Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » Vampir!

Vampir!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vampir! Empty Vampir! Fri 26 Aug 2011, 8:50 am

Katherine`s BestFriend

Katherine`s BestFriend
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Osetila sam da me nesto boli,pece.Iz vrhova prstiju sam osetila vatru,a onda je krenula neka pesma u mojim usima.Slike su prolazile ispred mojih ociju.Setila sam se one buke iz kola,kada su moji roditelji pogunuli,setila sam se straha kada sam prvi put u svom zivotu videla monstruma.A onda su dosle lepe slike-kakao se kupam sa Naomi u Spaniji,kako me ona vice:"Beka,Beka!!Rebeka pogledaj kako se okrecem u vodi"...Na trenutak je bol prestao.Mislila sam da je gotovo,da idem u raj.
Ali bol je opet poceo,sada mi se u glavi odzvanjavao zvuk moje vike.Osetila sam da me je neko uhvatio za ruku.Poceo je nesto da mi prica,mislim da je bio muskarac.Ali nisam ga videla i cula.Sve mi je bilo mutno pred ocima,a u glavi sam cula kako se derem i neko mumlanje,koje je,predpostavljam dolazilo od coeka koji me je drzao za ruku.
Pocela sam da otvaram usta,da se derem,urlam,ali u stvari i nisam bila sigurna da li to radim.
Onda je krenulo da me peku oci,lice mi je gorelo,mislila sam da placem,ali sam shavtila da se vatra pretvara u led.Cula sa neko pucanje,cula sam kako voda tece.Cula sam neke ljude koji su pricali napolju o nekakvom bunaru.
Vid se vratio,videla sam coveka koji je sedeo kraj meene,sada je prestao da prica.Bio je jako tuzan.
Osetila sam svoju,sada tvrdu kozu,i ledeno telo,mislila sam da sanjam.
Ali,prvi put u zivotu sam se osecala nekkao dobro,ali ledeno,tvrdo.
Tada sam shvatila!Postala sam cudoviste,monstrum!Postala sam-vampir!


Neka glupost,eto onako mi usput doslo da napisem (:

Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » Vampir!

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum