Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Katherine

+43
Nikola4FG
Ket ♥
Spirit Crusher
Rose ♥
the child of vamire
¿coka?
Mehurić
•Katherine•
uckvondy
LostInWonderland
MissNothing
fearless.
phoenix00
Little.Star.On.The.Sky
Mαяi♥
Bite_me_Damon
Starlight
Dr. John Watson
♥_Vampire_in_love_♥
Little J
<3 Originals <3
RebelleFleur.
Angel From Hell
eatmyfeelings
Warrior Princess
daray
Elena Gilbert
Stefy
Nathan's girl.
Fire Bomb*93
Love's bite
Endzi
Em (:
snow white
chocolateChanel.
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
Zla_Sam
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Damons'Girl*
Nika Kći Zevsova ~
Twin.flames
pendragons
47 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down  Message [Page 2 of 12]

26Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Tue 27 Jul 2010, 6:26 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ja mislim da će Katherine toliko s*ebat Damona kad mu kaže da ga nikad nije ni voljela da kad je on krene uništiti da neće znati šta ju je snašlo. xD - a kako je krenulo negdje na kraju druge sezone će to da joj se desi. xD Vjerujem ja u našeg Damona. ^^

A ja bih volela da bude nje i u trecoj. Znate da je mrzim, ali ne znam kako ce biti zanimljivo bez nje. ^^
Ali ako je vec ubiju, neka to uradi Damon. I neka joj vrati za svih 145 godina sto je proveo trazeci je.

27Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Tue 27 Jul 2010, 7:03 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.



Nema sanse da ce biti sa na kraju sa Katherine,nije Damon TOLIKI mazohista.
Ocekujem da ce Katherine praviti sra*ja Laughing i Damonu,i Stefanu i Eleni (mozda njoj najvise xD)
Ocekujem da Stefan opet poludi (human blood junkie,drama opet bla,bla).Katherine ce tu malo umesati prste,njegova veza sa Elenom ce biti na probi.
Damon ce se boriti sa osecanjima,da li i dalje voli kucku ili ipak Elenu...ovo drugo ce pobediti sigurno.Elena ce mu,kao pravi prijatelj,otvoriti oci po pitanju Katherine mada ce on vec znati i sam da mu ona nista dobro nije donela.
D&E ce se jos vise zbliziti ali ne ocekujem nista vise od jaaakog prijateljstva (jedino ako K i J hoce da nas obraduju juhuu ).
Damon ce roknuti Katherine na kraju,onako sa zadovoljstvom ce joj gurnuti drveni kolac kroz srce ili joj jednostavno skinuti prsten,ogrlicu,sta vec. Cool

http://destinedtobe.tumblr.com/

28Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Tue 27 Jul 2010, 9:22 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Compel.Me.Damon wrote:

Nema sanse da ce biti sa na kraju sa Katherine,nije Damon TOLIKI mazohista.
Ocekujem da ce Katherine praviti sra*ja Laughing i Damonu,i Stefanu i Eleni (mozda njoj najvise xD)
Ocekujem da Stefan opet poludi (human blood junkie,drama opet bla,bla).Katherine ce tu malo umesati prste,njegova veza sa Elenom ce biti na probi.
Damon ce se boriti sa osecanjima,da li i dalje voli kucku ili ipak Elenu...ovo drugo ce pobediti sigurno.Elena ce mu,kao pravi prijatelj,otvoriti oci po pitanju Katherine mada ce on vec znati i sam da mu ona nista dobro nije donela.
D&E ce se jos vise zbliziti ali ne ocekujem nista vise od jaaakog prijateljstva (jedino ako K i J hoce da nas obraduju juhuu ).
Damon ce roknuti Katherine na kraju,onako sa zadovoljstvom ce joj gurnuti drveni kolac kroz srce ili joj jednostavno skinuti prsten,ogrlicu,sta vec. Cool

Slazem se sa svim.Tuto kompleto. XD

PS:Jos ja reko kakav kolač sad.XDD
O Boze.Prsla sam. Razz

http://twitter.com/MayaError

29Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Wed 11 Aug 2010, 3:28 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Nika Kći Zevsova~ wrote:

"Katherine wants something from me? You tell that little bitch to come get it herself" 4546

jedva čekam drugu sezonu da je uništi xD ples
i nadoknadi sve te godine.

To,toooo!

30Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Wed 11 Aug 2010, 10:51 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

NIKAKO njih dvoje. Ni pod tačkom razno. NI U KOM SLUČAJU. Neka uništi Damon kučku.

31Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 12 Aug 2010, 12:01 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Em (: wrote:NIKAKO njih dvoje. Ni pod tačkom razno. NI U KOM SLUČAJU. Neka uništi Damon kučku.

HAhahha DAaaaaaa I Agree xD Mozda malo drame,a onda KILLLLLLLLLLLLLL! sniper

32Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 12 Aug 2010, 4:09 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Agreed ^^

Što se mene tiče, čak i ne mora kill. Samo da je uništi emotivno, to mi je bitno.

33Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 12 Aug 2010, 5:10 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mislim da ona ni nema emocija,da se cak i pravi da voli Stefana samo jer je ljubomorna XD

34Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 12 Aug 2010, 5:29 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ma poremećena kučka. Nina će je doduše sjajno odigrati, sigurna sam Very Happy

35Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 12 Aug 2010, 5:31 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Hoceeeee 10 10 10

36Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 12 Aug 2010, 5:59 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Proslost:
Voooolim D&K. srce Njih dvoje su stvoreni jedno za drugo. Na kraju krajeva, on je takav kakav je upravo zbog nje. Smile

Sada:
Ne. I nema sanse da bude nesto izmedju njih dvoje. Stvarno ga je mnogo povredila.

37Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sat 14 Aug 2010, 11:52 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Em (: wrote:Što se mene tiče, čak i ne mora kill. Samo da je uništi emotivno, to mi je bitno.

38Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Mon 23 Aug 2010, 5:21 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Ne zasluzuje ga bezosecajna kucka...nadam se da nikako nece uspeti da manipulise njim i da ce Damon ostati dosledan svojim osecanjima prema Eleni.^^

39Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Tue 24 Aug 2010, 8:38 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Slazem.
Mada po onome sto smo videli u promo-u izgleda da Katherine ipak ima malo uticaja na Damona.
Ili mi se samo cini? Neutral

http://twitter.com/MayaError

40Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Tue 24 Aug 2010, 9:32 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Katherine je majstor za manipulisanje XD

41Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Wed 25 Aug 2010, 12:20 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ma imaće ona njega jer je on još uvek slepo zaljubljen u nju. Kasnije već ne Very Happy

42Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Wed 25 Aug 2010, 4:39 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Da, da. Dobri suu.

http://thevampdiaries.niceboard.net

43Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Wed 25 Aug 2010, 10:13 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Em (: wrote:Ma imaće ona njega jer je on još uvek slepo zaljubljen u nju. Kasnije već ne Very Happy

Hmmm,ne verujem!Mozda ce biti zaljubljen u nju ali htece potpuno da je unishti kad sazna da je tu zbog Stefana. Damon & Katherine - Page 2 Icon_biggrin

44Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Thu 26 Aug 2010, 10:53 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Volela bih recimo isto da ga tako ona zavlači celu sezonu i na kraju on da je ubije jer ona pokuša da ubije Stefana kad sazna da je Stefan zaljubljen u Elenu, i da je više ne voli.

Dakle, osim što bih volela da spasi Elenu od nje, volela bih nju da ubije spašavajući Stefana. Very Happy

45Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sat 11 Sep 2010, 11:05 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Damon & Katherine - Page 2 Tumblr_l8ks83GQKe1qblnf0o1_500

hah. ako ništa drugo, imaju slične face.

46Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sat 11 Sep 2010, 11:07 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

hah. ako ništa drugo, imaju slične face.

Hahahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhaha, umirem xD Very Happy Dobro uradjeno xD

47Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sun 12 Sep 2010, 10:01 am

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Sada su mi oni omiljeni par, kakva Delena, oni su zakon. Very Happy

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

48Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sun 12 Sep 2010, 12:16 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Nika Kći Zevsova~ wrote:Damon & Katherine - Page 2 Tumblr_l8ks83GQKe1qblnf0o1_500

hah. ako ništa drugo, imaju slične face.
LOL Laughing

49Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sun 12 Sep 2010, 3:25 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Endzi wrote:
Nika Kći Zevsova~ wrote:Damon & Katherine - Page 2 Tumblr_l8ks83GQKe1qblnf0o1_500

hah. ako ništa drugo, imaju slične face.
LOL Laughing

Hahahahahahahahaha xD haha

Definitivno nisam za njih.
Posle onoga :It was always Stefan. - unistila ga je.
placeem
Katherine volim,Damon volim ali zajendo - nikako.
Dok Stefan postane zanimljiv kad je sa njom,Damon postane totalno drugaciji.Ona njega unisti svaki put.Postane zao i depresivan.
Uglavnom njih dvoje, nikako.

50Damon & Katherine - Page 2 Empty Re: Damon & Katherine Sun 12 Sep 2010, 3:39 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Nije ona to rekla zato sto je to mislila, vec zato sto oce da ih unisti i posvadja xD
Ali Elena je to rekla zato sto to misli.

E sad... Ako nista, ovo dvoje trebaju da budu zajedno [ a svi znamo da se to nece dogoditi].

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum