Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Hannah Montana The Movie

+8
Emma Cobain ♥
snow white
Endzi
Delena ♥
миранда переа♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
chocolateChanel.
12 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Hannah Montana The Movie Empty Hannah Montana The Movie Wed 28 Jul 2010, 9:34 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Ste gledali? Jel vam se svidja?

2Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Wed 28 Jul 2010, 9:49 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Gledala.Gluma je uzasna kod sviih njih,al ustvari to uopste nije do njiih koliko ja shvatam,jer ne mogu bas svi isto na isti fazon uzasno glumiti,nego do cele ekipe koja pravi seriju kad ime govore tako da glume xD To je prvo sto me iritira.Previse kreveljenja ii nekoog smejanja i glupiranja kad nista nije smesno -.-'

Al sve u svemu okej je.Nist posebno ^^
Volim Miley.Iako je jedna tipicna Disney zvezda ipak mi je simpa ^^ Lepo peva,sad u The Last Song je lepo glumila i tako to Smile

3Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Wed 28 Jul 2010, 9:55 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

film mi je onako... kraj je najbolji, i rasplakala sam se...nekad sam bila mileyin fan, sad nisam..razocarala me, kao i sve disney zvezde -.-

4Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Thu 29 Jul 2010, 8:01 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Nisam gledala. Ne volim Miley...

5Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Sat 14 Aug 2010, 11:22 pm

миранда переа♥

миранда переа♥
Compelled
Compelled

OBOZAVAM STO PUTA SAM GLEDALA <3

6Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Sat 14 Aug 2010, 11:52 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Gledala sam ga.
Nisam fan od Miley, ali film e ok. Smile

https://www.facebook.com/jocovic.marina

7Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Sun 15 Aug 2010, 12:12 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Gledala sam,ali sam razocarana

8Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Sun 15 Aug 2010, 8:56 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Gledala sam, simpatičan mi je.

9Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Sun 12 Sep 2010, 6:12 pm

Emma Cobain ♥

Emma Cobain ♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

JoxY ^^ wrote:Gledala.Gluma je uzasna kod sviih njih,al ustvari to uopste nije do njiih koliko ja shvatam,jer ne mogu bas svi isto na isti fazon uzasno glumiti,nego do cele ekipe koja pravi seriju kad ime govore tako da glume xD To je prvo sto me iritira.Previse kreveljenja ii nekoog smejanja i glupiranja kad nista nije smesno -.-'


Slazem see...xD...idee mi to na zivce...film i nije neshto..xD

http://taylorlautner-balkan.forumotion.com

10Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Sat 11 Dec 2010, 1:21 pm

*bloody_princess*

*bloody_princess*
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Gledala sam puno puta. Dobar je film, al brzo dosadi...

11Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Mon 18 Apr 2011, 2:08 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

A dobar je film.

12Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Thu 21 Apr 2011, 8:30 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Gledala! Smile Volim Miley Smile

13Hannah Montana The Movie Empty Re: Hannah Montana The Movie Thu 30 Jun 2011, 4:31 pm

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Gledala. Film je jednostavno za decu ispod 6 razreda. (:

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» My Sister's Keeper Movie

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum