Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

U potrazi za Aljaskom-John Green

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1U potrazi za Aljaskom-John Green Empty U potrazi za Aljaskom-John Green Thu 22 Dec 2011, 7:53 pm

Stonehenge

Stonehenge
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Majls Halter je ocaran cuvenim oprostajnim recima- i umoran od bezbednog zivota u okrilju kuce. Zato odlazi u internat u potrazi za necim sto je Fransoa Rable na samrti nazvao "velikim mozda". Majlsa ocekuje mnogo toga u Kalver Kriku, ukljucujuci i Aljasku Jang. Pametna, zabavna i ubistveno seksi, Aljaska ce ce uvuci Majlsa u svoj lavirint i katapultirati ga u pravcu velikog mozda.
U Potrazi za Aljaskom prati neizbrisiv uticaj koji jedan zivot moze ostaviti na drugi. Zadivljujuci debi Dzona Grina obelezava dolazak jednog vaznog novog glasa u savremenoj prozi.


Knjiga je fenomenomenalna. Jedna od mojih omiljenih.
Kada sam prvi put ugledala knjigu na polici u knjizari i procitala sadrzaj rekla sam: pih, ovo nesto decije. I mnogo puta posle toga mi je knjiga prolazila kroz ruke, mnogo puta sam je razgledala i nisam je ni jednom kupila. I jednom je bila na snizenju, a neposredno pre toga drugarica mi je preporucila kao neverovatnu knjigu. I kupim je. I procitam je. I ostanem bez teksta. OMGOMG

http://siriusasnose.tumblr.com

2U potrazi za Aljaskom-John Green Empty Re: U potrazi za Aljaskom-John Green Sun 26 Aug 2012, 10:15 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Čitala sam i isplakala more suza,divna knjiga stvarno

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Green Day
» Elena & John
» Dear John 2010

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum