Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Veštice

+12
fearless.
<3 Originals <3
Mαяi♥
Bite_me_Damon
RebelleFleur.
Angel From Hell
♥_Vampire_in_love_♥
*Vampire girl*
Zla_Sam
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nika Kći Zevsova ~
16 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Veštice Empty Veštice Sun 15 Aug 2010, 4:02 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Veštice 0

Veštice:
Izgledaju kao normalna ljudska bića. Moguće je da postoji sporedno dejstvo koje uzrokuje sporije starenje, zasnovano na stvarima koje je Kevin Williamson rekao o glumici koja glumi Grams, Jasmine Guy, koja je tek u svojim četrdesetim, i izgleda mladoliko za prosečnu baku.

Žene iz porodice Bennett su jedine koje su vidjene sa magičnim moćima, doduše je nepoznato da li je Bree imala neke. Njihovi preci su živeli u Sejlemu, gde su veštice spaljene na lomači. Migrirale su u Mystc Falls 1692, u godini sudjenja vešticama, gde su živele u tajnosti sto godina. Nepoznato je kada i kako su gradjani saznali za veštice 1864., ali veštica po imenu Emily Bennett je spaljena na lomači te godine. Njenu decu je spasio Damon, zato što su njih dvoje sklopili pakt da bi spasili Katherine. Sheila I Bonnie Bennett, Emilyni potomci, su obe otvorile istu grobnicu sto pedeset godina kasnije. S obzirom da je čarolija koja je trebalo da otvori grobnicu zahtevala previše snage, Sheila je umrla od zamora, i jedina poznata živa veštica sada je Bonnie.

Moći:
Natčulna percepcija:
Bonnie Bennett je u stanju da tačno identifikuje koji predmeti se nalaze u fiokama u Eleninoj kuhinji, bez ikakvog prethodnog znanja. To je mogućnost sticanja informacija o nekom predmetu, osobi, lokaciji ili dogadjajima kroz načine koji ne spadaju u već znana ljudska čula. To je prva moć koju je Bonnie spoznala. Njena baka je bila ta koja joj je ukazala na ovu moć, pričajući joj o njihovom poreklu, ali Bonnie to shvata kao šalu. Vremenom Bonnie shvata da je stvarno posedovala ovu moć, kada je imala vizije kad dotakne odredjene predmete, i osetila je smrt u Stefanu. Takodje je pogodila lokaciju raznog pribora u Eleninoj kuhinji i imala je potresno predskazanje o smrti gospodina Tannera. Bonnie i Grams su obe pokazale da mogu mentalno da napadnu vampire.

Predspoznaja:
Bonnie je progonjena brojevima 8, 14 i 22. Otkriveno je da su ovi brojevi značajni u lokaciji smrti gospodina Tannera. Zgrada broj 8, u blizini automobila sa brojem 14 u registraciji, u odeljenju 22.

Pirokineza:
Bonnie pokazuje sposobnost da svojim umom upali i ugasi sveću, i kasnije celu sobu ispunjenu svećama. Kasnije je zapalila još jaču vatru kada ju je druga devojka naljutila na Sexy Suds dobrotvornom pranju kola.

Vizije:
Kada dodirne ljude, Bonnie katkad ima iskre vizije. Za sada je videla sliku vrane i magle nakon što je dotakla Elenu, i osećaj smrti kada je dotakla Stefana.

Hidrokineza:
Bonnie uzrokuje eksploziju gejzira vode iz kofe na čirlidersicu Tinu koja je bila neljubazna prema mušteriji na Sexy Suds dobrotvornom pranju kola.

Telekineza:
Emily Bennet izvodi ovu sposobnost kada Damon namerava da je napadne na groblju, koristi je da pokrene Damona unazad, zabovši ga granom u grudi. To je prva moć koju je Bonnie bila u stanju da kontroliše. Njema baka ju je tome naučila. Iako još nije dokazala da može da pomera teške stvari, Bonnie je uspela da levitira perje da bi pokazala Eleni svoju tajnu.

Bacanje Čini:
Bonnie može da baca čini koristeći jezik sličan latinskom, ali ne skroz, kao što je Elena rekla. Koristila je ovu moć da otvori vrata crkve. Pokazala je sposobnost prizivanja duhova, i ima tendenciju proročkih snova.

Začaravanje:
Praksa bacanja čini ili kletvi (na relativno permanentnoj bazi) protiv odredjene osobe, objekta, ili mesta. Emily je koristila ovu moć da začara prstenje koje je štitilo vampire od gorenja na suncu.

Slabosti.
Za sada nepoznate.Doduše poznato je da mogu da umru na bilo koji način na koji i ljudsko biće može. Veštica može umreti od zamora, ako nema dovoljno snage da baci odredjene čini. (kao Grams)

Poznate veštice:
Bonnie Bennet
Sheila Bennett
Emily Bennett
Bree

Pročitati članak o GRIMOIRE.

Zabranjeno kopiranje texta!

Source

2Veštice Empty Re: Veštice Sun 15 Aug 2010, 9:04 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Sto je mnogo mnogo je. Malo su preterali sa mocima. ^^

Emily mi je naj... Smile

3Veštice Empty Re: Veštice Sun 15 Aug 2010, 11:06 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Daj boze da nam u drugoj sezoni pokazu malo vise njenih moci i da vidimo kakve su ustvari vestice i koje su njihoce mogucnosti.
Cini mi se da su do sada ne prikazane samo kada je trebala pomoc Salvatorima xD

4Veštice Empty Re: Veštice Tue 24 Aug 2010, 4:34 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Stvarno su pretjerali s moćima...

Bonnie je u početku bila super i bilo je zanimljivo vidjeti je kako uči da se koristi moćima, a kasnije se vratila skoro naučena i sve to je jednostavno izgubilo čar.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5Veštice Empty Re: Veštice Sun 28 Nov 2010, 9:46 am

*Vampire girl*

*Vampire girl*
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

u potpunosti se slazem sa Milicom....u pocetku je bilo zanimljivo dok je ucila,a posle je nekako bezveze...Razz
I preterali su sa mocima,sto je mnogo,mnogo je...vestice sad ispadaju najace na neki nacin..://

http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com

6Veštice Empty Re: Veštice Wed 01 Dec 2010, 11:14 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

meni je baš extra...ja sam fan vještica xP

ali iskreno ima malo previše moći možda su one s brojevima višak

7Veštice Empty Re: Veštice Thu 02 Dec 2010, 9:16 am

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Zla_Sam wrote:Bonnie je u početku bila super i bilo je zanimljivo vidjeti je kako uči da se koristi moćima, a kasnije se vratila skoro naučena i sve to je jednostavno izgubilo čar.
Slažem se. Razz

A i ne volim veštice,ova Boni me užasno nervira. -.-

8Veštice Empty Re: Veštice Thu 02 Dec 2010, 10:11 am

RebelleFleur.

RebelleFleur.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Vestice su mi bas draga bica, i zelim ih nekako vise u serija.
Svidja mi se stvar s mocima. Mada Boni mi je u principu draga ali zna da iznervira.
Voleo bih da se u seriju vrati ona njena rodjaka sto je pomagala Ketrin pa je i na kraju stavila cini na mesecev kamen.

9Veštice Empty Re: Veštice Tue 14 Dec 2010, 10:37 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Zla_Sam wrote:Stvarno su pretjerali s moćima...

Bonnie je u početku bila super i bilo je zanimljivo vidjeti je kako uči da se koristi moćima, a kasnije se vratila skoro naučena i sve to je jednostavno izgubilo čar.

Slazem se bas...Previse moci pa nije ovo bajka o.o

10Veštice Empty Re: Veštice Sun 24 Apr 2011, 1:29 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

OBOZAVAM <3 Meni nisu preterali sa mocima, sto vise to bolje Very Happy A i to je ono sto uobicajeno vestice imaju od moci Smile

11Veštice Empty Re: Veštice Mon 25 Apr 2011, 1:03 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ne volim ih i ima ih previse :S

12Veštice Empty Re: Veštice Wed 06 Jul 2011, 7:03 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ok mi je sto ima toliko moci, vestica i treba da ih ima Smile

13Veštice Empty Re: Veštice Wed 06 Jul 2011, 11:12 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

slažem se meni su moći predobre

14Veštice Empty Re: Veštice Wed 17 Aug 2011, 11:55 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Awww! Vestice... *_* Obozavam ih.

15Veštice Empty Re: Veštice Sun 28 Aug 2011, 11:29 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

menjam mišljenje ... xP tj . oću kažem mogli bi dodaju još neke moći .. Very Happy

16Veštice Empty Re: Veštice Mon 09 Jan 2012, 12:43 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Vještice su baš dobre,msm bitno je da pomažu Vampirima Very Happy

17Veštice Empty Re: Veštice Fri 13 Jan 2012, 10:43 pm

vampirekaca

vampirekaca
Dear Diary ...
Dear Diary ...

meni su veštice skroz super, imaju odlične moći! Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum