Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Televizija » 666 Park Avenue

666 Park Avenue

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1666 Park Avenue Empty 666 Park Avenue Wed 03 Oct 2012, 9:07 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Apsolutno sam odusevljena. Podseca me dosta na American Horror Story, ali je i ovo na svoj nacin predobro. Necete zazaliti ako budete pogledali, tek je izasla prva epizoda, i apsolutna sam odusevljena jer volim ovu tematiku.



2666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Wed 03 Oct 2012, 11:13 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ogledala sam Pilot. I like it.
Koliko sam za sad mogla da zakljucim, tema je dobra i nadam se da ce je dobro realizovati na dalje. Za sada se cini kao da ce biti napeto i zanimljivo. Nadam se da nece biti previse 'horor' motiva, jer bi me to odbilo od serije. :S
Svidjaju mi se Jane i Henry. Bas mi predstavljaju neki normalan, cute par pored svih ovih sci-fi detalja koje smo videli i tek cemo videti. xD

Terry the boss. :3 Volela sam ga i u Lostu, volim ga i sad. Njegov lik me je, ocekivano, najvise zaintrigirao. Zanima me sta on to sve tacno radi, i kakve veze njegova zena ima sa tim, ako uopste i ima

I da, jako mi se svidja sto se preplicu radnje i likovi, i sto svako ima svoju pricu. Unosi dinamiku. Smile

Jedva cekam sledecu epizodu. Nadam se da se necu razocarati. Cerek Pilot mi se svideo ali me nije sad .. oborio sa nogu, mada mi se cini da serija ima potencijala.

3666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Wed 03 Oct 2012, 11:31 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Ovo sam i ja htela da gledam, ali kad? :O

4666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Thu 04 Oct 2012, 2:52 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Erm, no me gusta? Totalni je treš i to ne na dobar način kao True Blood ili Revenge. Jel' samo meni ovo liči na The Devil's Advocate ili ...? "A hotshot lawyer gets more than he bargained for when he learns his new boss is Lucifer himself." http://www.imdb.com/title/tt0118971/ I mean, COME ON.

Al' gleda se zbog Terryja a vrlo lako bi se moglo odustati zbog Rachael Taylor koja je nešto najgore što se ikada desilo televiziji. Zubo. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Thu 04 Oct 2012, 5:50 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Cudi me da ti se ne dopada, meni je sjajno Very Happy

6666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Thu 04 Oct 2012, 8:14 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Cim sam videla film odmah sam shvatila da je mesavina The Devil's Advocate i Bedazzled. xD

Nadam se da me nece razocarati serija. :3

Meni je Rachel bas kul. ^^

7666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Sun 14 Oct 2012, 3:35 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Dosta bolja druga epizoda. Moglo bi se ovo gledati. Zubo. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

8666 Park Avenue Empty Re: 666 Park Avenue Tue 16 Oct 2012, 9:20 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Odgledala i trecu.

Svidja mi se. Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » SPAM » Zabava » Televizija » 666 Park Avenue

Similar topics

-

» Linkin Park

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum