Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Gospodar prstenova - Tolkin.

+4
♥_Vampire_in_love_♥
ILoveVampires
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Zla_Sam
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Gospodar prstenova - Tolkin. Thu 03 Jun 2010, 5:45 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

-.- xD
Jeste čitali ?

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Mon 21 Jun 2010, 2:11 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Filmove obozavam. <3
Brat me navukao, gledali smo milion puta. Smile
Knjige nisam citala...

3Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Tue 13 Jul 2010, 7:42 pm

ILoveVampires

ILoveVampires
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

knjige su mi dosadne, previse detalja...pocela i nisam zavrsila..filmovi su zakon Very Happy

4Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Wed 02 Mar 2011, 1:28 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Knjige su mi dosadne, za mjesec dana sam pročitala 200 stranica xD..nikada lošije
A filmovi su mi ok

5Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Wed 02 Mar 2011, 8:44 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

ILoveVampires wrote:knjige su mi dosadne, previse detalja...pocela i nisam zavrsila..filmovi su zakon Very Happy

Amin. Filmovi su true art <333

6Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Thu 01 Dec 2011, 4:24 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Nisam citala,ali sam film gledala milion putaxD

7Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Thu 05 Jan 2012, 7:44 pm

Kol Mikaelsen

Kol Mikaelsen
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Filmovi su kao sto vec rekoste true art...knjige nisu lose ali filmovi su objasnili...Hobit, Deca Hurinova, Silmarilion su Tolkinove knjige koje ja obazavam!!!

8Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Sun 22 Jan 2012, 11:33 pm

Rosie Sambora

Rosie Sambora
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Narafski da sam čitala. I jeste mi bilo dosadno prvi put, pre svega zbog velikog broja ličnosti, imena i njihovog načina predstavljanja (npr. Aragorn, sin Aratonov, sin...itd. tamo negde do 115. kolena xD). Ali potpisujem da je prvo, i remek-delo epske fantastike, i klasik svetske književnosti. I nimalo plitko štivo, ma šta god pričali.

9Gospodar prstenova - Tolkin. Empty Re: Gospodar prstenova - Tolkin. Sat 11 Feb 2012, 6:55 pm

Guest


Guest

Ja sam citala, i super su knjige, neke stvari mnogo bolje objasnjene, u filmu, kad nisi citao knjigu dosta toga ne povezes odmah. Svaka cast filmu, ali knjige su mi bile odlicne... Smile
Koji dio sad citas?

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum