Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Filmovi » The Hunger Games

The Hunger Games

+10
Don't Worry, Be Happy ♥
little red bird.
Rose ♥
fearless.
chocolateChanel.
Mehurić
Starlight
Fifth Marauder ϟ
<3 Originals <3
daray
14 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26The Hunger Games  - Page 2 Empty Re: The Hunger Games Tue 12 Jun 2012, 10:58 pm

MissNothing

MissNothing
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

film je predobar bash sam se navukla aaaa....
katniss obozavam ♥jennifer je predobro odglumela prelepa je i ima divne oci

http://vampire-fans.forumotion.eu/

27The Hunger Games  - Page 2 Empty Re: The Hunger Games Sat 25 Aug 2012, 6:34 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Odličan mi je film,čitala sma i sva tri dijela knjige..jedva čekam drugi dio

28The Hunger Games  - Page 2 Empty Re: The Hunger Games Fri 31 Aug 2012, 3:39 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Film je super ali meni uvek smeta kad nesto izostave. A dosta toga jesu. Mislim da mi najvise smeta sto su toliko skratili scene u pecini. Mada i uopste u areni. Znam da je i ovako film dugacak ali kao da ovako nije ispricana cela prica. Te scene u pecini su jedine scene kad su Ketnis i Pita zajedno osim onog malo u vozu i Centru. Ako ga je Ketnis zavolela u prvom delu, onda je to uradila tu. Ako i nije, tu je pocela nesto da oseca. I smetalo mi je sto su sve sveli na samo jedan poljubac. Znam da bi tesko pokazali da su joj svi obicni osim samo tog jednog ali to mi je bas privuklo paznju. To se i ponavlja u drugom delu na plazi. To mi je bas zasmetalo.
I cemu menjanje poslednje recenice? Ovako mi ne izgleda da je Pita shvatio da je sve bilo zbog kamera. Zbog toga ce on i Ketnis jedva pricati jedno s drugim kasnije.
Bilo je jos stvari, sad ne mogu da se setim...

Ipak, obozavam Everlark. I Pitu. I Dzosa. <3 Cak sam i Clato zavolela pod uticajem Tumblr-a. xD
Najsmesnije je sto nisam plakala kad je Ru umrla, vec na pocetku filma. Posto sam zbog knjige znala sta ce se sve desiti, plakala sam tokom zetve, dolaska u Kapitol i voznje u kocijama. xD

29The Hunger Games  - Page 2 Empty Re: The Hunger Games Thu 18 Oct 2012, 4:52 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Katnis i Peeta su Cerek
Stvarno sam ih zavolila. Imaju nešto zaista zanimljivo što po meni jedan filmski/serijski par treba da ima. Ja nisam pročitala knjige [još], ali nekako su mi nedovoljne one scene koje njih dvoje imaju. Malo mi je, šta ja znam.
S druge strane, voljela bih vidjeti još Gejla. Sa Katnis ili bez nje, svejedno, samo da ga ima više Very Happy

A Josh
OH DEAR MOTHER OF GOD
on, zaista ne znam da li je bolji plav ili smeđ. I mean, he's awesome.

http://horizoninblack.tumblr.com

30The Hunger Games  - Page 2 Empty Re: The Hunger Games Thu 08 Nov 2012, 10:22 am

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

nisam bila oduševljena prvim delom filma, nema ni upola emocija kao knjiga.

drugi očekujem sa mnogo većim nestrpljenjem nego prvi ... poludela sam zbog finika koji je btw savršenstvo a glumi ga onaj smarač iz pirata ...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

 » SPAM » Zabava » Filmovi » The Hunger Games

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum