Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Domacin-Stefani Majer

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Domacin-Stefani Majer Empty Domacin-Stefani Majer Fri 08 Jul 2011, 12:15 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Melani Strajder, jedna od malobrojnih slobodnih ljudi, biva uhvaećena i njeno telo nastani Duša po imenu Lutalica, živa legenda među pripadnicima svoje vrste zbog mnogih domaćina u kojima je boravila i mnoštva planeta na kojima je živela. Njen zadatak je da otkrije lokaciju poreostalih pripadnika pokreta otpora.

Međutim, bitisanje u ljudskom telu i ljudskom umu nije ni nalik bilo čemu što je Lutalica do tada iskusila. Ubrzo otkriva da Melani nema nameru da se preda bez borbe - umesto da joj pruži željne informacije, ona Lutaličin um ispunjava sećanjima na voljenog muškarca, Džareda, koji je još uvek u bekstvu.

Nemoćna da se odupre željama svog domaćina, Lutalica počinje da žudi za tim istim čovekom, koga po zadatku mora da pronađe. Kada okolnosti nateraju lutalicu i Melani da se i protiv svoje volje udruže, one će krenuti u opasnu i neizvesnu potragu za muškarcem koga obe vole.



Domacin-Stefani Majer The-host-092409-m

2Domacin-Stefani Majer Empty Re: Domacin-Stefani Majer Fri 08 Jul 2011, 8:36 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

iskreno mene knjiga bas dosta podseca na Twilight. psihologija junaka je ista, ocekivala sam nesto bar malo drugacije. sto se same price tice, dobra je i kraj me je odusevio. ali ima dosta pateticnih delova i sama stvar oko trougla/cetvorougla mi je potpuno besmislena i bolesna.

3Domacin-Stefani Majer Empty Re: Domacin-Stefani Majer Fri 08 Jul 2011, 11:39 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja sam se pokajala sto sam pocela.
Jako lose. :S
Bas sam se razocarala.
Tema je dosta obecavala, ali Stefani nije dobro to sve odradila.

4Domacin-Stefani Majer Empty Re: Domacin-Stefani Majer Wed 17 Aug 2011, 7:50 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Meni se jako dopala knjiga. Mada je u nekim delovima dosadna xD

5Domacin-Stefani Majer Empty Re: Domacin-Stefani Majer Wed 15 Feb 2012, 3:24 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

citala sam ...bas dobra knjiga

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum