Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Da Vinčijev Kod - Den Braun.

+7
phoenix00
♥Stelena♥
Angel From Hell
Dr. John Watson
Neyra
KathPierceTVD
Zla_Sam
11 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Da Vinčijev Kod - Den Braun. Thu 03 Jun 2010, 6:13 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Da li ste čitali ?

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Sun 27 Jun 2010, 11:29 am

KathPierceTVD

KathPierceTVD
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ja daaaaaaaaa Very Happy U pocetku sam se kolebala da li da nastavim ili ne,jer nema puno akcije,i bilo mi je pomalo dosadno,ali cim sam pocela intenzivnije da citam potpuno sam se izgubila u knjizi. Jedna od najboljih knjiga koje sam procitala i definitivno je uticala na to da se razocaram u film,jer je puno dobrih stvari izostavljeno. Obozavam Braunove teorije Very Happy

http://celebrity.school@forumotion.com

3Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Fri 02 Jul 2010, 6:37 am

Neyra

Neyra
At Mystic Grills
At Mystic Grills

jesam, davno posudila od drugarice knjigu i nisam je pustala iz ruku dok je nisam procitala
ima mnogo interesantih cinjenica, pitam se da li su istinite

http://vampiri.forumotion.net/

4Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Mon 18 Oct 2010, 9:23 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Knjiga mi je fantasticna i obozavam je.Posebno volim nacin na koji Den Brown pise,radnja se desava za 24h a prepuna je likova,razlicitih radnji dogadjaja.
Uglavnom sve sto tu pise nije tacno,ali je fantasticno uklopljeno. Smile

5Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Wed 03 Nov 2010, 9:51 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Čitam trenutno, tek sam počela. xD

6Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Sat 11 Dec 2010, 10:15 pm

♥Stelena♥

♥Stelena♥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Knjigaa je odlicna, nosila sma je na ljetovanje u putu sam je vise od pola procitala... Very Happy

7Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Sun 13 Mar 2011, 5:45 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Pročitala i svidela mi se. Sve je na jako dobar način uklopljeno, bilo da je istinito ili ne. Smile

8Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Sat 06 Aug 2011, 6:00 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Obozavam ovu knjigu. Very Happy

Uglavnom sve sto tu pise nije tacno,ali je fantasticno uklopljeno.
Ja sam mislila da su oni podaci, ako ne svi, vecina tacni. Znam da je tacno ono za PHI broj, pentagram, Da Vincijeve slike.

9Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Mon 12 Dec 2011, 10:21 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jedna od mojih omiljenih knjiga.Procitala sam je pre cele frke koja se podigla oko nje.Mislim da se Vatikan nije bbez razloga oglasio i da je dosta stvari tacno...
Podaci sa slika veoma su zanimljivi i kada se zagledate u Mona Lizu ili Tajnu veceru,videcete dosta stvari...
Film je krs u odnosu na knjigu,veliko razocarenje za mene.Mislim da treba pravim ljudima dati uloge,kada radite film po knjizi,tj da glumci lice na likove koje su ljudi zamislili dok su citali.

10Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Sun 22 Jan 2012, 11:31 pm

Rosie Sambora

Rosie Sambora
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Čitala i više puta, koliko god diskutabilne činjenice bile, ja sam i dalje oduševljena storyline-om. Bolja mi je od "Anđela i demona".

11Da Vinčijev Kod - Den Braun. Empty Re: Da Vinčijev Kod - Den Braun. Sat 14 Jul 2012, 7:21 pm

strawberry.Autumn

strawberry.Autumn
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Čitala.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum