Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Emilyn Kristal

+5
fearless.
Zla_Sam
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nika Kći Zevsova ~
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Emilyn Kristal  Empty Emilyn Kristal Sun 15 Aug 2010, 6:03 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Emilyn Kristal  Bonnies-crystal-necklace-profile

Amajlija Bennettovih:
Amajlija Bennettovih je mistični predmet koji je posedovala Emily Bennett, i namenjen je otključavanju Vampirske Grobnice i pomaganju vampira iz grobnice. Amajliju je uništio Emilyn duh na jesen 2009. kad je obuzeo Bonnie, njenog potomka. Imao je jedinstveno optočenje od gvožđa, a unutra ćilibarski kristal.

Amajlija Bennetovih je prvobitno pripadala Emily. Emily je iskoristila energiju komete da pokrene kristal, kako bi zatvorila vampire u grobnicu. Da bi kristal ponovo proradio, kometa opet mora da preleti preko grada.
Damon je uskoro znao da će ljudi doći po Katherine i želeo je da je zaštiti, stoga je otišao kod Emily, rekavši da je spreman da učini bilo šta. Sklopili su dogovor, ako ona spasi Katherine i ostale vampire, on će zaštititi njene potomke.
Emily je začarala kristal i dala ga Katherine poslednje noći pre nego što je odvedena u grobnicu. S obzirom da Katherine nije bila u grobnici, može se pretpostaviti da ga je ispustila dok su je vodili ka grobnici.

Prva Sezona:
Damon je prvo našao kristal u kući Lockwoodovih, u kutiji, i rekao da ga je on tu stavio. Kasnije ga je ispustio i Caroline ga je podigla, odnevši ga kući, misleći da je Damon nameravao da joj ga pokloni.

Kada bi svetlost prošla kroz amajliju, prikazano je da obrazuje oblik pentagrama. Caroline ga kasnije daje Bonnie, uz kostim veštice u epizodi "Haunted".

Emilyn Kristal  Kristal

Damon kasnije pokušava da ga pridobije natrag koristeći Caroline i čak upozoravajući Bonnie. Čak je pokušao da ga uzme silom, ali opeklo mu je ruku kada je pokušao da ga zgrabi, jer amajlija štiti samu sebe kad je neko nosi u slučaju da neko pokuša da ga ukrade. Bonnie kasnije pokušava da se otarasi kristala bacajući ga u travu, ali ono se na magični način pojavljuje u njenoj tašni. Emily je obuzela Bonnie i uništila kristal, ostavljajući Damona da misli da nema načina da povrati Katherine nazad.

© The Vampire Diaries Serbia
Zabranjeno kopiranje texta!

Izvor



Last edited by Nika Kći Zevsova~ on Sun 15 Aug 2010, 9:05 pm; edited 1 time in total

2Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Sun 15 Aug 2010, 8:50 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Volim epizodu, tj. epizode kad Damon trazi kristal i kad preti Bonnie. ^^ ♥️

Kansije ga je ispustio i Caroline ga je podigla, odnevši ga kući, misleći da je Damon nameravao da joj ga pokloni.
Lol

Emily je obuzela Bonnie i uništila kristal, ostavljajući Damona da misli da nema načina da povrati Katherine nazad.
Sad

3Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Sun 15 Aug 2010, 11:03 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Volim scene kada Damon trazi ovaj kristal od Bonnie xD

4Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Tue 24 Aug 2010, 4:16 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Caroline ga je podigla, odnevši ga kući, misleći da je Damon nameravao da joj ga pokloni.

:kkkkkkkkkk:

Anyway, zanimljivo je sve ovo. ^^
Znam kad su bile te epizode da sam umirala od želje da saznam čemu služi kristal.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Mon 25 Jul 2011, 5:42 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ja uopste nisam shvatila nista od ovoga dok sam gledala seriju.
Ni da je kristal povezan s kometom ni s grobnicom. Very Happy

6Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Mon 25 Jul 2011, 6:29 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

mene emily iznervirala kad ga je uništila jer je tad damon kao patio ... Razz

7Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Wed 17 Aug 2011, 5:27 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

!~ Damon is mine ~! wrote:mene emily iznervirala kad ga je uništila jer je tad damon kao patio ... Razz
Sad sam gledala tu epizodu.
Iznervirala me je Emily kad je ponavljala da se sve promenilo, a jadni Damon sve vreme prica Deal is deal.

8Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Wed 17 Aug 2011, 11:30 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Meni je ovaj kristal mnogo cool.
Obozavala sam te epizode o tom kristalu, najzapanjujuce mi je bilo kada kroz sensku izadje pentagram na Carolininom krevetu.

9Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Sun 28 Aug 2011, 11:45 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah isto vezano za kristal me i bonnie nervirala jer nije htela ga vrati xP a meni i nije toliko ružan .. xP

10Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Thu 22 Sep 2011, 12:26 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

da taj je kristal ono nestajao...bio je kod Bonnie poslije i uvijek joj se vraćao

11Emilyn Kristal  Empty Re: Emilyn Kristal Sat 07 Jan 2012, 12:51 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

BringElijahBack wrote:Volim scene kada Damon trazi ovaj kristal od Bonnie xD

haha me2 Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum