Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+33
snow white
Somerhalder's bitch
delenaMoment♥
europe11
Klaroline_♥
fearless.
Twin.flames
Mehurić
♥_Vampire_in_love_♥
Amsterdam
VampireFreak
DEstiny :3
Rosie Sambora
discobaby
AnGel_Perroni
vampirekaca
Don't Worry, Be Happy ♥
White Unicorn
**Miss Salvatore**
phoenix00
Crazy Lady (:
Starlight
chocolateChanel.
daray
Em (:
Ket ♥
Warrior Princess
♥ DelenaDiaries ♥
Delena ❥
Zla_Sam
Rose ♥
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
37 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Go down  Message [Page 3 of 23]

51Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 12:05 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja ne mogu više da gledam ta njihova prepiranja i činjenicu da Elena uvek krivi Damona za sve. jasno je meni da je to njen odbrambeni mehanizam i da se još uvek bori sa svojim emocijama prema njemu i da je zato stroža prema njemu nego prema Stefanu i da je to potpuno nelogično, ali mi ipak i dalje smeta njeno ponašanje. ništa njoj ne vredi ono čuveno priznanje Mattu kada neće ništa da uradi povodom toga.

52Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 12:16 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I mene isto nervira, sto uvijek kada se desi nesto Stefanu posebno Damon je kriv za sve :S to me nervira :/

Damon & Elena ♥ - Page 3 DE-Confession-damon-and-elena-29932719-500-281

53Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 1:06 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

http://www.fanpop.com/spots/damon-and-elena/images/29940892/title/omg-fanart

OMG! OMG! OMG! OMG! OMG!
Da li ste ovo vidjeli? Neki kazu da je mozda san ili nesto slicno,mada ne vjerujem da bi nam OPET to uradili. Konacno je vrijeme da Stefanov san iz 2x04 postane stvarnost,jer smo svi znali da ce se to kad-tad desiti.

54Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 5:18 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

rjihnfhunvrwui koliko želim toliko i ne želim. ne znam kako da se osećam povodom toga.

55Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 5:36 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

AGFDJKGFKGJKMGGMIGIMG
Jedva cekam da se to razjasni!!! Mikro Cerek. xDD

56Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 6:35 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

♥ DelenaDiaries ♥ wrote:http://www.fanpop.com/spots/damon-and-elena/images/29940892/title/omg-fanart

OMG! OMG! OMG! OMG! OMG!
Da li ste ovo vidjeli? Neki kazu da je mozda san ili nesto slicno,mada ne vjerujem da bi nam OPET to uradili. Konacno je vrijeme da Stefanov san iz 2x04 postane stvarnost,jer smo svi znali da ce se to kad-tad desiti.

OVO MORA BITI ISTINA.

57Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 6:51 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Dok god je ISKRENO, meni se sviđa. Samo se nadam da nije nešto što će ga usrećiti na jedan minut, a onda mu slomiti srce za narednih 150 godina.
Ne bacam ja hejt po Eleni, jednostavno mi nije jasno šta rade. Već smo pisali o tom savršenom build-up odnosu koji imaju DE, ne želim da ponavljam, čak smo i opravdali Elenu za ono "Maybe that's the problem", ali iskreno od onog "It's right,just not right now." sve je krenulo nizbrdo i ja ne vidim gde će se to zaustaviti. Vidimo da vraćaju Stelenu u priču, tj. sad su i DE i SE na nekom sličnom nivou, ali je l može neko da mi objasni Elenine postupke?
"Maybe that's the problem."
"If you're mad at me, you need to get over it."
"If you keep pushing people away you'll end up alone."
"I'm just saying, maybe you're not the right person to be teaching Stefan about self-control."
Verujem da ona nije svesna, ali ja znam koliko je to povredilo Dejmona. Koliko ga to sve povređuje konstantno, i koliko ne može više da izdrži. Ja ne mogu.
Od onoga "I don't know what I'd do if you weren't here." došli smo do svega ovoga za samo 3 epizode, da bi se pokazalo koliko je SE priča epik [wtf?] i koliko se vole.
A, Dejmona će svi lepo da vrte oko malog prsta, biće tu da spasi sve njih kad je potrebno, niko nikad neće saznati da ih je on spasio, Stefan će na neki način, kao i uvek, ispasti heroj, junak.
Izvinjavam se, sad sam poludela, ali ....

Ako Dejmon ne bude srećan na kraju ove serije, ja ne znam...pokajaću se što sam počela da gledam. Eto.

58Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 7:40 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Maybe that's the problem."
"If you're mad at me, you need to get over it."
"If you keep pushing people away you'll end up alone."
"I'm just saying, maybe you're not the right person to be teaching Stefan about self-control."

po meni Elena nema opravdanje za bilo koju od ovih rečenica.

59Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 7:49 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Elena trenutno pokusava da odbije svoja osjecanja,da to nekako potisne,zaboravi,da napravi da nestane xD Ali ubjedjena sam da ce na kraju sezone da se preda. Nama se cini da je prebrzo,jer su duge pauze izmedju epizoda,ali kada se sve sagleda odjednom onda su prosle 3 sezone,a mi smo dobili 4 konkretne scene. Vrijeme je da se konacno desi nesto sto bi nam dalo nadu da se ne vrti sve oko Stelene.

60Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 8:16 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Ali ubjedjena sam da ce na kraju sezone da se preda.

ne znam. možda će i okriti svoja osjećanja, ali sam ubijeđena da će Elena na kraju ove sezone odabrati, prvenstveno sebe ! i realno mislim da bi glupo bilo da posle svega, što se desilo u zadnjih nekoliko epizoda, Elena na kraju odjednom odabere Dejmona. Ne, ne... Ne može. Delena mora da ostane epik, a tako bi ih samo uništili.

https://twitter.com/#!/

61Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 8:19 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Elena ni ne treba da sad odabere Damona. ostalo je 5 epizoda do kraja sezone i ona još uvek na neki način poriče svoja osećanja prema Damonu. odabrati njega sad umesto Stefana bi znatno naškodilo njenom liku, čak i više nego poslednjih 5 epizoda.

62Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 8:19 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

o tome i pričam Wink

https://twitter.com/#!/

63Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 23 Mar 2012, 8:20 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

London ♥ wrote:
Ali ubjedjena sam da ce na kraju sezone da se preda.

ne znam. možda će i okriti svoja osjećanja, ali sam ubijeđena da će Elena na kraju ove sezone odabrati, prvenstveno sebe ! i realno mislim da bi glupo bilo da posle svega, što se desilo u zadnjih nekoliko epizoda, Elena na kraju odjednom odabere Dejmona. Ne, ne... Ne može. Delena mora da ostane epik, a tako bi ih samo uništili.
Upravo to.
A za gif sam vidjela ali nisam bila sigurna dali je napravljen ^^
Ako je ISKREN jeeej jedva ceeekam

64Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 24 Mar 2012, 11:10 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Starlight wrote:
Maybe that's the problem."
"If you're mad at me, you need to get over it."
"If you keep pushing people away you'll end up alone."
"I'm just saying, maybe you're not the right person to be teaching Stefan about self-control."

po meni Elena nema opravdanje za bilo koju od ovih rečenica.

Posle svega ovoga i posle ovoga sto se desava sa Alaricom a mozda i Jeremy-jem jednostavno ne zelim taj poljubac. Zelim jos epic DE build up-a (da Elena prvo prizna sebi sta oseca i da onda polako krenu da se vracaju na staro i da se izmire) i ne zelim TOLIKO skrnavljenje Eleninog lika :S
Stvarno ga preterase od warrior princess ce napraviti supljoglavu slepicu. Elena je osoba sa karakterom koja po svakoj logici u ovom trenutku i u ovakvoj situaciji ne bi odabrala ni jednog. Tacnije ne bi ni birala, ima puno pametnijeg posla i ozbiljnijih problema od toga kojeg Salvatore brata da izabere i zato ja ne zelim ovaj DE poljubac :/

65Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sat 24 Mar 2012, 1:24 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Nisam mislila da ce da izabere Damona,kao da bude s njim,ali da ce priznati kako se osjeca. A da ce izabrati sebe...pa da pretpostavimo da ce da bude tako i to bi bilo najbolje.

66Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 4:11 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

NEŠTO NAJLEPŠE: Delena/Forwood paralele Cerek

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o5_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o6_r2_250
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o8_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o9_r2_250

67Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 4:20 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Themma wrote:NEŠTO NAJLEPŠE: Delena/Forwood paralele Cerek

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o5_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o6_r2_250
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o8_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o9_r2_250

SAVRŠENI !!!

https://twitter.com/#!/

68Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 6:11 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

sjajne su paralele *.*

69Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 6:12 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

London ♥️ wrote:
Themma wrote:NEŠTO NAJLEPŠE: Delena/Forwood paralele Cerek

Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o5_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o6_r2_250
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o8_r1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1fw7umjVW1qgowo9o9_r2_250

SAVRŠENI !!!
Prelep rad! 355

70Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 7:36 pm

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Awww *____* Damon & Elena ♥ - Page 3 911963


Damon & Elena ♥ - Page 3 BhLrX Damon & Elena ♥ - Page 3 8wtvy Damon & Elena ♥ - Page 3 7eyjh
Damon & Elena ♥ - Page 3 Dmral Damon & Elena ♥ - Page 3 Cxeeg Damon & Elena ♥ - Page 3 WDWcC
Damon & Elena ♥ - Page 3 2NTcV Damon & Elena ♥ - Page 3 LMZ5d Damon & Elena ♥ - Page 3 NQ4Te

Ah, te paralele.. ^^ Damon & Elena ♥ - Page 3 207707 Damon & Elena ♥ - Page 3 207707

71Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 8:19 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

**Miss Salvatore** wrote:Awww *____* Damon & Elena ♥ - Page 3 911963


Damon & Elena ♥ - Page 3 BhLrX Damon & Elena ♥ - Page 3 8wtvy Damon & Elena ♥ - Page 3 7eyjh
Damon & Elena ♥ - Page 3 Dmral Damon & Elena ♥ - Page 3 Cxeeg Damon & Elena ♥ - Page 3 WDWcC
Damon & Elena ♥ - Page 3 2NTcV Damon & Elena ♥ - Page 3 LMZ5d Damon & Elena ♥ - Page 3 NQ4Te

Ah, te paralele.. ^^ Damon & Elena ♥ - Page 3 207707 Damon & Elena ♥ - Page 3 207707

meni su ipak najljepše ove Disney paralele...
Anastasia Cerek

https://twitter.com/#!/

72Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 9:44 pm

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Meni su obje saaavrseene -________-

73Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 25 Mar 2012, 10:48 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

<3 Originals <3 wrote:
Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o1_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o2_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o3_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o4_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o5_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o6_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o7_250Damon & Elena ♥ - Page 3 Tumblr_m1bj0hOOIw1qgzpb5o8_250

ta mi se scena svidjela, mada ne kontam koji je đavo Eleni, i šta rade od njenog lika. Prave slijepca od nje, kao zbog ljubavi. Malo me to nervira, jer trenutno iskreno i nije prioritet da Stefić bude hunny bunny. Pored svega sa Alaricom, ne mogu da vjerujem da i dalje to forsira, ali hajde.
Iskreno, ne bih voljela da izabere Damona do kraja 4. sezone. Kad bi se to sad desilo, bilo bi fuj. Ne želim čak ni zagrljaj da vidim. Znate šta hoću da vidim, samo na trenutak, da ona malo potrči za njim, a da se on barem malo ponaša poput nje sada

http://horizoninblack.tumblr.com

74Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 26 Mar 2012, 7:30 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Hmm, ovaj pogled na kraju je nekako...ljubomoran. Kad je rekla: "Maybe you're not the right person to be teaching Stefan about self-control" stvarno je zvučala kao neka žena koja prebacuje mužu što je prevario. xD Na kraju mu je i uputila ljut pogled koji kaže "Dobro znaš na šta mislim!!"
Ja ću da tipujem na to da je ovde mislila na sve što se desilo sa Rebekom. zvvv

75Damon & Elena ♥ - Page 3 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 26 Mar 2012, 8:14 am

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Meni je scena bila super,ja volim kada se oni svadjaju,jer ko se tuce taj se voli xD
Ali,ne ozbiljno,njihove fight scene su pune neke tenzije,necega,bolje su mi nego one u kojima su lovey-dovey. Naucit ce Elena da prihvati da su oni kao Allie i Noah,ni u cemu se ne slazu,ali imaju jednu vrlo bitnu stvar zajednicku: THEY ARE CRAZY ABOUT EACH OTHER! <3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 23]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum