Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Filmovi » The Twilight Saga

The Twilight Saga

+47
Rose in the Rain
*Jelna*
LoveDamon
MissNothing
vampirekaca
Filip
Issi
ElenaGilbert
Rose ♥
♥ DelenaDiaries ♥
*MiMa*97
¿coka?
•Katherine•
Just Freedom
White Unicorn
<3 Originals <3
fearless.
I.Love.You
Nika Kći Zevsova ~
Little.Star.On.The.Sky
Lusi.♥
*bloody_princess*
Dr. John Watson
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
.Cherry.Bomb.
Starlight
Warrior Princess
daray
pendragons
Elena Gilbert
*TheCraziestOne*
Nathan's girl.
Zla_Sam
.Samantha.Jones.
Dark_Princess
Tasha'94
Mrs.Somerhalder
chocolateChanel.
Em (:
Delena ♥
Damons'Girl*
Stefy
snow white
Twin.flames
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
51 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 3 of 4]

51The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Fri 10 Jun 2011, 1:17 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

mrzim vas -.-` ...

xD zzm se .... vas dve niste normalne ne volite jacoba ... omg ... ja sam plakala od sreće kad su se on i bella poljubili a ti popizdela ... xD

52The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Fri 10 Jun 2011, 11:58 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ahahahhah Jovana, ladno si pocepala stranicu. ti ga bas onako sa ljubavlju mrzis xD ja sam inace jako posesivna kad su knjige u putanju, tako koliko god ga ne podnosim nikad ne bi mogla ni na koji nacin da ostetim knjigu Smile
meni je bolesna cela ta ideja oko trougla. a da ne pricam o utiskivanju sa Renesme. to je vec prekrsilo svaku meru. generalno ne vidim poentu u Jakobovom postojanju ahahahahhah
al zato mi je Taylor sladak ko secer ^^

53The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sat 11 Jun 2011, 12:07 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kaya wrote:ahahahhah Jovana, ladno si pocepala stranicu. ti ga bas onako sa ljubavlju mrzis xD ja sam inace jako posesivna kad su knjige u putanju, tako koliko god ga ne podnosim nikad ne bi mogla ni na koji nacin da ostetim knjigu Smile
meni je bolesna cela ta ideja oko trougla. a da ne pricam o utiskivanju sa Renesme. to je vec prekrsilo svaku meru. generalno ne vidim poentu u Jakobovom postojanju ahahahahhah
al zato mi je Taylor sladak ko secer ^^

I ja cenim knjige i obozavam ih .. e pa onda mozes da shvatis koliko 'volim' Jacoba. Pocepala sam je da je nikad vise ne bi procitala. xD Mozes da zamislis kako je bilo u bioskopu dok sam gledala tu scenu. Mada se ne moze reci da sam je gledala al ono ..
Taylor je simpatican. ^^

E bas tako, sa ljubavlju ga mrzim. xD

Ali opet jedva cekam novembar. Cerek

54The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sat 11 Jun 2011, 10:12 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pripreme za vencanje, samo vencanje, medeni mesec, saznanje da je trudna.... uf! xD

55The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Mon 13 Jun 2011, 6:12 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Jedva čekam da vidim scenu porođaja. Very Happy
I venčanje, i sve.
Dobro je urađen trejler. (:

Jovana, ti si idiot.
Samo ću to reći. xD

Meni Jacob sve draži, ne znam.
A i mene je nervirao pre.
Posebno kada su se bili poljubili. :O
Moraš da pročitaš njegov deo.

I jedva čekam Nessie. Cerek
Ona je genije. xD

56The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Mon 13 Jun 2011, 6:19 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

JACOB Cerek i nijedan drugi!

YOUR ARGUMENT IS INVALID.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

57The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Mon 13 Jun 2011, 8:33 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Jao *__* Breaking Dawn, jedva cekam. Very Happy
Na MTV Movie Awards dodeli nagda su stvarno puno nagrada pokupili. Nekako mi je drago zbog toga, ali sam opet razocarana jer Taylor nije nista pokupio, sve otislo Robu i Kristen, a i HP ostao praznih ruku. Bas mi krivo bilo. :/ Ne znam zasto sam to ovde uopste napisala, ali sta sad. xD

A sto se tice BD, jedva cekam CEO FILM. Very Happy Sve. Njihov prvi put (xD), njihov medeni mesec, kompletno, Kalenovi se brinu oko Bele, svi oni vampiri iz razlicitih delova sveta, RENESMEE, Volturijeve i na kraju happily ever after. xD Znaci ceo film. xD

A polako prelazim u Team Jacob, ne znam zbog cega, jednostavno kontam da savrsenost ne postoji, i da je normalno biti nesavrsen. Na kraju cu biti Team Switzerland, ako ovako nastavim. xD Very Happy

58The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Mon 13 Jun 2011, 10:31 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:JACOB Cerek i nijedan drugi!

YOUR ARGUMENT IS INVALID.

MRS!!!
<3 najmanje moguce srce, e. Razz

59The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Tue 14 Jun 2011, 3:51 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ma ja zbog jacoba najviše i gledam twilight Very Happy

60The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sun 19 Jun 2011, 6:52 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni je Jake bio ok, jedino u BD-u kad sam citala njegova poglavlja. i to sam osecala najmanju mogucu simpatiju hahaha. msm nije on toliko los lik koliko sam ja Team Edward to srzi Smile

61The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sun 19 Jun 2011, 6:55 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahah Very Happy

jake je meni naj naj naj naj naj najbolji Razz

62The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Mon 20 Jun 2011, 7:30 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ne svidja mi se nijedan film Sad
Zao mi je sto to moram da kazem jer sam zaludjenik za knjige Very Happy
Procitala sam svih 5 (ove 4 plus Bree) i to su mi najbolje knjige ikada Smile
Omiljeni likovi su mi Alice, Nessie i Bree. A Team Edward Very Happy
Nadam se da ce popraviti utisak sa Breaking Dawn, to je ubedljivo najbolji deo Smile
Filmovi ne mogu da se uporede sa TVD-om Very Happy
A TVD knjige ne nameravam da procitam jer vidim da se mnogo razlikuju Smile

63The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Tue 21 Jun 2011, 7:23 am

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

slazem se da su knjige bolje Very Happy al da ipak filmovi ne mogu se porede sa tvd

64The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Wed 22 Jun 2011, 4:57 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

u poredjenju sa knjigama filmovi su sranje....izostavili su tooooliko bitnih detalja da su filmovi izgubili ono najvaznije :S a knjige su brutalno dobre Smile

65The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Fri 24 Jun 2011, 12:15 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

slazem se toliko toga su izostavili Razz

66The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sat 25 Jun 2011, 5:52 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Filmovi su ok, pa moze se reci i dobri. Ja sam veliki fan Twilighta. Ipak, kada se knjige uporede sa filmovima moze se primetiti da se mnogo razlikuju. U filmovima ima dosta izmena, izostavljenih delova koji su po meni bitni..I nekako su malo "hladniji" filmovi u odnosu na knjige. Inace, omiljeni film mi je "Eclipse", za sada...A "Breaking Down 1.", koliko sam videla po traileru bice najbolji. Very Happy

67The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sat 25 Jun 2011, 10:34 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

pa zaista se dosta razlikuju knjige od filmova al tvd je neprevaziđen u tome xD

68The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Thu 30 Jun 2011, 4:36 pm

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Gledala. Ali, otkada sam procitala knjige vise ne gledam. Razocarenje - jer film nikada ne moze biti kao knjiga. Exclamation

69The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Thu 30 Jun 2011, 10:35 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

to je tačno baš nikad ne može

70The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sat 13 Aug 2011, 3:31 pm

•Katherine•


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Prije sam bila ludi fan,ali sad nemam pojma sta sam vidjela u njemu,toliko je nadrealan i tupav da vrijedja gledatelje.Msm ono bi trebalo zabraniti svim tinejdjerima jer je Bella ludaca koja se udaje sa 18 godina za vampira koji se cakli na suncu i pritom je zeli pojesti Razz Razz Razz msm nidje veze..:S

71The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Mon 21 Nov 2011, 8:33 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Gledala sva 3! Very Happy
[veliki fan] Very Happy
Alice & Jasper <3

72The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Fri 02 Dec 2011, 6:53 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

gledala,TVD je bolji u svakom slucaju:D

73The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Fri 02 Dec 2011, 7:52 pm

♥ DelenaDiaries ♥

♥ DelenaDiaries ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Odgledala i Breaking Dawn.Na odnosu na knjige filmovi su jadni Razz

74The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Fri 02 Dec 2011, 9:48 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Breaking Dawn su odlično odradili, najbolji je do sada, moram da priznam da sam se rasplakala već na sceni u Bellinoj sobi pred venčanje, a na samamom venčanju već sam bila gotova. stvarno sam zadovoljna kako su odradili film Smile

75The Twilight Saga - Page 3 Empty Re: The Twilight Saga Sat 17 Dec 2011, 4:58 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Filmovi su mnogo glupi (četvrti deo još nisam odgledala xD).
Ali, iskreno, pre tri dana sam gledala, i kad su kao najtužniji delovi ja se smejem koliko je glupo. xD
Previše nerealno, veštački...
U filmovima mnogoooo više volim Bellu i Džejkoba, dok u knjigama obožavam Edvarda! srce

Ali, filmovi su preveliko razočarenje.
U poređenju sa vampirskim dnevnicima, OGROMNA NULA!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 » SPAM » Zabava » Filmovi » The Twilight Saga

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum