, kada je Elena želela da ga skine sa ljudske krvi.

meni je ovo kul podatak Very Happy

užasno volim njihovu kuću, uredjenje, nameštaj, veličinu, ima nešto Smile



Last edited by Nika Kći Zevsova~ on Tue 03 Aug 2010, 3:46 pm; edited 1 time in total

3Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 02 Aug 2010, 11:28 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

I meni se bas dopada kuca srce prelepa je!

http://destinedtobe.tumblr.com/

4Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 02 Aug 2010, 11:40 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mnogo je lepa kuca.Nekakoje sva....topla Smile

5Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Tue 03 Aug 2010, 8:40 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

prelepa im je kuca^^ jedna od omiljenih ''prostorija'' u seriji Smile

6Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Tue 03 Aug 2010, 11:05 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Nika Kći Zevsova~ wrote:
U podrumu se nalaze zatvorske ćelije u slučaju povratka vampira, za njihovo utamničenje. Takodje su korišćene da bi se Damon utamničio, kada je Stefan planirao da ga drži izolovanog narednih 50 godina.
Kasnije je Stefan bio zatvoren ovde, kada je Elena želela da ga skine sa ljudske krvi.

meni je ovo kul podatak Very Happy

užasno volim njihovu kuću, uredjenje, nameštak, veličinu, ima nešto Smile
Slazem se. I love you

7Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Wed 04 Aug 2010, 12:10 am

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Kuca je prelepa,chini mi se ogromno i velichanstveno.Enterijer je veoma dobro uradjen.

8Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Sun 15 Aug 2010, 11:11 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Lepa je kuca al je lepsa ona gde su ziveli 1864 Very Happy

9Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Sat 21 Aug 2010, 7:59 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ocu da zivim tu *.* Hahaha bas je onako staromodno moderna kuca ^^

10Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Tue 24 Aug 2010, 4:57 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Love's bite wrote:Kuca je prelepa,chini mi se ogromno i velichanstveno.Enterijer je veoma dobro uradjen.

^^

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

11Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Sun 24 Apr 2011, 9:15 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Ovo mi je omiljeni objekat iz serije Razz

12Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 25 Apr 2011, 1:00 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

i meni...obozavam scene u njoj ....i dnevnu sobu i podrum i spavace sobe i dvoriste....sve je predivno ...savrseno

13Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 25 Apr 2011, 1:53 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Zaboravila sam da spomenem da mi je Damonova soba najdraza srce Very Happy

14Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Wed 06 Jul 2011, 6:59 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Kuca je divna, a Damonova soba najlepsa Very Happy

15Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Wed 06 Jul 2011, 11:13 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah ja sam bila oduševljena damonovom sobom .. baš je nekako skromno uređena ˘˘

16Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 11 Jul 2011, 10:44 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ja obozavam njihovu kucu...najbolje i najdraze scene su mi uvek tamo Smile

17Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Thu 21 Jul 2011, 8:45 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

i meni isto al ipak najbolja medju najboljima mi je damonova soba ˘˘

18Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Wed 17 Aug 2011, 11:47 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Trazicu od mame da mi je kupi za rodjendan. xD
Predobra je, obozavam takva mesta.

19Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Thu 22 Sep 2011, 12:47 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

sviđa mi se ova kuća..nekako izgleda ogormna

20Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Sat 07 Jan 2012, 8:15 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Iajoo baš mi seee svidjaaaaaaaaaa njihovaaa kućaaaaa. :O
kako jee fino sređenaaaa.. Very Happy
volela bih da je vidim uživooooo.Very Happy hih

21Salvatore Boarding House Empty Re: Salvatore Boarding House Mon 09 Jan 2012, 12:12 am

vampirekaca

vampirekaca
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Kuća je mnogo lepa stvarno...
ali sviđa mi se najviše zato što Damon živi u njoj...<3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum