Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)

+2
DEstiny :3
Delena ♥
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Cloudy with a Chance of Meatballs (2009)  Cloudy_with_a_chance_of_meatballs

Žanr: animirani
Trajanje: 90 min
O filmu: Flint Lokvud želi da postane veliki pronalazač. On je već patentirao dosta čudnih izuma, ali su svi njegovi pronalasci - od letećeg automobila do mašine za čitanje misli majmuna - bili neverovatni promašaji. Iako su njegovi izumi samo izazivali nevolje u njegovom malom gradu, Flint je bio odlučan da stvori nešto što će usrećiti ljude. Kada njegov najnoviji pronalazak, kreiran da pretvori vodu u hranu, slučajno uništi gradski trg i odleti u nebo, on je ubeđen da je njegova karijera završena. Sve dok se ne desi nešto neverovatno – s neba počne da pada hrana. Njegova mašina zapravo radi!

Flint postaje prijatelj sa Sem Sparks, voditeljkom vremenske prognoze, koja dolazi u grad da isprati "najveći vremenski fenomen u istoriji". Međutim, usled pohlepe ljudi koji počinju da traže sve više hrane, mašina počinje da funkcioniše čudno, praveći tornado od špageta i džinovske ćufte. Svi su u nevolji, a Flint i Sem imaju zadatak da daju sve od sebe kako bi zaustavili opasnost koja preti gradu.

https://www.facebook.com/jocovic.marina

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nisam gledala xD

ILoveVampires

ILoveVampires
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

JoxY ^^ wrote:Nisam gledala xD

Lusi.♥

Lusi.♥
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Skinula sam si, nikako da pogledam. Presimpa mi se čini. ^^

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Gledala sam. Sladak je. Very Happy

Nobody's Daughter

Nobody's Daughter
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Nisam očekivala ništa od njega i oduševila sam se, verovatno u mojih top 5 animiranih filmova.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Up (2009)
» Jennifer's Body (2009)

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum