Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kasandra Kler - Instrumenti smrti

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Kasandra Kler - Instrumenti smrti Sat 03 Sep 2011, 4:16 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Jel čitao neko? *-*

Kasandra Kler - Instrumenti smrti City-of-bones

Kleri Frej i Sajmon Luis provode se u klubu u kojem Kleri postaje svedok ubistva. Grupa tinejdžera, naime, usmrćuje jednog mladića. Kleri je zaprepašćena što Sajmon i obezbeđenje kluba ne vide ubicu – mladića Džejsa, koji tvrdi da ga je zapravo usmrtio demon. Džejs je iznenađen time što je Kleri sposobna da vidi, smrtnicima inače nevidljive Senolovce, kojima i sam pripada. U međuvremenu, monstruozni demon Grabljivac napada i ranjava Kleri, dok joj majku kidnapuju nepoznata bića. Džejs vodi Kleri u svoj dom, tzv. „Institut”, staru gotsku katedralu u Njujorku koja je nevidljiva za ljude. Uz pomoć svog učitelja Hodža i monaha Džeremaje, on pokušava da sazna zašto je Kleri meta demona i kako je moguće da ona vidi lovce na senke.

Grad kostiju je prva knjiga serijala Instrumenti smrti, urbane horor-fantazije, koja je postigla višemilionske tiraže i koja je prevedena na sve značajnije svetske jezike.
Gotski detalji i klasični elementi tradicionalne horor-fantastike sjajno se uklapaju sa modernom, gradskom atmosferom Njujorka. Egzotično i misteriozno podzemlje ovog grada nikada ne spava, a kada se u njemu, pored ljudskih bića, nađu još i vukodlaci, vampiri, anđeli, vile i lovci na demone, nema vremena ni za predah.

Izašle su četiri knjige za sada, od kojih je kod nas prevedena prva, u izdanju Čarobne knjige. Kasandra Kler ih za sada piše još dve.


Kasandra Kler - Instrumenti smrti City-of-ashes Kasandra Kler - Instrumenti smrti City-of-glass Kasandra Kler - Instrumenti smrti City-of-fallen-angels

2Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Re: Kasandra Kler - Instrumenti smrti Sat 03 Sep 2011, 4:54 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Čitaću preko zimskog Very Happy

Spoiler:

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Re: Kasandra Kler - Instrumenti smrti Sat 03 Sep 2011, 5:16 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Moraš, moraš, ja ću te terati. Very Happy


Znači, moj omiljeni novi šip, već od prvog poglavlja. Klanja Se
Jace&Clary.

Čitam knjigu i u glavi sama sastavljam fan video.
"He saved my life", i "To love is to destroy". :kkkkkkkkkk:
Prsla sam zvanično.

Što se tiče same knjige, stil pisanja mi se ne dopada toliko.
Ali sama ideja. *-* I priča.
Meni su svi obrti neočekivani bili.

Pojaviće se film 2012. http://www.imdb.com/title/tt1538403/
Po meni nisu izabrali baš pravog Jacea, ali ae. Pettyfer je bolji.
Ja likove imam u glavi drugačije. xD

4Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Re: Kasandra Kler - Instrumenti smrti Thu 06 Oct 2011, 9:24 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator






Plakaću. Predivno.

I ovaj, koji neće da se stavi ---> https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=JZ6Y8iHIKPs

5Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Re: Kasandra Kler - Instrumenti smrti Fri 28 Oct 2011, 1:38 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Dobijo sam prvi deo knjige JOJ JOJ JOOJ 355
I po meni je Alex bolji ali šta je tu je -.-
Jedva čekam da krenem da čitam knjiguuu Very Happy

6Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Re: Kasandra Kler - Instrumenti smrti Sun 30 Oct 2011, 10:24 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Spoiler:

srce

Mislim da je ovo dodatak četvrtoj knjizi.

Ja sutra počinjem treću. Cerek


7Kasandra Kler - Instrumenti smrti Empty Re: Kasandra Kler - Instrumenti smrti Sun 20 Nov 2011, 9:45 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Pročitala ples

Meni se dopada stil pisanja (bolji je od Stefaninog svakako).
Opisi,joj opisi su joj fenomenalni. Very Happy
“My hair is naturally blonde... Just for the record."

Jace 355

Koliko ja njega volim,i obožavam. Oduševljava me njegov opis,izvale,njegov odnos sa Alecom,zaljubila sam se u njega *.*

Isabelle mi je predivna,imam i već nekog u glavi,koga želim da je glumi. Simon me nervira i oću ga dalje od Clary,samo je pitanje da li će želja da mi bude uslišena. moli

Jace & Clary - savršeni su,prokleto savršeni.
Ne želim da poverujem u to da su znaš već šta :S
Koliko samo on nju voli i brine se u nju.
Ova rečenica "Moj prvi instinkt je bio da tebe zaštitim." Pala sam na njega pala. AAA. Oću drugi deooo. Tuzni

Hm,meni se zapravo dopao Valentin Smile Želim da čujem njegovu priču još. Very Happy

Nešto sam zaboravila da napišem,osećam -.-

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum