Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

+44
VanessaHudgensFan
Twin.flames
Crazy Lady (:
Mαяi♥
_milica
Mehurić
maDmaN
Rosie Sambora
Amsterdam
Anette
Dr. John Watson
phoenix00
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
fearless.
Angi93
Zla_Sam
AnGel_Perroni
Ket ♥
Delena ❥
Klaroline_♥
Spirit Crusher
<3 Originals <3
Filip
LoveDamon
.Anja.
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
Endzi
White Unicorn
¿coka?
little red bird.
♥ DelenaDiaries ♥
**Miss Salvatore**
Warrior Princess
Rose ♥
Starlight
Em (:
discobaby
chocolateChanel.
48 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Go down  Message [Page 2 of 39]

26Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Dec 2011, 9:11 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Cinderella ♥️ wrote:
Wwinner wrote:

Pa Elena je i prvi put poljubila Damona. Ne on nju. XD Tako da to neće biti problem.
Baš si ti to lepo osmislila. XD haha Cerek

Ma, znam,ali ono je bilo kao u vrtiću. xD
Mislim prelepo je i to bilo, stvarno. Savršeno.
Ali, ovo što sam ja osmislila je....mnoooogooo strastvenije. Very Happy

A, ja želim toooooo 199

Znači ako se nijednom ne poljube njih dvoje strastveno, razočaraću se u ljubav uopšte.

Da se ne lažemo, ja oću sex scenu XD

27Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Dec 2011, 9:11 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ljudi,sto se mene tice,neka imaju jednu strasnu noc!!I neka nastave da ceznu jedno za drugim kao i do sada,posle toga...verujem da je tako i zamisljeno-krivica i sve to...

Wwinner,haha napisale smo u isto vreme!!

28Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Dec 2011, 10:00 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

to sam ja htela da kažem - meni je želja da Elena opet spasi Dejmona, kao u prvoj sezoni, da se uplaši za njega, da je mrtav ili nešto. nedostaju mi epic trenuci iz sezone 1.

29Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Sun 11 Dec 2011, 10:14 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja mislim da se ona konstantno plasi za njega,od kada je videla da postoji mogucnost da umre.Cak je odustala od spasavanja Stefana,kada je videla da je Dejmon u opasnosti.Ali mislim da ce morati da se desi nesto vece,nesto sto ce je uplasiti i tada ce se desiti "klik" u njenoj glavi,da shvati da ga vec neko vreme voli.

30Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 12 Dec 2011, 2:24 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Upravo to. Very Happy
Realno, ona je i sad, u trećoj sezoni, na neki način priznala da ga voli.
Samo što je rekla "Ne želim ni da pomišljam na to, jer šta bi to onda govorilo o meni?!"
A, Kerolajn joj je lepo rekla "That you're human."

^^ Epic su u svakom smislu. ^^

31Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 13 Dec 2011, 6:53 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Oni su epic definitivno i to se ne moze promjeniti cak i ako budu endgame.NIKADA necu shvatiti ljude koji vide kemju izmedju Paula i Nine,a ne vide je kod Iana i Nine.Msm zaludjenici stvarno imaju fix ideje,ja i kada sam bila vatreni SE fan priznavala sam da DE imaju MNOGO BOLJU KEMIJU.Msm da je logicno da par u realnom zivotu ima kemije vise nego oni koji nisu par :S

32Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 13 Dec 2011, 7:03 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Bas bi volela da vidim kakva bi njihova veza bila,kako bi se ponasali i sl.. Smile Cerek

33Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 13 Dec 2011, 7:05 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Msm da je logicno da par u realnom zivotu ima kemije vise nego oni koji nisu par :S

Nije logično.
Nije da ja sad nešto hejtujem i to, ali ne mora da znači da imaju bolju hemiju zato što su zajedno u pravom životu.
Ali ko god da završi sa Elenom biće mi drago, jer je obojica zaslužuju.

34Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 13 Dec 2011, 8:26 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

uopšte nije logično. postoji gomila serija gde sam radije shipovala deo trougla koji nije bio par u privatnom životu, za razliku od drugog dela trougla. gluma je gluma, a privatan život je privatan život.

a i meni iskreno Nina ima bolju hemiju sa Josephom nego sa Ianom. i to sad ne znači da će oni biti zajedno ili šta god.

ali ja delim strah da će nam se Delena malo smučiti ako budu zajedno. samo se bojim da nemaju jednoličnu vezu kao Stelena.

35Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 13 Dec 2011, 8:53 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ja mislim da meni nece.Prvi post je pre pre pre predivan!Ne mogu da verujem da smo ve cpopunili tri teme! 199

36Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 13 Dec 2011, 9:22 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja,iskreno,ne znam sta da kazem na tu vecitu temu hemije medju glumcima.Dejmon i Elena je definitivno,po meni,najvise imaju u seriji,ali nisam ih nesto mnogo pratila po intervjuima i pojavljivanjima,pa ne znam kako deluju zajedno van serije.Odgledala sam nesto,ne mnogo,ali mislim da nije dovoljno da sad nesto mnogo pricam na tu temu.Ipak je vecina vas sve to videla.Ne znam da li hemija izmedju Dejmona i Elene ima veze za hemijom izmedju Iana i Nine...
I ja sam gledala tonu filmova gde su glumci u vezi i u stvarnom zivotu,pa mi se i nisu nesto mnogo svideli.
Mozda zavisi od glumaca,koliko su sposobni i dobri glumci.Svakako mislim da je opustenije ljubiti nekog sa kim se vec ljubis i znas i sa kim si uvezban,nego nekoga koga vidis prvi put.Hteli oni ili ne,fizicki dodir je fizicki dodir,ne verujem bas da nista ne osecaju,bio samar ili poljubac...

37Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 14 Dec 2011, 1:42 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in

4.tema!
wow.
biće ih još, sigurno.

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvzysham7t1r70ss3o1_r1_500

indeed.Very Happy

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lpzbs5gr9R1r1dkwto1_500

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lq0t0vNZgQ1r1dkwto1_500

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lw1vx5Tl3j1qek0qio1_500

Ah, taj ples.. Cerek

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvy8jym3WN1qc9cn2o1_250 Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvy8jym3WN1qc9cn2o2_250
Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvy8jym3WN1qc9cn2o3_250 Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvy8jym3WN1qc9cn2o4_250

It'll never get old. Cerek

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvpy1fTKIC1qbkhhbo1_250 Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvpy1fTKIC1qbkhhbo2_250
Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvpy1fTKIC1qbkhhbo3_250 Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvpy1fTKIC1qbkhhbo4_250
Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvpy1fTKIC1qbkhhbo6_r1_250 Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvpy1fTKIC1qbkhhbo5_r1_250

http://www.newmoon-balkan.com/forum

38Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 14 Dec 2011, 2:12 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

SAVRŠENOOOOOOO!!!! 355

Inače, moram da prokometnarišem: smatram da veza između Iana i Nine nema veze sa serijom. Realno, hemije ima i između Elene i Stefana, predivni su zajedno i u seriji prikazuju jednu jako lepu ljubav, a serija je planirana tako da između Dejmona i Elene bude ogromne hemije i da se stvore Delena i Stelena "klanovi", tj. fanovi.
Npr, Paul je oženjen, pa je opet predivno glumio svaku scenu i sa Elenom, i sa Boni i sa Kerolajn, i Ketrin...jednostavno on je glumac.

Nema potrebe podvlačiti činjenicu da su Nina i Ian zajedno - i da nisu, poenta je da hemija postoji između Elene i Dejmona, ne između Nine i Iana. Wink


"If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you really loved the first one, then you wouldn't have fallen for the second." To je ta priča. 355

Inače, slika sa google-a je pobedila. 33444 za google!

39Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 15 Dec 2011, 1:48 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvzysham7t1r70ss3o1_r1_500
Google knows! Cerek
Inace,post broj 3000 ce biti upravo u ovoj temi,jer se zna da mi je omiljena! srce

40Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Thu 15 Dec 2011, 8:44 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Princess Of Darkness wrote:Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lvzysham7t1r70ss3o1_r1_500
Google knows! Cerek
Inace,post broj 3000 ce biti upravo u ovoj temi,jer se zna da mi je omiljena! srce

Google knows EVERYTHING Very Happy

41Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Dec 2011, 2:36 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Prvi post je divan *___*

42Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Fri 16 Dec 2011, 4:59 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

DRAGANA, SLIKE SU PREDIVNEE!
AAAAAAAAAAAAAA! *____*

43Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 19 Dec 2011, 6:54 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Damon & Elena ♥ - Page 2 Sl06rr
Počinjem da šipujem DE sve više...

44Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Mon 19 Dec 2011, 7:50 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ono prvo, nisam bila tu kada se nova tema otvorila.
Ali Saro, jesam li ti ikada rekla koliko te volim? Razz
ovo je predivno, ja sam skoro počelap plakati kad sam to sve čitala, prisjećala se scena koje su prošle, i onih u knjizi.

što se tiče te hemije, ne mora da znači da ako su njih dvoje zajedno, da mora biti hemije, ali ima je. Mada, ima je i između Klausa i Elene, što jest, jest. Meni se na nekim dijelovima sviđa i odnos Stefana i Elene, ali vjerovatno radi knjiga, a i ponašanja u seriji ja njih nikada ne mogu voljeti.
S druge strane, ja nikako ne mogu da zamislim Delenu kao normalan par. Ono, izlazimo i tako to. Mada se iskreno bojim da ljudima neće postati dosadni kada/ako budu zajedno, jer više neće biti tolike napetosti.




video je predivan Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

45Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 20 Dec 2011, 3:41 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

♥️_Vampire_in_love_♥️ wrote:Prvi post je divan *___*

Embarassed

Skylar. wrote:Ono prvo, nisam bila tu kada se nova tema otvorila.
Ali Saro, jesam li ti ikada rekla koliko te volim? Razz
ovo je predivno, ja sam skoro počelap plakati kad sam to sve čitala, prisjećala se scena koje su prošle, i onih u knjizi.

što se tiče te hemije, ne mora da znači da ako su njih dvoje zajedno, da mora biti hemije, ali ima je. Mada, ima je i između Klausa i Elene, što jest, jest. Meni se na nekim dijelovima sviđa i odnos Stefana i Elene, ali vjerovatno radi knjiga, a i ponašanja u seriji ja njih nikada ne mogu voljeti.
S druge strane, ja nikako ne mogu da zamislim Delenu kao normalan par. Ono, izlazimo i tako to. Mada se iskreno bojim da ljudima neće postati dosadni kada/ako budu zajedno, jer više neće biti tolike napetosti.




video je predivan Very Happy

znam honeyyy. i ja tebe Cerek
nananananaaaaaaaa. Ajao. Baš mi znači. To su uglavnom moji i Milicini postovi 45554311

I ja se plašim da će ljudima biti ''dosadni'' ako budu zajedno.

46Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 20 Dec 2011, 3:53 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

bilo bi strašno da se pretvore u lovey-dovey par. zato ja želim da odlože to njihovo smuvavanje.

47Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Tue 20 Dec 2011, 7:35 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Iskreno, i ja to želim.
Meni je prelepo samo ovako kad se žele, a kriju to u sebi, kao. xD
Ne znam ni ja više šta bih volela, samo ne želim da me režiseri razočaraju. xD


Prosto ne znam koji nadimak joj bolje stoji:
Very Happy
Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_ltgu61LQnj1qaqt70o1_250Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_ltgu61LQnj1qaqt70o2_250Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_ltgu61LQnj1qaqt70o3_250Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_ltgu61LQnj1qaqt70o4_r1_250

48Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 21 Dec 2011, 8:33 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

haha, morala sam ovo da postavim. msm upotrebili ljudi sliku za OVAJ natpis a slika sama prepuna hemije. mogli su bar da odaberu neku bzvz (ne verujem da postoji ali mogli su da se potrude omg).

Damon & Elena ♥ - Page 2 Tumblr_lwi6ei95Sa1r5bhv2o1_500

49Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 21 Dec 2011, 8:41 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

opet ista priča. ja stvarno šta ovi ljudi gledaju koji kažu da Delena nema hemiju. očito ne istu seriju kao mi xD kao što smo već milion puta rekli, sasvim je u redu da ih ne vole, da ih hejtuju, preskaču njihove scene, al ne mogu da pričaju besmislice poput ove.

50Damon & Elena ♥ - Page 2 Empty Re: Damon & Elena ♥ Wed 21 Dec 2011, 9:33 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stvarno moraš biti ćorav da ne vidiš hemiju između njih, i jako glup da uzmeš ovu sliku za ovaj natpis. xD

http://horizoninblack.tumblr.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 39]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum